0

Ciepłe mleko z miodem, czosnkiem i masłem.

0

A byłbyś tak dobry i miły i podesłał na PW? Moze się gdzieś to zawieruszyc na LR

0

Wszystko jest na filmiku, niepotrzebne złośliwości:)

0


Jakby komuś wczoraj umknęło. Trochę jakość słaba

8

Po wczorajszej imprezie w knajpie Suareza;)

3

Do pierwszej niezapowiedzianej kartkówki:)

2

Dodatkowo, 10 bramek w meczu to rzadkość, a co za tym idzie, wzrasta możliwość popełnienia błędu przez arbitra

0

Jak dla mnie on wgl nie pasuje na wieży, taki modniś z niego;)
No z tamtym drugim gościem to cyrki były z tymi jego kandydatkami

0

Skoro już poprosił o pomoc VAR, to chyba musi poinformować o decyzji.

44

Messi to jest po prostu geniusz! Ja nie wiem, jak ludzie mogą stawiać Ronaldo na równi z nim , a nawet wyżej. Gość nie dość, że strzela masę bramek i asystuje, to dyryguje i nadaje tempo każdej groźnej akcji. On ma jakiś dodatkowy zmysł chyba. Wie kiedy przyspieszyć, kiedy zwolnić, kiedy przerzucić piłkę, kiedy wejść w drybling. GOAT!

0

Serio to Twoja ulubiona para? On taki ciapowaty, ona bardzo sztuczna:)

1

Ja jechałem z nimi 3 lata temu, bilet dostałem na lotnisku, miałem się tylko zgłosić do stoiska odpowiedniego biura podróży, podać imię i nazwisko i tyle.

8

To ładnie Apoel dzisiaj karne rozegrał:)
https://zapodaj.net/deb5c6d0cfb1d.png.html

0

Hahahaha, nie ma to jak ubrać sukienkę, w której nie można samodzielnie wchodzić po schodach;)

1

W najlepszy możliwy sposób. Pokonaliśmy wszystkich mistrzów swoich krajów, zamykając gęby hejterom. Nie było pitolenia jak w przypadku Realu, że sędzia, że Perez posmarował itp.

0

No to chwalcie się, kto ile trafił w symulatorze? :D

1

Mądrego, to aż miło posłuchać czasem :)

2

Będzie ciężko, ale chociaż jak wygramy to nie będzie pitolenia, że z ogórkami:)

2

Taka grupa, że nikt tych meczow nie będzie oglądał:)

0

Nie jestem w posiadaniu takich informacji :)

26

https://zapodaj.net/c0732772d8526.png.html
Ta dzisiejsza młodzież:)

1

Real, Lyon, Shakhtar, Club Brugge hahaha;)

1

To samo chyba pomyślałeś w maju, skoro został Ci wrzesień:)

1

Jak nie leci w kulki to spoko. Jednak jeśli naciąga ludzi, bo są zieloni w tym temacie to dla mnie jest śmieciem i długo warsztat nie podziała.

0

Co dasz w CV to Twoja indywidualna sprawa, możesz tam równie dobrze napisać same kłamstwa, ale jak ktoś Cię sprawdzi to będzie przypał:)

0

Ale wiesz, że masz 2 tygodniowy okres wypowiedzenia? Nie musisz tam siedzieć 2 miesiące jeszcze

2

W LM nie będzie takiej murawy.
Będzie inna motywacja moim zdaniem, bo w tym roku główny cel to LM.
Nie oceniajmy też przez pryzmat 1 czy 2 meczów.
Początki bywają trudne, najważniejsze, żeby nie wypaść z gry na początku, jak np. Real rok temu.

10

Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo! :)

0

A to się ceni;)

3

Masz może zegarek? Bo mój mi stanął:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?