0

To ty czegoś nie rozumiesz. Sprzedaż Neymara to przychód, kupno piłkarzy to wydatki, które nic nie mają do określenia wysokości przychodów.

5

Mowa jest o przychodach, nie o zysku. Co mają wydatki do kwoty przychodów?

0

Dobra robota Magiery? Piłkarze "zwolnili" Hasiego i praktycznie od razu zaczęli grać bazując na przygotowaniu Albańczyka. Magiera to dwa spartolone okresy przygotowawcze, przypadkiem wygrane mistrzostwo. Cały pomysł na grę to podanie do Vadia i jakoś to będzie, jak Vadisa zabrakło to jedyny sposób gry to podanie do bocznego obrońcy i wrzuta w pole karne. Magierze zabrakło charyzmy i dobrego trenera od przygotowania fizycznego (koleś od trenowania pływaków nie miał prawa sobie poradzić).

0

3-4 rotacje prawie zawsze zaniżają poziom tak, że nie da się wygrać meczu (m.in. przez to Lucho przegrał ligę, bo myślał, że takie Alaves puknie drugim składem). Myślę, że 2 zmiany to maksimum w przypadku Barcelony, ale za to rotacje powinny dotyczyć każdego zawodnika pierwszego składu.

2

Może po prostu jest tak, że ludzie tam na miejscu widzą to wszystko inaczej niż my tutaj. Może dla nich perspektywa prawdopodobnego powrotu Laporty nie jest niczym dobrym.

0

Nasze stroje zostały wymyślone na wzór tych z FC Basel:)

2

Sponsor to nie właściciel.

2

Dla nich szkoli zawodników cała liga, więc mają łatwiej.

0

Tutaj nie ma starych monet...

0

Najpóźniej za 2-3 lata.

46

" dzięki dwóm bramkĄ"
Skąd Ty to bierzesz? Od jakiegoś dzieciaka, który nie ukończył podstawówki? Jak można walić takie błędy?

0

Marlona też przecież kupił, to nie wychowanek.

0

To tylko deklaracje albo ich ocena sytuacji, podpisów jeszcze nie ma.

0

Ile twoim zdaniem wynosi okres czasu o jaki warto się kłócić?
Jest ustalony termin, znany wszystkim dużo wcześniej. Okienko nie trwa godzinę.

6

"Wystarczy, że wygrają dwa ostatnie mecze" - przecież w tym momencie to jakaś abstrakcja. Cud będzie jak załapią się do baraży.

0

Raczej pokoje bez klamek.

0

Tak na szybko to najbardziej przepłacony jest Harry Maguire.

0

Pod tym względem to chyba nigdy nie opłacało się wygrywać LM.

0

Przecież za 2-3 lata on dostanie nowy kontrakt, pewnie z nową klauzulą.

1

Brutto i netto to nie jednostki. Wracaj do szkoły.

0

Kto gra dziś lepiej? Wszyscy bez pomysłu, woli walki o taktyki.

1

Pod jaką poprzeczkę? Siadł na d...ie przed strzałem.

0

Kogo z tej Turcji byś chciał kupić?

0

Obecna reprezentacja piłkarska jeszcze nie wyszła z grupy na mistrzostwach świata, więc spokojnie z tym zachwytem. Zobaczymy co pokażą w Rosji. Mam nadzieję, że będzie lepiej niż na ostatnich mistrzostwach Europy, gdzie od zachowawczej taktyki Nawałki bolały oczy.

0

Serio pytasz czy nie wyłapałem ironii?

0

Przecież beinsport to eleven.

0

Problem polega na tym, że on nawet w swojej najlepszej formie nie nadaje się do klubu z czołówki. Ma zbyt mało czysto piłkarskich umiejętności, sama ambicja, walka i motoryka to maks jakiś średniak. Sevilla to był dla Niego max możliwości.

0

Kiedyś Leo biegał jak szalony i łapał przez to co najmniej jedną kontuzję mięśniową w sezonie. Później nauczyli go jak się oszczędzać i praktycznie skończyły się kontuzje.

0

Sam sobie zaprzeczasz. Skoro dostaną 200 mln, to raczej nie potrzebują kasy i sprzedaż Lemara nie jest konieczna.

2

Te przepisy powstały dużo wcześniej zanim psg się "wzbogaciło".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?