mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To ty czegoś nie rozumiesz. Sprzedaż Neymara to przychód, kupno piłkarzy to wydatki, które nic nie mają do określenia wysokości przychodów.
5
Mowa jest o przychodach, nie o zysku. Co mają wydatki do kwoty przychodów?
0
Dobra robota Magiery? Piłkarze "zwolnili" Hasiego i praktycznie od razu zaczęli grać bazując na przygotowaniu Albańczyka. Magiera to dwa spartolone okresy przygotowawcze, przypadkiem wygrane mistrzostwo. Cały pomysł na grę to podanie do Vadia i jakoś to będzie, jak Vadisa zabrakło to jedyny sposób gry to podanie do bocznego obrońcy i wrzuta w pole karne. Magierze zabrakło charyzmy i dobrego trenera od przygotowania fizycznego (koleś od trenowania pływaków nie miał prawa sobie poradzić).
0
3-4 rotacje prawie zawsze zaniżają poziom tak, że nie da się wygrać meczu (m.in. przez to Lucho przegrał ligę, bo myślał, że takie Alaves puknie drugim składem). Myślę, że 2 zmiany to maksimum w przypadku Barcelony, ale za to rotacje powinny dotyczyć każdego zawodnika pierwszego składu.
2
Może po prostu jest tak, że ludzie tam na miejscu widzą to wszystko inaczej niż my tutaj. Może dla nich perspektywa prawdopodobnego powrotu Laporty nie jest niczym dobrym.
0
Nasze stroje zostały wymyślone na wzór tych z FC Basel:)
2
Sponsor to nie właściciel.
2
Dla nich szkoli zawodników cała liga, więc mają łatwiej.
0
Tutaj nie ma starych monet...
0
Najpóźniej za 2-3 lata.
46
" dzięki dwóm bramkĄ"
Skąd Ty to bierzesz? Od jakiegoś dzieciaka, który nie ukończył podstawówki? Jak można walić takie błędy?
0
Marlona też przecież kupił, to nie wychowanek.
0
To tylko deklaracje albo ich ocena sytuacji, podpisów jeszcze nie ma.
0
Ile twoim zdaniem wynosi okres czasu o jaki warto się kłócić?
Jest ustalony termin, znany wszystkim dużo wcześniej. Okienko nie trwa godzinę.
6
"Wystarczy, że wygrają dwa ostatnie mecze" - przecież w tym momencie to jakaś abstrakcja. Cud będzie jak załapią się do baraży.
0
Raczej pokoje bez klamek.
0
Tak na szybko to najbardziej przepłacony jest Harry Maguire.
0
Pod tym względem to chyba nigdy nie opłacało się wygrywać LM.
0
Przecież za 2-3 lata on dostanie nowy kontrakt, pewnie z nową klauzulą.
1
Brutto i netto to nie jednostki. Wracaj do szkoły.
0
Kto gra dziś lepiej? Wszyscy bez pomysłu, woli walki o taktyki.
1
Pod jaką poprzeczkę? Siadł na d...ie przed strzałem.
0
Kogo z tej Turcji byś chciał kupić?
0
Obecna reprezentacja piłkarska jeszcze nie wyszła z grupy na mistrzostwach świata, więc spokojnie z tym zachwytem. Zobaczymy co pokażą w Rosji. Mam nadzieję, że będzie lepiej niż na ostatnich mistrzostwach Europy, gdzie od zachowawczej taktyki Nawałki bolały oczy.
0
Serio pytasz czy nie wyłapałem ironii?
0
Przecież beinsport to eleven.
0
Problem polega na tym, że on nawet w swojej najlepszej formie nie nadaje się do klubu z czołówki. Ma zbyt mało czysto piłkarskich umiejętności, sama ambicja, walka i motoryka to maks jakiś średniak. Sevilla to był dla Niego max możliwości.
0
Kiedyś Leo biegał jak szalony i łapał przez to co najmniej jedną kontuzję mięśniową w sezonie. Później nauczyli go jak się oszczędzać i praktycznie skończyły się kontuzje.
0
Sam sobie zaprzeczasz. Skoro dostaną 200 mln, to raczej nie potrzebują kasy i sprzedaż Lemara nie jest konieczna.
2
Te przepisy powstały dużo wcześniej zanim psg się "wzbogaciło".