mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY o shit...
2
@Values a kto i czego jemu nie wciskał...
0
@Lucyffffer1922 to może inaczej, mma to mieszane sztuki walki,
z jakiej sztuki walki jest pozwolenie na walenie po głowie leżących na plecach rywali, nawet tych debilnych ciosów młotkowych nigdzie nie ma,
Nie mów mi o ufc, bo oni tylko przejęli pomysł, ale olali zasady jakimi pierwotnie kierowali się ludzi tworzący mma
To co biorą zawodnicy MMA, skoro nie są w stanie skumać że rywal po czystym ciosie jest odłączony? Czuje to każdy kto był kiedykolwiek w ringu, oni nie potrafią i gdyby sędzia im pozwolił to są gotowi zabić.
0
@BezglutenowyPedri czy Pique ze swoimi biznesami robionymi jeszcze w trakcie kariery jest "biedniejszy" to nie wiem
0
@RosjaninBut na pewno nie można nad granicą
2
@RosjaninBut oni wiedzą że każdy ich dron powinien być zestrzelony przez SG lub wojsko?
1
@MadafakinGuy miał odpuścić na rzecz np ter Stegena, czy olać to ile klub przez te lata na nim zarobił i przejść nad tym do porządku dziennego?
0
@Lucyffffer1922 człowiek wychodzący do ringu z furią w oczkach i pełną dawką anabolików we krwi nie jest sportowcem, bo nie niem co i innego wyłącza im mózgi w czasie walki
0
@Encore dypy pękną jak Sarina Wiegman w końcu przyjmie męska drużynę, a dużo na to wskazuje,
z kadrą Anglii jeszcze nie wyszło, co dalej zobaczmy
0
@Eto'o9 R10 a jakie prowizje biorą agenci Gittensa?
0
@Mezocyklon87 to tylko pokazuje jaki poziom z perspektywy polskich drużyn trzeba było osiągnąć kiedyś by w ogóle mieć szansę na grę o LM
0
@Lucyffffer1922 to jest motosport, nie bez powodu jest to wyodrębnione
2
@Bolton i cyk, koncerny przez słupy biorą wodę na maksa bez płacenia, a ty bulisz za nią pod postacią piwa czy coli
0
@RobiS może przed odstawieniem butelki warto ją zakręcić, wtedy nikogo nie oblejesz...
ale fakt, te nakrętki to totalna głupota
3
@norbi77 najgorsze jest to, że teraz te odchylenia od normy będą tłumaczone że to AI, a prawda to ogółu nie dotrze
0
@adamek20151 miało być śmiesznie a wyszło beznadziejnie...
0
@Lucyffffer1922 dlatego ciężko to nazwać sportem, jak jesteś nieprzytomny, a typ wali ci młotki na twarz
0
@Recha_0684 to nie muszą być Ukraińcy, ale są to głównie ludzie którzy wjechali na teren UE przez Polskę
0
@marcin62 no Niemcy ich danych nie xnshstbi przyjechali do nas i teraz wracają
0
@vangoor może ta "nieobecność" to słowo klucz
1
@Lucyffffer1922 w boksie jak rywal pada to jest przerwana walka, w mma ci goście są tak nafurani że są gotowi zrobić drugiemu marmoladę z twarzy jak sędzia nie zdąży
1
@marcin62 a inni latają po lasach i jest to szlachetna rywalizacja sportowa
0
@Vurt dla niego wielka, weźmie kasę za te lata do przodu i podpisze kontrakt z innym klubem jako wolny gracz, sęp zarobi podwójnie
0
@Kessie ty najpierw sprawdź jak się pisze to wulgarne słowo
1
@NeroTFP1 Legia ma drużynę rocznika 2011 w Ekstralidze 2011 (rozrywki w Warszawie i okolicach) oraz drugą w CLJ-15 i powołania dostali ci z CLJ
https://regionalnyfutbol.pl/liga,centralna-liga-juniorow-u-15-grupa-a-sezon-2024-2025,tabela-terminarz.html
Toroedo dopiero teraz awansowało do CLJ
Nawet w tym co podałeś piszą "najwyższa liga na mazowszu", to nie są rozgrywki centralne.
0
@NeroTFP1 zmienia, bo przakaz "nie powołali króla strzelców CLJ" jest zwykłą manipulacją, skoro chłopak w CLJ nawet minuty nie zagrał, grał o poziom niżej
Ps
Chłopak pojechał na testy do akademii Rakowa, zobaczymy czy coś z tego będzie
0
@Who_you_mam trochę ciężko żeby gracz Toroedo był królem strzelców CLJ skoro dopiero w tym sezonie wywalczyli do niej awans
2
@turhiay i wyciągach taki wniosek po jednym przypadku dzieciaka, któremu wcisnęli ten numer chociaż w żaden sposób na niego nie zapracował?
6
@draxidox jak jeszcze złoży nowelizację budżetu i wskaże finansowanie dla tych pomysłów to ok
0
@chosenone UEFA nie stanęła po stronie rządu gdy w pełni hulała korupcja i były przewalane pieniądz a miałby teraz? Bo się Kulesza kibicom nie podoba, bo chleje i jest burakiem? Na cud liczysz? Przecież to byłyby precedens, którym UEFA by sobie założyła stryczek, wiedząc co sami mają za uszami.