mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
44
https://zapodaj.net/99bd6809bf9de.jpg.html
A pochwalę się prezentem:)
0
Ten mecz dopiero na początku grudnia, może pod koniec października będzie wiadomo
0
Jak jest podany dokładny terminarz kolejki to zazwyczaj na stronie tego samego dnia jest o tym informacja.
37
Może jakbys wszedł na fcbarca to by się tak nie stało, nie wiem.
0
Kupowałem 2 wycieczki w travelplanet, bez zastrzeżeń. Tylko kupiłem je dużo wcześniej, stąd cena była przystępna. Organizacyjnie bez zarzutów (tylko 1 wycieczka, czekam na drugą, ale myślę że będzie ok)
Tylko na lotnisku kazali nam się stawić na stanowisko rainbow. Więc nie wiem na jakiej zasadzie to działa. Teraz podobno będziemy lecieć z TUI, ale tak jak mówię,kupowane wszystko w travelplanet
4
Pogadaj z ciocią, w ostateczności jest jeszcze wujek Google:)
1
No właśnie napisałem, że to może być przesadzone wrażenie, ale nowy trener wprowadza nowych zawodników, atmosfera jest kiepska, presją będzie duża, bo przecież Nawalka sobie poradził na początku.
W kadrze nadal są zwodnicy, między którymi nie wszystko jest ok.
Zobaczymy
0
Praktycznie sam sobie odpowiedziałeś. Nie miałeś przez chwilę neta, to i pobieranie automatycznie zostało zatrzymane. Gdyby Ci spadło do niskiej prędkości (ale nie do 0) to mógłbyś zatrzymać pobieranie. I nie jest to żaden błąd, tylko nie miałeś przez chwilę Internetu.
Mam nadzieje, że teraz się zrozumieliśmy;)
0
Nie wiem jak Wy, ale ja po mundialu mam wrażenie (chyba trochę przesadzone), że nasza kadra znów jest tą słabą reprezentacją sprzed kilku lat. Pamiętam jak przegrywaliśmy mecze eliminacji ze Słowenią lub Słowacją. Mecze towarzyskie z Estonią. Przez pewien okres nie oglądałem w ogóle reprezentacji bo nie było na co patrzeć. Ostatnie lata to jednak więcej powodów do zadowolenia, ale zostaliśmy bardzo szybko sprowadzeni na ziemię.
W tej grupie w LN raczej nic nie ugramy. Włosi chcą się odbudować co im się pewnie uda bo mają bardzo dobrych piłkarzy. Portugalia nawet bez Ronaldo powinna nas ograć bez większych problemów, chociaż ich gra, ani na euro, ani na MŚ nie zachwycała.
Jakie jest Wasze zdanie, czy znów jesteśmy w czarnej ****, czy jednak nie jest tak źle?
0
Tak. Poczekaj chwilę, powinno ruszyć samo ponownie.
0
Jeżeli snatchie nic nie wyczaruje z AWP, to nie mają szans. NIP jest w gazie, dobry turniej rozegrali parę dni temu.
4
Dziwny ten dzień, niby wtorek a Piątek:)
1
Paweł Brożek, wierzę, że w końcu odpali:)
Myślę, że Neymar jeszcze będzie się liczył za 5 lat
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Hehe, czekałem na ten komentarz. Masz rację, nie każdy siedzi cały czas na LR, ale jak jedna informacja jest udostępniona 3-4 razy na pierwszej stronie, to chyba można to sprawdzić?
Masz 5 i 17 postów niżej to samo
6
Tak.
0
Jakie jest ryzyko, że w terminie 25.09-03.10 coś może nawiedzić Dominikanę?
1
Może być ciekawie, gość ma informacje z pierwszej ręki od samych piłkarzy.
56
Nie ma różnicy, wszędzie popłyniesz :)
7
Jeżeli dalej będzie nieksuteczny, a w LM nie odpali, to jedynym rozwiązaniem aby otrzymał ZP, będzie poinformowanie swiata, że ma "horom curke". Może się uda
2
Aż strach pomyśleć co się będzie na LR działo przy niekorzystnych rezultatach:)
8
Ja tam widzę to pierwszy raz, a jestem dość często tutaj:)
0
Wróć do podstawówki i poćwicz czytanie ze zrozumieniem
2
Modric raczej medialny nie jest. Poprostu został doceniony za umiejętności piłkarskie. Jemu myślę też to powiewa;)
24
Ja tylko jestem ciekaw kto i czym się sugerował przy tych nominacjach:
- Ronaldo rozumiem za LM
- Modric za LM i MS ?
- Salah za to, że chyba zaskoczył sam siebie takim sezonem w Liverpoolu
No ale teraz tak: jeżeli chodzi o trofea no to pierwsza dwójkę wciąga nosem Varane
Jeżeli indywidualne statystyki, to Messi bije wszystkich na głowę
O co kaman?
0
No ale Griezmann był bardzo medialny i typowany do tej trójki. Ja również uwazam, że słusznie go tam nie ma. No ale skoro jest Salah, to równie dobrze mógłby być tam AG.
Patrząc przez zdobyte trofea to Varane był w tamtym roku bezkonkurencyjny, ale niestety tak to nie działa.
0
Skoro jest Ronaldo za LM, to równie dobrze mógłby być Griezmann na MŚ. Może nie grał wybitnie, ale jednak parę bramek strzelił.
Ronaldo też w LM nastrzelal bramek w grupie. W półfinałach i finałach był cienki
0
Atletico na Twitterze: "brak słów" - odnośnie braku Griezmanna w TOP3.
Może i trochę racji mają, ale moim zdaniem klub nie powinien się tak wypowiadać, widać, że mają ból tyłka.
Z kolei z drugiej strony, to też był to mocny kandydat, chociażby do trójki nominowanych. To pokazuje, że obecność Salaha jest jeszcze większym nieporozumieniem.
0
Błażej Krajewski - program ivona
1
Nie tym razem, Serie A to liga dość defensywna, tam się stawia głównie na obrone.