3

@Irmscher10 tutaj takim uczonym statystykiem jest Stanowski...

2

@Encore to pytam po raz kolejny. Gdzie ja pisałem o fałszowaniu wyborów? Ty albo nie umiesz czytać albo wbiłeś sobie coś do głowy i w to brniesz...

2

@Roobo Kto z ramienia rządu siedzi w komisjach wyborczych? To nie rząd liczy głosy, to da ludzie którzy się zgłaszają bo chcą trochę dorobić. W komisji jest kilka osób a zgłoszone były 44(!?) komitety wyborcze, które finalnie nie miały kandydata, a miały ludzi w komisjach, to jest jakaś ułomność naszego prawa.

4

@Encore ponowne podliczenie może wykazać błędy, których da się uniknąć w przyszłości, a druga tura wyborów prezydenckich jest najłatwiejsza do weryfikacji,
Może trzeba coś zmienić, wprowadzić dodatkowy obowiązek liczenia już po głosowaniu np. wymiennie przez sąsiednią komisję, nie cisnąć tych ludzi, że wyniki muszą być po kilkunastu godzinach. Wiele rzeczy można zmienić.

3

@Encore cyrkiem to jest to, że możliwe że od lat nasze wybory to w zasadzie losowanie, a nie podliczanie faktycznych głosów
Masz przykład z dwóch komisji, 95 z Krakowa i 17 z Gdańska, w nich łącznie różnica głosów faktycznie jest ponad 1500 na korzyść Trzaska, a w wynikach oficjalnych jest odwrotnie. To tylko 2 komisje...

10

@Encore gdzie ja napisałem coś o fałszowaniu wyborów? Wy jesteście mistrzami w dopowiadaniu sobie czegoś co wam pasuje, a czego nikt nie powiedział.
Zaszły błędy przy przekazywaniu wyników (zakładam, że poczynione nieświadomie) i to jest pewne. Jedyne czego nie wiemy to jaka jest skala tych pomyłek. Ponowne przeliczenie głosów może wykazać co zaszło i dać szansę na uniknięcie tego w przyszłości.

35

@Encore uszanowany powinien być wybór wszystkich głosujących a nie tylko konfederatów

0

@Aragorn33 oni wszyscy powinni po wyborach podpisać deklarację, że oddają mandat poselski po zamieszczeniu pierwszego postu w socjal mediach

3

@robsesh jakby od każdego bankruta rosyjskie fundusze kupowały grunty z kilkukrotnym przebiciem ich wartości to każdy chciałby zbankrutować i "odrobić 2 razy tyle"

0

@ranger3120 u nas takie akcje były już 25-30 lat temu, sami się ubogacaliśmy

0

@kuz bez przesady, chłopak nie był podstawowym zawodnikiem ekipy, która nie była w stanie się utrzymać w 3 lidze

2

@bart_azz zbyt piękny to ten strzał nie był

0

@reakwon na ile czasu konfliktu wystarczy wojska zawodowego? W trakcie wojny liczą się przeszklone rezerwy, z których uzupełnia się ubytki i przede wszystkim robi rotacje. Te nasze zakładane 300 tys. po pół roku wojny nie będzie miało znaczenia. Potrzebny jest co najmniej milon ludzi gotowych do walki w każdym momencie.

0

@tbas to oczywiste że nie mieli, gdyby mieli to mieli by też bombę, cała trudność w tej zabawie to właśnie wzbogacenie dużej ilości do porządanego poziomu, 60% to chyba minimum

0

@tbas Irak podobno miał broń chemiczną? Kurdowie z Halabdży raczej nie mają w tej kwestii wątpliwości. Co do braku skażenia, to dopóki uran nie jest wystarczająco wzbogacony to skażenia nie będzie. To jest pierwiastek występujący w naturze i tam też skażenia nie ma.

0

@Kgorecki2500 Al Jazeera jest z Kataru a nie z Arabii.

0

@Criss18Barca real szkoli, tylko nie dla siebie, oni mają najwięcej wychowanków rozrzuconych po drużynach z lig top5

3

@Encore transfery z okresu 20 lat, taka Benfica tyle wyciąga w 2 sezony

0

@Kgorecki2500 no potencjału to my nie mamy zbyt wielkiego, u nas selekcjoner nie porusza się w gronie 50 nazwisk do powołania, 15 jest ciężko znaleźć na odpowiednim poziomie
Ps
"każe" :)

0

@Values wyścigi długodystansowe to ogląda cały świat...

1

@beter2 Dani nie ma problemu z imigrantami i jeszcze długo mieć nie będzie. U nich prawo azylowe i deportacyjne jest bardzo surowe. Nie przyjęli u siebie większości głupich przepisów dotyczących migracji.

0

@GTBTP coś wiadomo o docelowym pomniku? Zakładam, że taki ma powstać skoro ten jest tymczasowy.

9

@clyde to co się dzieje pokazuje raczej, że wbrew pozorom Iran mało może,
przebiło się kilka ich rakiet na prawie 400 wystrzelonych, dron nie doleciał żaden, a lotnictwo Izraela już praktycznie bezkarnie może latać nad Iranem bo ich obrona przeciwlotnicza w zasadzie już nie istnieje
Ten atak był planowany przez długie miesiące i kolejność uderzeń nie była przypadkowa. Nie było bombardowania baz wojskowych, w których stacjonują wojska, skupili się na stanowiskach obrony p-lot i zamierzony efekt uzyskali.

0

@draxidox Jeżeli to ma być argument za CPK (żeby było jasne, powinien powstać) to trochę nie trafiłeś. Kolejne lotnisko w tak małej odległości jeszcze zwiększy te "korki na niebie".

0

@Frimpong Tylko dlaczego miałby mieć kompleksy?

2

@tadzik447 w Stambule przy ich 40% inflacji szybko zostanie tym milionerem

0

@TaughtMule ale Urbański za słaby do tej drużyny, za mało grał...

1

Bartula dzisiaj latał w Manchesterze

0

@osa91 u nich w grę wchodzi jeszcze religia, w przeciwieństwie do państwa które wymieniłeś

0

@osa91 wiesz co się będzie działo w tym regionie jak Iran dopnie swego i zbuduje atomówkę, tam rządzą totalni odklejeńcy, oni są gotowi jej użyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?