0

@chosenone kto? Ludzie którzy w wyborach popierają go w 90%? PZPNu nie zaorała korupcja, czy wyprowadzenie milionów do firm kolegów.

0

@chosenone jak chcesz się go pozbyć? Typ za chwilę wbija na kolejną kadencję.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Who_you_mam a na ch... zjeżdżał na drugi pas, cały prawy miał wolny, mógł odjechać i tyle, ale debil chciał przykozaczyć i nastraszyć drugiego, sam kąt jego zjazdu świadczy o celowej próbie uderzenia, może chciał odbić, ale tamten przyspieszył i się zesrało,
Jeden głupek, drugi działał z premedytacją i powinien za to siedzieć.

1

@Who_you_mam ty serio zrównujesz blokowanie wyprzedzania ze spychaniem kogoś na barierę?

2

@NeroTFP1 oni chyba zawsze to robią, przynajmniej tak jest jak są zagranicą

0

@Krzysztof1987 Między Rakowem a Legią i Lechem jest jedna zasadnicza różnica. Legia i Lech na siebie zarabiają (jak nie ma kasy to nie wydają lub kredytuja), a Raków ma właściciela dosypującego gotówki ile w danym momencie potrzeba. Chłop dał Iviemu 2x więcej kasy niż oferowały mu kluby z Niemiec. Ten klub nie ma pola do zarabiania pieniędzy z tym śmiesznym stadionem i infrastrukturą, a w ciągu 5 lat wydał na transfery prawie 20 mln euro, o 5 więcej niż Legia i 7 więcej niż Lech, a zarobił na sprzedaży najmniej z tej trójki.
Raków ma największe możliwości finansowe w Polsce, bo jak na nasze warunki to w zasadzie nie ma ograniczeń.

0

@Katalończyk 99 a jakim innym znaczeniu chciałbyś to pisać?
Bo jak masz na myśli organ to piszę się przez "ch".

0

@takisobiektos To i tak chyba lepsze rozwiązanie niż tułanie się po klubach na zachodzie, może akurat na ambicję i chce grać, a nie brać kasę za przychodzenie na treningi
Poza tym, nie oszukujmy się, Czubak to bardzo surowy technicznie zawodnik z dobrą grą głową i niezłym wykończeniem (jak na nasze warunki), bez dryblingu, dobrej szybkości czy gry kombinacyjnej.
I do tego Kortrijk spadł z ligi, więc chyba lepiej grać w takim Motorze, który jest sensownie budowany niż w belgijskiej II lidze.

0

@Krzysztof1987 czyli City czy Newcasy historii nie mają?
Poza tym we Wieczystą nie włożono nawet połowy kasy jaka poszła na Raków

1

@Deathwing112 powinien być obowiązkowy dla członków komisji wyborczych bo jak widać jest problem z liczeniem w narodzie...

0

@Krzysztof1987 A jak nazywamy Raków czy Wisłę z czasów Cupiała?

0

@RosjaninBut Stanowski to chyba ma w codziennym grafiku sprawdzanie co godzinę czy Lis coś nabazgrał

1

@Sulimo trochę te rewelacje Olkowicza nie spinają się z raportem finansowym klubu, gdyby faktycznie było tak źle to na trenera by wzięli jakiegoś Vuko czy Magierę a nie Iordanescu

1

@wojopancer chodzi o to żeby nie odparowała, taki beton trzeba schładzać, są do tego środki, które się dodaje do mieszanki, albo po prostu lanie wody

0

@Pomimo27 nie żyjemy w 20 wieku żeby był z tym jakiś problem, tak samo jak z betonowaniem na mrozie

0

@kanver_ Szkolenie u nas nie jest takie złe. Problem w tym, że obecne pokolenie piłkarzy ma głowie tylko wyjazd na zachód, a nasza liga nigdy nie będzie tak mocna i bogata by ich zatrzymać.

4

@escarabajo Już to kiedyś pisałem. Papszun i jego metodyka pracy nie nadają się do kadry. Na tak krótkich zgrupowaniach nie da się do perfekcji opracować schematu gry, a on tak pracuje. Piłuje w nieskończoność na treningach zagrania, zawodnicy mają to robić automatycznie. O ile w klubie to się sprawdza, to w kadrze nie ma na to czasu i nigdy nie będzie.
Poza tym, nie wiem czy na naszym ograniczonym "podwórku" on jest w stanie znaleźć wykonawców, a w kadrze nie kupi sobie Chorwata czy innego Słowaka.

0

@kanver_ Co da mocna liga (nawet jak pójdzie w górę) skoro większość klubów opiera składy o zagranicznych zawodników, a każdy młody Polak jak dwa razy prosto kopnie piłkę ucieka do drugiej ligi włoskiej czy niemieckiej?

0

@Criss18Barca Co przeszkadza graniu Izraela i USA w jednej grupie? Iran to jeszcze rozumiem, ale USA?

0

@Faro ładnie to Nico wymyślił, rok temu przytulił premię od Basków za podpis nowego kontraktu, a w tym weźmie od nas

1

@MateS ale transfer Nico to też będzie wpłacenie klauzuli, a w przekonaniu piłkarza to raczej większe zasługi mogą mieć nasi zawodnicy lub Flick

0

@Who_you_mam w jakim mieście obwodnica jest oznakowana jako teren zabudowany?

2

@mordini123 trochę się Legii nie dziwię, mają po tym ciekawą podróż do Kazachstanu, z czego 1000km autokarem.
PZPN przez lata nie potrafi zbudować choć odrobiny prestiżu dla SP. Drugi rok z rzędu są problemy.
Teraz będzie tak, że Lech zagra sobie sparing z rezerwowymi i młodzieżowcami Legii.

1

@July_6_BcN Bosak nawet tam nie dał rady...

3

@Kengo I żaden z nich na te 34 nie wygląda.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@aspr1me Athletic chce grać w Barcelonie?

1

@GeneralXavi już był taki jeden mały Austriak, który zdelegalizował wszystkie partie oprócz swojej...

2

@Encore to przeczytaj moje wpisy jeszcze raz, może coś skumasz. W skrócie, żeby uniknąć błędów w przyszłości.
Czuję się jakbym pisał do kowadła...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?