mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nick jak kod w GTA San Andreas, żeby pały nie ścigały :D
1
Mi chodzi o to, że osoby, które coś w życiu osiągnęły, a mimo to są skromne to rzadkość i dlatego go podziwiam. U nas w Polsce, kopacze z Ekstraklasy myślą, że są nie wiadomo kim, a najlepszy piłkarz w historii uważa siebie za jednego z wielu.
Dla porównania Ronaldo, czy on ma coś wspólnego w ogóle ze skromnością? :)
0
Bardzo wiarygodne, a co jest?
1
Najlepszy piłkarz w historii, jeden z najbardziej rozpoznawalnych ludzi na świecie, a gość jest tak skromny, że to szok. On nawet nie potrafi ukryć swojej skromności. W dzisiejszych czasach to rzadkość, dlatego tym bardziej go podziwiam i szanuję.
18
To bardzo proste jak postawić.
Stawiasz na Real, ja dałem 1/btts kurs 4.8
Jeżeli wygra Atletico to się cieszysz, że nie Real itp.
Jeżeli wygra Real, to chociaż masz kasę i też się cieszysz:)
0
Counter-Strike !!!!
0
No właśnie, ale mu chodziło o to, że nie rozumie ludzi którzy chcą większy hajs a i tak oddają za połowę wartości do lombardu, zamiast się wstrzymać dzień czy dwa i dostać więcej.
0
Trochę skubie. Bo jeżeli jakiś przedmiot jest wart 100 złotych i lombard Ci tyle da, a potem sprzeda za 100 złotych to nie ma zarobku. Dlatego zawsze dają trochę mniej, żeby zarobić.
Edit: skubie to złe określenie
Skubią to te wszystkie chwilówki itp.
Lombard poprostu płaci trochę mniej, żeby sam zarobił.
0
Może jakiś łepek dostał konsolę od rodziców, a brakło mu kasy na jaranie/dopalacze i sprzedał za grosze. Albo ktoś ukradł i poszedł do lombardu bo szybko i od ręki.
0
A to już sam musisz wybrać:)
0
Chłopak jest poprostu bi, jego sprawa:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Szkoda, że doczekaliśmy czasów, gdzie jakiekolwiek słowo krytyki, jest od razu uznawane za hejt. Ja bardzo lubię konstruktywną krytykę, popartą faktami, statystykami itp. ale zaraz pojawiają się obrońcy i wyskakują z hejtem
0
Myślę, że przy zimnym piwku fajnie by nam się dyskutowało, pozdrawiam i miłego dnia życzę:)
0
Pamiętam, tylko, że rozmawiamy o Suarezie, a Ty co chwilę inne nazwiska wymieniasz;)
0
Oj chyba nie. Jeszcze jest szybki Meunier i Mbappe w PSG, ale nie wiem czy po tej samej stronie grają
0
Gra zespołowa to nie tylko asysty. Oddawał rzuty wolne i karne innym. Wiele sytuacji wykreował kolegom a mógł sam je kończyć.
No i nie ma się co dziwić, że ma ich mniej niż parę sezonów temu, skoro Suarez marnuje jego świetne podania. Koło się zamyka w ten sposób.
15
Na pewno najszybsza flanka na świecie:)
1
Bo wtedy Messi srubowal rekordy strzeleckie, ale od kilku sezonów można zauważyć, że bardziej zależy mu na grze zespołowej niż własnych statystykach. Mimo to, jest on nadal najlepszym strzelcem drużyny, co mówi samo za siebie:)
0
Dokładnie, ten argument z tymi bramkami jest tak słaby, że aż śmieszny. Skoro kopiący się po czole koleś strzela 30 bramek, to znaczy, że gość w przyzwoitej formie, strzeliłby ich z 50.
20 bramek z tych 30 to jest dołożenie nogi na pustą bramkę praktycznie, a i tak nie każdą taką sytuację zamienia na bramkę.
19
To się dogadaliście :)
0
A może spróbuj pójść na L4
2
Niestety drugi raz nie mogę polubić:)
Mam ciocię, która też się bardzo oddała swojemu ogrodowi. Uważałem, że ma bardzo ładny ogród, dopóki nie zobaczyłem Twojej mamy;)
0
Nieśmieszne*.
0
Czujny jak zawsze;)
1
6 tysięcy euro, tyle wynosi pensja zawodników z Luksemburga ( dzisiejszy rywal Legii). Dodatkowo premia za zwycięstwo około 1000 euro. Na krajowym podwórku podobno większość wygrywają, więc miesięcznie piłkarze tej drużyny zarabiają 10 000 euro. To są słowa Żewłakowa. I teraz truskawka na torcie - piłkarz w Luksemburgu nie jest w stanie się utrzymać tylko grając w piłkę.
Serioooo? 10k to mało? Tam takie życie drogie, czy poprostu Żewłakow żyje w takich luksusach, że według niego za 10 000 euro nie da się normalnie żyć?
0
Chociażby za wyjazdowego gola z Celtą Vigo w pucharze Króla
1
Mimo wszystko, dzięki i powodzenia Andre!
6
Jeżeli masz w lodówce Pepsi, to uważaj:)
0
Jego opinia, nie musisz się z nią zgadzać. Faktem jest, że Neymar jest bardziej efektowny w swojej grze, ale efektywnością Coutinho biję go na głowę.