misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No i elegancko. Vol2.
1
No i elegancko.
3
@Andrzej00 Team Holandia.
1
@Pawlak1992 + momenty jak na 1:1.
8
Pół Polski się zes****ło, kyrasą czy curasao. Kłótnie ludzi o wymowę Curaçao są niesamowicie zabawne. W słowniku zapis IPA wygląda tak:
UK: /ˈkjʊə.rə.saʊ/
US: /ˈkjʊr.ə.saʊ/
Lokalny: /ˈkɔr.saʊ/ rzadziej /ˈkɔr.so/
I powiem Wam, że nie wiem jak to przeczytać, bo się nie znam. Widzę jednak, że mamy tutaj wielu specjalistów od językoznawstwa. Niesamowita jest ta strona. Każdy zna się na wszystkim. Od geopolityki, przez politologię do językoznawstwa i zarządzania klubem.
5
@jacobFCB Ostatni raz widziałem po tym jak "deportowali" sędziego. Ciekawe ile jeszcze razy zobaczę to w trakcie mundialu.
2
@FcPortoFan1999 To już rekord, z reguły pierwsze głosy były gdzieś w październiku.
1
@Kgorecki2500 Rzadko jem, ale pewnie bym wziął capriciosę.
0
@Adran360 Wiem, wiem, ale zbieżność nazw napojów procentowych jest ciekawa, zupełnie jak przy tej linii obrony w Gambie Osaka.
1
Nawet nie wiedziałem, że Advocaat prowadzi Curacao. Brzmi jakby Peszko chciał tam grać...
2
@escarabajo Dla underdogów pierwszy mecz jest mocno decydujący (jak są tylko 3), co widać zresztą po Polakach. Od 2002 każde otwarcie przegraną kończyło się odpadnięciem. Awansowaliśmy w 2016 po wygranej 1:0 w pierwszym meczu i w 2022 (po remisie), ale tam sposób chyba lepiej przemilczeć.
0
@Eto'o9 R10 I pamiętam jaka była biegunka czy go zarejestrujemy. Trzeba było Stegena prosić, żeby dał się wyrejestrować i zwolnić FFP.
0
@Aragorn33 Nawiązanie do Zachodniej Bruzdy, a że zachód w rozumieniu naszego odniesienia geograficznego jest "na lewo", to wszystko się zgadza.
2
@Ignareks Jeszcze tylko +/- miesiąc i będziesz mógł ciągiem odespać 2 tygodnie.
4
@Bzyczekk Gdzie był Anthony kiedy upadało zachodnie skrzydło?
1
@HarveySpecter Mecze o północy jeszcze są ok, ale późniejsze odpuszczam.
0
A tu jeszcze MV, które wygrało, dość ciekawe muszę przyznać.
1
"Kaiju" nagrane przez grupę Sakanaction wygrało w czterech kategoriach na Japan Music Awards (Najlepsza piosenka anime, najlepsza piosenka rockowa, najlepszy teledysk oraz piosenka roku), więc jest to dobry moment, żeby przypomnieć, że anime "O ruchach Ziemi" dla którego została napisana to perełka 10/10 i warto ją obejrzeć, bo nie często, można zobaczyć japońską produkcję z odniesieniami do Polski. Dostępne na Netflix.
0
@Romario87 Przewiń ostatnie 30 minut to ogarniesz, co tu się dzieje.
7
@Laminedependencia Tylko jakby chryzantemy złociste w półlitrówce po czystej
stały na fortepianie i nie podlewał ich kurwa nikt.
5
@Lanosss Trzeba działać. To będzie drugi Paulinho.
1
La bamba nie przebacza.
4
Czyli póki co soccer > football. Przepraszam MLS za to, że naruszyłem jej dobra osobiste określając ją w sposób, który według mojego zamiaru miał ją ośmieszyć i poniżyć w opinii publicznej, a także naruszyć jej jakość i rzetelność sportową.
11
Dobrze, że Szwajcaria dostała tego karnego, bo ciężko byłoby o jeden punkt. Źle na to patrzycie, że stracili dwa, oni wyrwali jeden.
0
Cofam. Jakie overki xD
0
Trzeba słuchać randomowych GOAT-ów z tweetera.
Kto poza @Kgorecki2500 uwalił ołwerki? I będzie jeść ryż, ewentualnie jajecznicę studencką?
10
Bez sensu. Robert będzie kopał się po czole w jakimś League Soccer, w klubie co ma FC w nazwie, zamiast robić finał LM z Amicą Wronki.
3
Jeśli ktoś nie widział, to mogę polecić. Choć sama historia to zdecydowanie nie jest poziom przodujących marek w kinówkach jak studio Ghibli, to nadal jest całkiem dobra, jeśli się ją zrozumie. Anime w reżyserii Mamoru Hosody, wykonane przez Madhouse, w czasach, gdy było to studio S-tierowe.
0
@Kgorecki2500 Jest i legendarny kciuk @pt9
1
@NeroTFP1 Waliłeś z aksa, czy z różdżki?