misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hasszz Anime (donghua) było świetne, pierwsze 2 odcinki są trochę fast-pace, bo wycięto (lub przeniesiono do odcinka 5) dość dużo world-buldingu, który jest w nowelce. Ale potem to już jest po prostu typowe 10/10 – jeśli lubisz Lovecrafta, siądzie.
Recenzję książki napiszę, jak przeczytam, no ale czekam jeszcze na 3 część – póki co po tych 2/3 z pierwszego tomu oceniam bardzo dobrze.
1
Fajne otwarte 15 minut.
1
@escarabajo Ale meczycho, co ty gadasz.
3
@Pawel13sz Szkoda bramkarza.
1
Mało kogo, bo LotM. Uwielbiam, jak ludzie sobie coś wkręcą, a potem, jeśli się to nie spełni, są zawiedzeni. Niedługo wraca w krótkiej odsłonie peak fikcji, więc apdejt, czyli kilka bezspojlerowych informacji z tym związanych poniżej.
W Chinach była przedpremiera odcinków specjalnych i według doniesień dostajemy godzinę kontentu. Odjęto w tym przerywniki, endingi itp. – ponoć w ogóle ich nie było, a tranzycja między kolejnymi częściami to czarne ekrany – zakładam, że po prostu to jakaś wersja pilotażowa pozbawiona powtarzalnego zapychacza na potrzeby ciągłego screeningu przed premierą. W sumie coś, co już było wiadomo od końcówki pierwszego sezonu (wtedy miał być to jeden godzinny specjal). No, ale skoro są trzy odcinki, to ludzie spekulowali, że będą to odcinki standardowej długości z pierwszego sezonu od 1,5h (3x30 minut) do nawet 3h (iks-de). Co będzie (a raczej być powinno) w arcu City of Silver już od jakiegoś czasu wiem: https://zapodaj.net/images/d9db47e02833e.jpg
i 20 minut to jest aż nadto. To jest dosłownie kilka chapterów, ale całkiem interesujących i w sumie jestem ciekawy, jak je zaadaptują. Spekulacja o godzinie na sam ten arc jest mocno zabawna, bo chyba musieliby wytworzyć drugie tyle wydarzeń, których nie są kanoniczne. Co będzie w drugim arcu – nie wiem, bo jest to ujęte w trzeciej części, która wciąż nie dotarła, ale według chińskich źródeł ponoć jest dobrze, a nawet bardzo dobrze – z perspektyw zarówno tych, co czytali, jak i nie.
Poza tym według informacji drugi sezon ma mieć 30+ odcinków, więc raczej można się nastawić na to, że przejdą one na standardową długość "odcinka anime", bo zapewne zrezygnują z podejścia "event-based" i będą to serializować w kolejności z powieści. Imho raczej dobra decyzja, ale oczami wyobraźni widzę kolejnych zawiedzionych z tłitera...
5
Jakie widzieliście posty w kategorii "most delusional" w ciągu ostatnich 24h?
2
@blakkudium To już 10.
2
@Kozinho. Sprzedać póki coś wart. Byłem przed wszystkimi.
3
@Encore W pierwszej kolejności team do kibicowania.
3
@marcin62 Musk Ci kontent sprzed dwóch dni podrzuca, huncwot jeden.
0
@Agrafka No spoko, tylko byli tu ludzie głoszący teorie rodem z zielonego lasu patrząc na miejsca w rankingu FIFA, po czym stwierdzając, że lepiej, aby te miejsca dostały europejskie drużyny, bo są wyżej. O tym był post.
3
Kolejny przypadek w postaci dowodu anegdotycznego przeczący twierdzeniu, że Europa zasługuje na więcej miejsc w MŚ, niż reszta świata, bo w Afryce grają pastuchy. Jeszcze trochę i sumaryczna liczba tych pojedynczych anegdot może zacząć być statystycznie znacząca.
2
Houston mamy problem...
0
No i w końcu coś zrobili.
6
No ja się czuję oszukany @Popitek12. Co to miało być? Wracam do kibicowania Messiemu, naraska. https://i.imgflip.com/aukl48.jpg
1
@Comfortable_ Chcę wiedzieć, kto wylicytował najwięcej.
0
@Herato Niezłe kongo.
2
@Kgorecki2500 Wysoko przegrać. Póki co wszystko na właściwej drodze.
4
@Xaviball Goat gra o 19. @Popitek12 zapisz to.
2
@VegetaPolska Abstrahując, czy jest to zasadne czy nie (nie oglądałem meczu), to przecież zawsze to tak wygląda, gdy do gry wchodzi temat w który ludzie są zaangażowani emocjonalnie.
1
@Spider_Man Jedyny sensowny komentarz do sytuacji.
0
@martusiaaaa Nie będzie. Tekst zajumany z TT, wczoraj go widziałem odnośnie meczów MŚ.
0
Kurde liczyłem, że zrobią coś w stylu wymuszenia zmiany nazwy na guziku z "kup" na "wypożycz" i wpisania do EULA 2 lat supportu jak przy gwarancji każdego produktu i będzie można kręcić bekę. Postanowili to jednak zlać, więc już nawet nie ma co kopać leżącego.
3
@Kidd Ale im Portugalia zrobi kongo.
4
Ehh trzeba było iść spać, bo dziś do kołchozu dla niepoznaki zwanego "office day". Zostawię tylko to na dobry początek dnia.
22
Spokojnie w TOP 10 obok "puścił Bąka lewą stroną".
9
@Roobo Przypomniało mi się, jak mój na pierwszym kolosie z projektowania systemów informatycznych na teście 20 pytań wielokrotnego wyboru dał wszędzie odpowiedź A jako poprawną. Nikt nie wymaksował.
1
Liczba osób zadowolonych z widowiska była mała, ale nigdy zerowa.
9
W sumie i tak ta Hiszpania nieźle przędzie patrząc na to, że od czasów "El Guaje" nie mają napastnika.
6
Powodzenia wytrwałym o 3:00, ja poddaje się objęciom Morfeusza. Spoko meczyk, pod koniec to już w ogóle, ale próbuje ogarnąć co jest pięć, że nawet Arabia gra otwartą piłkę z Urugwajem. A gra Hiszpania, czy Barcelona i drużyny po drugiej stronie robią od razu Metapoda. Mam wrażenie, że jakby Hiszpania kiedyś miała pokolenie na poziomie dzisiejszej kadry Polski, to też każdy przeciwnik grałby kontrę. Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że to jakaś forma autosugestii.