0

Ja rozumiem, że można podciągać ich zasługi pod sędziów i kontrowersje, ale żeby mówić, że bramka w 45 minucie 1 meczu na 1-1 była kluczowa w całym dwumeczu, to trochę przesada.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Iniesta:).

2

Piłkarze Sevilli przed meczem: " chcemy przejść do historii"

Przejdziecie niewątpliwie, takie becki w finale się będzie pamiętać:)

0

Ale Pique zależy na strzeleniu gola, ciągle leci do przodu:)

0

Wiesz, że mecz jest zajebisty, jak nie ma czasu na powtórkę:)

0

A tymczasem Benevento w 10 prowadzi na San Siro z Milanem 1-0 :ooo

0

Ale Ruch Chorzów dostał oklep. Tak wiem, że czerwona kartka, ale mimo wszystko 6-0 to lanie niemilosierne. Kolejny wielki klub z tradycjami upada..

0

W ustawieniach możesz kliknąć, żeby aplikacje aktualizowały się tylko przez Wi-Fi. Wtedy bardzo mało Ci ubędzie z pakietu, jak będziesz miał zablokowany telefon.

0

Barcelona na dobrej drodze do awansu do finału młodzieżowej ligi mistrzów. W ewentualnym finale czeka już Chelsea, która po rzutach karnych pokonała FC Porto.

0

To co, City zaraz na 3-3?

1

Barcelona ponownie na prowadzeniu, ależ mecz:)

Edit: 2-2

4

Szybka odpowiedz City i mamy 1-1:(

5

1-0 dla Barcelony!:).

22

Fuenlabrada:))))))

1

Również wziąłbym remis w ciemno. Tylko nie wiem jaki, czy taki 3:3, lepszy dla widowiska, czy 0-0, lepszy dla MAtSa:)

3

A jak awansują? To wtedy będą w gazie, a tak jak już tu wiele osób pisało, ostatnio na Camp Nou ciężko nam z nimi wygrać.

50

2 lata temu jak Real przyjechał na Camp Nou, to też miał dostać lanie, a skończyło się tym, że przerwali passę Barcelony 39 spotkań bez porażki.
W tym roku sytuacja jest bardzo podobno, więc apeluję o zachowanie spokoju i wstrzymanie się z tą przesadną pewnością.

0

Słownik i te sprawy, wiesz o co kaman:)

0

Wieczór kolego:).

0

Pierwsze 4 miejsca - LM
5 miejsce - faza grupowa LE
6 miejsce - kwalifikacje LE

0

0

Licho nie śpi:).

0

Oj chyba nie masz racji. Na wikipedii jest napisane, że po 4 zespoły z najsilniejszych lig, czyli z Hiszpanii między innymi, mają bezpośredni awans do LM. Jezeli Atletico wygra LE to i tak w LM będą 4 zespoły. Jeżeli Atletico skończyło by ligę np na 7 miejscu, to wtedy za zwycięstwo w LE idą do LM, przez co Hiszpania miałaby 5 drużyn.

0

Pierwsze 4 miejsca w Hiszpanii idą do LM. Zwycięzca LE też gra w LM

5

Kiedy patrzysz na grę Arsenalu w tym sezonie w premier league:)
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1565215303576752&id=454385234659770

20

3*3*3*3*3= 243

tak mi się wydaje

bo masz liczę 5 cyfrową XXXXX
w miejsce każdego X możesz wstawić 3 cyfry - 3,4 lub 7
to z rachunku prawdopodobienstwa

0

Byłem na jednej wycieczce z travelplanet i nie mam nic do zarzucenia

0

Czy są tu jacyś absolwenci WSB we Wrocławiu? Mam pytanko na priv

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?