mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciepłe mleko z miodem, czosnkiem i masłem.
0
A byłbyś tak dobry i miły i podesłał na PW? Moze się gdzieś to zawieruszyc na LR
0
Wszystko jest na filmiku, niepotrzebne złośliwości:)
0
Jakby komuś wczoraj umknęło. Trochę jakość słaba
8
Po wczorajszej imprezie w knajpie Suareza;)
3
Do pierwszej niezapowiedzianej kartkówki:)
2
Dodatkowo, 10 bramek w meczu to rzadkość, a co za tym idzie, wzrasta możliwość popełnienia błędu przez arbitra
0
Jak dla mnie on wgl nie pasuje na wieży, taki modniś z niego;)
No z tamtym drugim gościem to cyrki były z tymi jego kandydatkami
0
Skoro już poprosił o pomoc VAR, to chyba musi poinformować o decyzji.
44
Messi to jest po prostu geniusz! Ja nie wiem, jak ludzie mogą stawiać Ronaldo na równi z nim , a nawet wyżej. Gość nie dość, że strzela masę bramek i asystuje, to dyryguje i nadaje tempo każdej groźnej akcji. On ma jakiś dodatkowy zmysł chyba. Wie kiedy przyspieszyć, kiedy zwolnić, kiedy przerzucić piłkę, kiedy wejść w drybling. GOAT!
0
Serio to Twoja ulubiona para? On taki ciapowaty, ona bardzo sztuczna:)
1
Ja jechałem z nimi 3 lata temu, bilet dostałem na lotnisku, miałem się tylko zgłosić do stoiska odpowiedniego biura podróży, podać imię i nazwisko i tyle.
8
To ładnie Apoel dzisiaj karne rozegrał:)
https://zapodaj.net/deb5c6d0cfb1d.png.html
0
Hahahaha, nie ma to jak ubrać sukienkę, w której nie można samodzielnie wchodzić po schodach;)
1
W najlepszy możliwy sposób. Pokonaliśmy wszystkich mistrzów swoich krajów, zamykając gęby hejterom. Nie było pitolenia jak w przypadku Realu, że sędzia, że Perez posmarował itp.
0
No to chwalcie się, kto ile trafił w symulatorze? :D
1
Mądrego, to aż miło posłuchać czasem :)
2
Będzie ciężko, ale chociaż jak wygramy to nie będzie pitolenia, że z ogórkami:)
2
Taka grupa, że nikt tych meczow nie będzie oglądał:)
0
Nie jestem w posiadaniu takich informacji :)
26
https://zapodaj.net/c0732772d8526.png.html
Ta dzisiejsza młodzież:)
1
Real, Lyon, Shakhtar, Club Brugge hahaha;)
1
To samo chyba pomyślałeś w maju, skoro został Ci wrzesień:)
1
Jak nie leci w kulki to spoko. Jednak jeśli naciąga ludzi, bo są zieloni w tym temacie to dla mnie jest śmieciem i długo warsztat nie podziała.
0
Co dasz w CV to Twoja indywidualna sprawa, możesz tam równie dobrze napisać same kłamstwa, ale jak ktoś Cię sprawdzi to będzie przypał:)
0
Ale wiesz, że masz 2 tygodniowy okres wypowiedzenia? Nie musisz tam siedzieć 2 miesiące jeszcze
2
W LM nie będzie takiej murawy.
Będzie inna motywacja moim zdaniem, bo w tym roku główny cel to LM.
Nie oceniajmy też przez pryzmat 1 czy 2 meczów.
Początki bywają trudne, najważniejsze, żeby nie wypaść z gry na początku, jak np. Real rok temu.
10
Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo! :)
0
A to się ceni;)
3
Masz może zegarek? Bo mój mi stanął:)