misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ehh trzeba było iść spać, bo dziś do kołchozu dla niepoznaki zwanego "office day". Zostawię tylko to na dobry początek dnia.
22
Spokojnie w TOP 10 obok "puścił Bąka lewą stroną".
9
@Roobo Przypomniało mi się, jak mój na pierwszym kolosie z projektowania systemów informatycznych na teście 20 pytań wielokrotnego wyboru dał wszędzie odpowiedź A jako poprawną. Nikt nie wymaksował.
1
Liczba osób zadowolonych z widowiska była mała, ale nigdy zerowa.
9
W sumie i tak ta Hiszpania nieźle przędzie patrząc na to, że od czasów "El Guaje" nie mają napastnika.
6
Powodzenia wytrwałym o 3:00, ja poddaje się objęciom Morfeusza. Spoko meczyk, pod koniec to już w ogóle, ale próbuje ogarnąć co jest pięć, że nawet Arabia gra otwartą piłkę z Urugwajem. A gra Hiszpania, czy Barcelona i drużyny po drugiej stronie robią od razu Metapoda. Mam wrażenie, że jakby Hiszpania kiedyś miała pokolenie na poziomie dzisiejszej kadry Polski, to też każdy przeciwnik grałby kontrę. Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że to jakaś forma autosugestii.
2
Obramowanie jest, gdzieś to już widziałem.
4
Wynik jest, jaki jest – to trzeba wlecieć klasykiem.
0
@Lucerfi Typowy mecz na jak strzelą 1-2 to się otworzy worek bramek, bo rywal "nie ma nic do stracenia", a jak masz na starcie wynik ponad stan to bronisz.
0
@MESSI3010 Jeden rabin powie tak, a inny powie nie.
3
@Popitek12 @FabianekMrozek prawda to?
1
W oczekiwaniu na Arabię z Urugwajem, macie takie coś. Tylko legendy zrozumieją.
8
@Kidd Nie bałdzo.
2
Ile znaczy "9"....
1
De Bruyne niczym Ferran, obite obramowanie, podania do bramkarza.
0
Chwilę po golu woził się jak Maciek z 2c, po golu na WF-ie dobrze że go ziomek ogarnął.
2
@PatrychoO Za późno.
7
Jak kamera pod kątem od strony Belgów najeżdżała na flagę Egiptu to było biało-czerwono. Zawsze coś.
20
Czy tiki-taki umarło wraz z emeryturami Xaviego, Iniesty i Busquetsa?
1
@PIWOSZ89 Tyle samo co reszta drużyny :D
0
Kappo-verdun, terroryści z Atlanty. W sumie dobrze, że tu się jakąś kontrą na 0:1 nie skończyło, bo by z "piątki" nie wychodzili. Nie ma już słabych drużyn.
3
Korzeń w chmarzeń. To już nie jest ta Hiszpania.
2
To jest niemożliwe :D
0
Ale się to ciężko ogląda, bardziej od autobusów, które są grane na Barcę.
3
@Laminedependencia Uchwyt rowerowy na budyń.
1
Dziś mijają równo 44 lata od meczu z najwyższym wynikiem w ramach MŚ, Węgry - Salwador. Egzekucja.
7
Są pierwsze przecieki co tam rysował trener Japonii. Samomotywacja ważna rzecz.
1
@tribo Tam wszystkie padły po przerwie. "So you're telling me there's a chance".
5
A ten ciągle coś tam skrobie w tym notatniku. Dobrze, że nie grali przeciwko Danii, bo tłiter by wybuchł.
2
@arasz1819 Mówiąc po prawdzie to jestem lekko w szoku ile osób tutaj wspierało dosłownie murarkę Japonii na kontry, ale widać naplucie na swojego zawodnika oraz legendę tego klubu przeważa. Nawet jeśli jeden nie jest wybitnym zawodnikiem, a drugi mistrzem trenerki. Jest to jednak coś niesamowitego o co podejrzewałbym kibiców Realu, a nie naszego klubu, ale co zrobisz?