mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ale on pewnie chce jej zrobić niespodziankę, a jak zrobi tak jak mówisz, to się domyśli.
Nosi jakieś inne pierścionki? Jak tak, to wystarczy go "pożyczyć" i iść do jubilera.
27
Obstawiałem wczoraj z kumplem mecze. Chciał stawiać ekstraklasę, ale mu odradzałem mówiąc, że to loteria. Stwierdził w takim razie, że rzuci monetą. Trafił i Miedź i Lechię
22
Chociaż jest spokój, a nie co chwilę kwestia godzin, konferencja w piątek itp.
Nie ma.zbednego spamu
10
Dla mnie obecność mistrza świata w takiej jedenastce to absurd. Zwlaszcza, że zagrał w 3 meczach grupowych tylko.
0
Jazdy zacząłem chyba w czerwcu, a na początku sierpnia już miałem prawko.
3
Chłopcy z placu broni
11
Ciekawostka na dziś: piłkarze Bayernu nie strzelili ani jednego gola na mundialu w Rosji.
26
Mbappe i Mbappe, a zobaczcie na takiego Varana. Młody, spokojny, żadnych afer z jego udziałem nie słyszałem. Na boisku też nie przypominam sobie, żeby coś odwalał. Do tego osiągnięcia jak na 25 latka bardzo przyzwoite:
- 4x Liga mistrzów
- 3x superpuchar Europy
- 3x - klubowe mistrzostwo świata
- 2x - mistrzostwo Hiszpanii
- 2x superpuchar Hiszpanii
- puchar króla,
I przede wszystkim Mistrzostwo Świata
Mimo, że jest zawodnikiem Realu, to od dłuższego czasu darzę go sympatią i chciałbym kiedyś zobaczyć go u boku Umtitiego w koszulce Barcelony( co się pewnie nigdy nie wydarzy)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na logikę, jak mogą każdy mecz nowego sezonu zaczynać na Camp Nou, po to jest losowanie terminarza.
18
Ale Griezmann przesiąknął tym Atletico. Każda akcja (przy korzystnym dla Francji wyniku) w jego wykonaniu to gra do tyłu albo na czas. Ja rozumiem, przy 1-0 w 90 minucie, ale nie jak jest 4-1 i idą z groźną akcją.
1
Że co kurlaaa???
Pewnie się będzie przed somsiadem chwalić tera
https://www.facebook.com/142175459239413/posts/845278688929083/
6
Też macie wrażenie że Pani prezydent jest wstawiona?:)
0
Wiadomo kiedy będzie 11 turnieju? Nagrody dla bramkarza i mvp meczu finałowego i turnieju calego.?
59
Kurlaaa:)
https://zapodaj.net/ff14f7967a130.jpg.html
1
Nie chcę krakac, ale przed euro 2016 we Francji też straszyli, że coś odwalą, a był spokój. Niestety tydzień później chyba w Nicei był zamach
41
Już za 4 lata..
https://zapodaj.net/e73348ea297d9.jpg.html
1
Belgia. Anglia wychodzi rezerwowym składem.
3
Ja bym odradził kumplowi i nic z tym nie robił więcej.
Skoro tam jest taka kasa, to Twoje dowody na nic się zdadzą, ktoś wysoko postawiony ma z tego pewnie niezły procent i na to pozwala.
Więc tylko "podpadniesz" niemiłym osobom.
3
No to już wiem co raz więcej.
Powiedz mi jeszcze, bo mnie to nurtuje, skąd te 13.5 mln się wzięło
108
A co tu chcesz wyjaśniać?:)
1
A najlepsi są ci, którzy tak piszą, a sami co chwilę wrzucają coś, co się powtarza:)
0
Całej jedenastki nie podam, ale pewniakami są Varane, Modric, Rakitic, Mbappe, Kante, Hazard,
1
Ale nie chodziło tylko o historię Twojego życia, tylko ogólnie całego futbolu :)
0
Nie wiem czy było
0
https://sklep.sizeer.com/new-balance-u410bbk-meskie-sneakersy-czarny-u410bbk?gclid=Cj0KCQjw-JvaBRDGARIsAFjqkkqvz2veBSIPWZXhnA8vRElFdE2w3yTr-9LXD1CytMY_3AKWiu4u5SwaAszVEALw_wcB
https://sklep.sizeer.com/new-balance-u410cc-meskie-sneakersy-czarny-u410ccm?utm_source=domodi&utm_medium=cpc&utm_campaign=2018_07_new-balance_18P2Q4&utm_term=sneakersy_meskie&utm_content=U410CCM&utm_source=domodi&utm_medium=cpc&utm_campaign=domodi
Które lepsze?
10
https://zapodaj.net/90e90daf7a008.jpg.html
;)
0
Strzelili na 3-1 więc w rewanżu wystarczy im 2-0
0
Hahaha, Apoel dostaje oklep 3-0, chociaż według statystyk gniotą rywala. Chyba nie będzie w tym roku LM ;)
9
https://zapodaj.net/b3ed11f8f3080.png.html
Zaczęło się