mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja rozumiem, że można podciągać ich zasługi pod sędziów i kontrowersje, ale żeby mówić, że bramka w 45 minucie 1 meczu na 1-1 była kluczowa w całym dwumeczu, to trochę przesada.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Iniesta:).
2
Piłkarze Sevilli przed meczem: " chcemy przejść do historii"
Przejdziecie niewątpliwie, takie becki w finale się będzie pamiętać:)
0
Ale Pique zależy na strzeleniu gola, ciągle leci do przodu:)
0
Wiesz, że mecz jest zajebisty, jak nie ma czasu na powtórkę:)
0
A tymczasem Benevento w 10 prowadzi na San Siro z Milanem 1-0 :ooo
0
Ale Ruch Chorzów dostał oklep. Tak wiem, że czerwona kartka, ale mimo wszystko 6-0 to lanie niemilosierne. Kolejny wielki klub z tradycjami upada..
0
W ustawieniach możesz kliknąć, żeby aplikacje aktualizowały się tylko przez Wi-Fi. Wtedy bardzo mało Ci ubędzie z pakietu, jak będziesz miał zablokowany telefon.
0
Barcelona na dobrej drodze do awansu do finału młodzieżowej ligi mistrzów. W ewentualnym finale czeka już Chelsea, która po rzutach karnych pokonała FC Porto.
0
To co, City zaraz na 3-3?
1
Barcelona ponownie na prowadzeniu, ależ mecz:)
Edit: 2-2
4
Szybka odpowiedz City i mamy 1-1:(
5
1-0 dla Barcelony!:).
22
Fuenlabrada:))))))
1
Również wziąłbym remis w ciemno. Tylko nie wiem jaki, czy taki 3:3, lepszy dla widowiska, czy 0-0, lepszy dla MAtSa:)
3
A jak awansują? To wtedy będą w gazie, a tak jak już tu wiele osób pisało, ostatnio na Camp Nou ciężko nam z nimi wygrać.
50
2 lata temu jak Real przyjechał na Camp Nou, to też miał dostać lanie, a skończyło się tym, że przerwali passę Barcelony 39 spotkań bez porażki.
W tym roku sytuacja jest bardzo podobno, więc apeluję o zachowanie spokoju i wstrzymanie się z tą przesadną pewnością.
0
Słownik i te sprawy, wiesz o co kaman:)
0
Wieczór kolego:).
0
Pierwsze 4 miejsca - LM
5 miejsce - faza grupowa LE
6 miejsce - kwalifikacje LE
0
PEPE is back!
https://www.facebook.com/FangolPl/posts/772326919557594
0
Licho nie śpi:).
0
Oj chyba nie masz racji. Na wikipedii jest napisane, że po 4 zespoły z najsilniejszych lig, czyli z Hiszpanii między innymi, mają bezpośredni awans do LM. Jezeli Atletico wygra LE to i tak w LM będą 4 zespoły. Jeżeli Atletico skończyło by ligę np na 7 miejscu, to wtedy za zwycięstwo w LE idą do LM, przez co Hiszpania miałaby 5 drużyn.
0
Pierwsze 4 miejsca w Hiszpanii idą do LM. Zwycięzca LE też gra w LM
5
Kiedy patrzysz na grę Arsenalu w tym sezonie w premier league:)
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1565215303576752&id=454385234659770
20
3*3*3*3*3= 243
tak mi się wydaje
bo masz liczę 5 cyfrową XXXXX
w miejsce każdego X możesz wstawić 3 cyfry - 3,4 lub 7
to z rachunku prawdopodobienstwa
0
Byłem na jednej wycieczce z travelplanet i nie mam nic do zarzucenia
0
Czy są tu jacyś absolwenci WSB we Wrocławiu? Mam pytanko na priv
0
Komentarz usunięty przez użytkownika