2

Bilans 15 zwycięstw i 6 remisów odkąd ja mam.

Ale miałem ją na sobie na kilku meczach tylko, ale każdy zwycięski, ostatnio z Celtą, ale po 30 minutach zdjalem, bo za gorąco było:)

4

Panowie i Panie, dzisiaj teoretycznie ciężki mecz przed Barcą, mam w planach poraz kolejny wykorzystać amulet szczęścia w postaci szczęśliwej bluzy Barcelony, także o zwycięstwo możecie być spokojni.

0

Musisz wziąć pod uwagę fakt, że Real i Barca ma najwięcej kibiców zarówno w Polsce jak i na świecie, dlatego prawdopodobieństwo występowania takich "okazów" jest znacznie większe, niż w przypadku innych drużyn, dlatego takie sytuacje będą. Mi też się to nie podoba, że jakiś łepek dostał komputer na święta, założył konto i pisze co mu ślina na język przyniesie, kompromitując tym po części innych kibiców.

Ja osobiście ze swojego otoczenia widzę znaczną różnicę pomiędzy kibicami Barcelony a Realu i korzystniej w tym porównaniu wypadamy My, kibice Barcelony.

2

A czego Ty się spodziewasz, skoro wszyscy dookoła obrzucają Barcelonę z błotem, do wszystkiego się doczepiają, to mamy stać i patrzeć? Mówić, że deszcz pada, jak nam ktoś w mordę pluje?

Poza tym, cała ta wojna to zasługa Mourinho, teraz tylko "kibice" się obrażają, ale przypomnij sobie co robili piłkarze Realu. Za co mam szanować takiego Ramosa, który co mecz przeciwko nam pokazuje jakim jest boiskowym chamem.

I nie zrozum mnie źle, sam uważam, że pokora i szacunek do rywala to podstawa, ale jeśli on prezentuje te same wartości, a to że ktoś się trochę pośmieje z rywala, wstawi jakiś mem, albo śmieszny tekst, to chyba nic złego?

Oczywiście nie mówię o idiotach, którzy przesadzają, ale oceniać przez to całą naszą społeczność w ten sposób jaki to zrobiłeś, to dla mnie lekka przesada.

VeB!

9

Liryka, epika, Real Madryt :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

2 z 4 trafiłem :)

0

Real - Valencia
Sevilla - Atletico
Barcelona - Espanyol
Alaves - Leganes

róbcie ss :)

0

Posiada ktoś może MYJNIA SAMOCHODOWA MOBI, (E-BOOK)
Praca zbiorowa, format Epub, Mobi, Pdf, rok wydania 2013, wydawnictwo: Colorful Media

0

Ale trochę mi fejkiem zalatuje, bo Rybus miał zawsze szpary między zębami

1

Dobra, zakładam ta bluzę, w której wychodzą piłkarze, także zwycięstwo murowane.

Jeszcze mnie nie zawiodła!:)

3

Smacznego:).

134

Wpada facet do baru i krzyczy do barmana, 7 piw, szybko. Barman podaje i wywiązał się między nimi taki dialog:
- a co to to za okazja do takiego świętowania?
- miałem przed chwilą pierwszego loda w życiu
- gratulację, w takim razie 8 piwo na koszt firmy!
- daj Pan spokój, jak 7 nie zabije smaku, to i 8 nie pomoże.

0

Steama masz?

0

1.6 czy globala?

0

Chce ktoś pyknac w quizwanie?

1

Jakie?:).

0

O, to dobrze, bo taka droga do finału była by katorgą, dzięki za odpowiedź koledzy;)

0

Dobrze widzę na flashscore, że jak przejdziemy Celtę w 1/8 to trafiamy na Real, a następnie jak ich przejdziemy to najprawdopodobniej Atletico?
Jeśli tak to masakra, te dwa dwumecze beda, a zwłaszcza z Atletico to będą mega pojedynki, późniejszy ewentualny finał, to może być jak rozbieganie po meczu.

11

Ramosa duma rozpiera :)

0

No to niech pracują, niech idą na stację, tam dostaną zmianę nocną.

Z resztą, bez sensu dyskusja, bo i tak zaraz będą omijać ten przepis. Centra handlowe będą mogły być otwarte jak np Wroclavia, bo jest na dole dworzec PKS.

Biedronka i Lidl też będą mogły być otwarte bo mają własną piekarnie

0

Dla Ciebie to jest tylko praca fizyczna i każdy się tam nadaje, a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej.

To jest też odpowiedzialna praca, zwłaszcza, że ma się doczynienia z pieniędzmi, nie małymi. Dodatkowo muszą pilnować czy ludzie nie kradną, bo jak jest za dużo strat to im się obrywa za to.
Co chwilę muszą się uśmiechać do klientow, którzy nie mają dla takich pracowników za grosz szacunku.
Przyjdzie jakiś Janusz, powyzywa kasjerkę bo np cena się nie zgadza, a ona musi go przepraszać, kłaniać mu się i klepać regułki.

0

Wyjątkowi?
Zobacz ile pracują tygodniowo policjanci a ile taka kasjerka z biedronki.
Porównaj sobie ich dodatki.
I porównaj sobie ich pracę, na kasie ona ma urwanie głowy, podczas gdy policjanci sobie jeżdżą w samochodzie.

0

Można się nie zgadzać z finałowa 3 ale pisanie, że plebiscyt jest nieporozumieniem jest na wyrost.

W tym plebiscycie doceniani są sportowcy w różnych dziedzinach, którzy nie są za bardzo medialni. Połowę osób z tej 10 typowy Janusz nie zna, dlatego uważam, że w porównaniu do złotej piłki, ten plebiscyt jest w miarę ok.

0

Dlaczego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ściągasz aplikacje na telefon, zakładasz konto, doladowujesz i obstawiasz z aplikacji

Jak coś to pisz priv

0

" Nie było innych wielkich imprez". Były mistrzostwa świata, które wygrała bezdyskusyjnie. Jest niepokonana od 2014 roku. Stary, ona zdeklasowała ten sport.
Domysł się, że jesteś wielkim fanem tenisa, Kubot rok miał fantastyczny, ale debel jest dużo mniej prestiżowy niż indywidualne osiągnięcia.

0

Tutaj już można dyskutować. Pisałem wcześniej, że mam nadzieję iż Lewy nie wygra, jednak był wiodącą postacią naszej reprezentacji, mamy awans na MŚ, król strzelców, w Bayernie też dużo nastrzelal.

Ciężko porównywać bo Kubot i Lewy to sporty "drużynowe", a Anita indywidualnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?