0

@Roobo to w końcu spłacamy pożyczkę czy odsetki? Rozumiem, że ani jedno ani drugie nie powinno mieć miejsca, ale to, delikatnie mówiąc - manipulacja.

0

@dzefrej234 Papszun to może kompletnie się nie orientować jacy Polacy grają w lidze.

0

@FcPortoFan1999 Kulesza twierdzi, że nie podjął decyzji. Chce jeszcze pogadać z Lewym i jak się da to zrobić spotkanie całej trójki.

0

@directedbyfcb do tej pory też tak było w przepisach, ale nikt tego nie gwizdał

1

@michaleu to jest u21, tam jest Majewski, też mistrz polskiej myśli szkoleniowej, oby w razie konieczności Kulesza nie wpadł na pomysł zrobienia z niego selekcjonera

1

@directedbyfcb ciekawe jak długo będą to respektować, bo był już przepis o 6 sekundach tylko jakoś sędziowie nie chcieli o tym pamiętać

1

@Benek1899x1910 Keirrisona to w zasadzie nie było. Po jednym treningu poszedł na wypożyczenie i już się nie pojawił.

1

@Bykunn czemu Cię to dziwi? Są tu a ananasy zaskoczone tym, że członkowie rządu będący posłami brali udział w tym głosowaniu.

2

@Cule1234 rzekł typ, który narobił podstawowych baboli ekonomicznych w ustawie, którą chciał przepchnąć przez sejm

0

@SzepTun jakby nim nie był to pewnie nie znałby regulaminu sejmu i uprawnień straży, większość szeregowych posłów nie ma tym pojęcia, a marszałek musi

3

@Encore nie trzeba mieć umiejętności przekonywania tylko kasę w centrali do rozdysponowania pomiędzy struktury okręgowe

0

@chosenone poza zawieszeniem reprezentacji, zawieszone zostaną też kluby, i nie będzie to zawieszenie na rok czy dwa, nikt się na to nie porwie

0

@messi33 Holendrzy też grali młodymi

1

@MesQueUnClub_87 Już kiedyś były takie próby, chyba w 2008 i UEFA pogroziła palcem.

0

@barcelonaLM Tusk już kiedyś chciał robić porządek, to przyszła mama UEFA i pogroziła paluszkiem, że związek jest autonomiczny i zostanie zawieszony wraz z reprezentacjami i klubami jak tylko będzie jakakolwiek ingerencja państwa.

0

@Eto'o9 R10 mówił o kilka klas lepiej niż wczoraj Zieliński na konferencji

1

@Kapitan hawk ma chłop formę od dwóch dni i ciężko się z nim nie zgadzać

0

@DDM przecież tam są też komunikaty po polsku, po prostu bydło i tyle

0

@BorzyKrzys nasze bydło w trakcie reanimacji nie potrafi być cicho to na nich buczą

1

@ACMaldini3 Kamiński mentalnie jest już na urlopie

1

@Encore ten awans to w zasadzie w dłużej mierze zasługa Michniewicza, który utrzymał nas w dyw. A LN i dzięki temu był baraż, a później się Putin dołożył, bo nie sądzę żebyśmy Rosję w Moskwie pokonali

1

@addept boję się, że on jest w stanie to ogarnąć jeszcze w pierwszej

0

@Szmulek Kulesza nie zwolni probierza dopóki będą matematyczne szanse na drugie miejsce

0

@Ascend oni tam ze 40 podań wymienili...

0

@BorzyKrzys Powinien wziąć ze sobą Nawrockiego. Dwaj kibole Lechii mogą mieć przełożenie na byłego trenera tego zespołu.

1

@D10SLEO Dawidowicz nawet z kartki by tego nie przeczytał...

0

@heniusss nie muszą za bardzo liczyć, to raczej standard przeprowadzania transferów, kwestią do ustalenia jest tylko ilość rat

0

@Dynak i później oglądasz taką Czarnogórę czy Albanie i widzisz plan na mecz, zawodnicy potrafią przyjąć i podać, o dryblingu nie wspomnę, a u nas przez 2 lata nie udało się wypracować chociaż jednego schematu akcji,
przecież nawet ta Mołdawia w ostatnim meczu konstruowała ciekawsze akcji niż my

1

@gumaz aż tak źle nie jest żeby powoływać zawodnika lekkoatletyki

0

@Criss18Barca przypadkiem nie było tak, że Kuba właśnie się obraził i nie przyjechał na pierwsze zgrupowanie po zmianie kapitana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?