mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skąd mamy wiedzieć czy u nas wiejesz?
5
Na młodych łatwo się stawia w klubach pokroju Athleticu, tam nie ma takiego ciśnienia na trofea. Jak trener widzi, że tutaj trzeba wygrać każdy mecz, to się 3 razy zastanowi zanim wstawi młodego, który nie daje gwarancji jakości.
0
Z Chelsea sobie poradzili...
0
Strasznie to się dopiero zrobi jak ogłoszą niepodległość. Myślisz, że rząd Hiszpanii będzie się temu biernie przyglądał?
0
Przecież masz tam napisane - Sofia del Prado.
0
Skoro to najbogatszy region to chyba oczywiste, że więcej "dają" niż "biorą", tego nie neguję. Natomiast pisanie, że wyrabiają 50% dochodów całego kraju to wielkie nadużycie.
1
Poleciałeś trochę z tymi 50% przychodu. Jest tego około 20%, a pamiętaj też o tym, że Katalonia również czerpie pieniądze z budżetu centralnego.
1
Referendum, a nie wybory...
0
Pedro nie jest Katalończykiem.
0
Może bardziej czuje się Hiszpanem niż Andaluzyjczykiem?
0
"La Rambla na fcbarca.com"
0
Przecież na przełożenie meczu nie zgodzi się La Liga. Na pewno nie z powodu referendum, które wg Hiszpanów jest nielegalne.
8
Tworzę?
Ucz się końcówków, będziesz miał piątków jak mrówków :)
0
Juve bez obrony? Tak.
0
Chyba, że liniowy "ma dzień"...
0
Przecież za 2 lata dostanie podwyżkę.
3
Ty zapłaciłeś za te produkty, nie za Dembele. Nikt Cię nie zmuszał do ich zakupu.
0
Foodsal powiadasz :)
2
Oni raz obronili LM. Drugą obronę mogą mieć w tym sezonie.
0
Przecież wczoraj zagrała najmocniejsza jedenastka. Młodzi weszli dopiero na zmiany.
0
Korea to żadne zagrożenie. Machają szabelką żeby wymusić pomoc międzynarodową. Przecież to powtarza się co kilka lat. Dostaną kredyty, dostawy żywności i będzie spokój.
0
Bo na Leo trzeba ze 30 baniek na rok.
0
Nie wpadłeś na to że 5 z tych 6 stron zrobiło przedruki jednego artykułu?
0
Zmieńmy całą jedenastkę. Później płacz, że tracimy punkty w ogórkami.
0
Przede wszystkim to ludzie tam na miejscu tak samo jak Barto nie chcą powrotu Laporty, a innego kandydata nie widać.
0
Cieszę się, że zrozumiałeś.
PS
W słowniku j.p. nie ma takiego słowa. :)
0
U ilu zawodników Verma spowodował kontuzje skoro jest taki kontuzjogenny?
0
No popatrz, a jak oglądałem mecz to kontuzja przytrafiła mu się w 22 minucie, a nie w 25. Nie łykaj wszystkiego co znajdziesz w necie.
1
I wiesz to przy pierwszej kontuzji. Jakie numery w lotto będą?
1
To była olbrzymia strata dla siatkówki. Chłopak zapowiadał się na jednego z najlepszych środkowych świata.