mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Zależy mi na rozgłosie tego posta, bo może wielu pomóc.
Za każdym razem przed meczem, jest mnóstwo osób, które proszą o link do meczu itp. Dobrym rozwiązaniem, z którego ja korzystam jest aplikacją nc+ GO. Potrzebny nam do tego numer abonenta, który można wykorzystać na 3 urządzeniach. I teraz o co mi chodzi- może są tu posiadacze telewizji nc+, którzy nie korzystają z aplikacji, a mają do wykorzystania swój abonament na 3 urządzenia i chętnie się nim podzielą. Jest też opcja, że macie w rodzinie kogoś, kto nie korzysta z tej opcji. Zawsze można pogadać z jakimś wujkiem, w końcu w rodzinie takie rzeczy chyba to normalna sprawa. ( Wiadomo, że nie w każdej)
Apka jest prosta w użyciu, wystarczy tylko internet wszystko śmiga, nie zacina się, polskie komentarze ( to akurat nie musi być atut, wiem:))
Wierzę w Was cules, pokażmy, że jesteśmy jedną wielką rodziną i potrafimy sobie wzajemnie pomóc!
0
Jeszcze jako biznes możesz pomyśleć o otwarciu myjni samochodowej, bardzo perspektywiczna opcja:)
0
W mojej rodzinnej miejscowości 80 km od Wrocławia, za 300 koła postawisz dom, we Wrocławiu kupisz za to działkę dopiero. Za 70 metrowe mieszkanie zapłacisz tyle co za kawalerkę, albo i mniej:)
Wrocław jest bardzo drogi
1
Haha, ten to pewniaczki jakieś rzuci, że potroisz to co dostaniesz:)
0
Ale w jakim stanie, surowym, czy pod klucz?
Wrocław jest 3 najdroższym miastem jeżeli chodzi o mieszkania, po Warszawie i Krakowie
0
Na 2 kawalerki to myślę, że z 500 tysięcy wystarczy. Ostatnio sprawdzałem ceny, to na lajcie 1200 z jednej można wyciągnąć. Ja płacę 1000 czynszu, ale dlatego że obraża miasta i już od 3 lat. Teraz 1200 bym pewnie musiał płacić
0
Kup 2 mieszkania we Wrocławiu np i masz minimum miesięcznie 1000 zł ( kawalerka) z jednego. Tylko tez trzeba trafić na dobrych ludzi, co Ci chaty nie rozwalą. No a wartość mieszkań stałe rośnie, więc nawet jak za parę lat sprzedaż, to jeszcze zarobisz na tym.
Edit, dopiero przeczytałem jakie województwo, no to w Gdańsku np dla studenciaki w jak znalazł :)
2
A bo tutaj pełno hipokrytów, którzy wszystko muszą skomentować, żeby dostać polecenia. Nie podoba się żart, to ignoruje i scrolluje dalej.
18
Kolejny dowcip:
Wstaje rano dziecko i krzyczy:
- mamo, zrób mi kanapkę!
- to, że sypiam z Twoim ojcem nie znaczy, że możesz do mnie mówić mamo
- to jak mam mówić?
- normalnie, Andrzej.
0
1?
0
Powiem tak, z kumplem w pracy byśmy to zrobili, ale moja narzeczona powiedziała, że później już do tego auta nie wsiądzie, ma to zrobić specjalista i tyle. No a z babą nie wygrasz:)
Dzięki za odpowiedzi
0
Nie obrażaj Pan dobre?:) Auto śmiga, swoje lata ma, ale jeszcze pojeździ i w porównaniu do tych nowszych, nie psuje się zbyt często.
0
Renault 19
Silnik 1.7
0
Renault 1.9
Rocznik 94 silnik 1.7
0
Prawdopodobnie strzeliła linka od sprzęgła, ale pewności nie mam. Jak myślicie, jaki koszt naprawy około? Wiem, że mechanicy to straszne cwaniaki i nie chce się dać zrobić w balona.
7
Bo weszles, jakbyś wszedł, to by było inaczej
0
No logiczne
Ale były głosy z tym karnym legii dlatego spytałem, nie musisz się tak od razu nakręcać;)
0
A jak było z Legią? Wygrali pierwszy mecz 4-1 potem walkower 0:3?
I przegrali niby gorszym bilansem bramek i się śmiali z Vrdoljaka, że jakby chociaż 1 karnego strzelił to i tak by awansowali?
0
Cristiano zdjęcie robił, dostał nowy telefon i cały czas chodzi i zdjęcia robi:)
1
Hahaha, tak myślałem, że może o to chodzić, ale jednak miałem nadzieję na pewniaczka.
Odpaliłem sobie fortunę i mi wyskoczyło powiadomienie o bonusie, nie wiem czy inni też mają
0
Ogólnodostępny, niech wszyscy skorzystają:)
0
Na fortunie bonus 20 zł, aż kusi coś postawić, bo jak nie wejdzie to zwracają. Ktoś jakiś typ?:)
1
Ale ja Ci przyznaje rację, Messi bije Ronaldo na głowę pod każdym względem. Ale w LM ostatnio Messi był słabszy od Ronaldo. Nie wiem czemu tak się uparlas na ten sezon, popatrz na ostatnie 2-3 sezony, to dzięki jego bramkom ( nie grze), Real wygrał tyle ile wygrał. Rewanz z Wolfsburgiem, mecze z Atletico, Bayernem, nastrzelal kilka ważnych bramek, czego o Messim powiedzieć niestety nie można.
Wchodził z ławki bo Valverde go oszczędzał, ale przypomnij sobie kilka sezonów wstecz sytuację jak graliśmy w LM z Benfica, awans był zapewniony, ale Messi bardzo chciał pobić rekord ilości bramek w jednym roku kalendarzowym, męczyliśmy się z Benfica a Messi skończył z kontuzja
Barcelona kiedyś też grała pod Messiego wszystko i on też bardzo chciał strzelać, ale dojrzał i się zmienił, teraz najważniejsza jest drużyna, a u Ronaldo to się nie zmieniło.
1
Nie, nie był, bo mogliśmy przegrać pozostałe mecze. W teorii awans był na wyciągnięcie ręki, ale nie zapewniony.
A tu akurat jest podejście do sytuacji, a nie nabijanie statystyk. Akurat głód bramek w zawodniku mi się podoba i nie mówię tu o Ronaldo. Myślę że jakby strzelił 2 hat- tricki to by coś zmieniło, np wygralibyśmy z Olympiacosem a nie zremisowali, podgonilby CR w bramkach w LM i wtedy wielu by nie klapalo tak jęzorem że Ronaldo bije na głowę Messiego w LM.
I takie gadanie że Messi nie chce nabijać statystyk jest żałosne, okej, nie chce nabijać statystyk, bo ma na nie wywalone, ale chce strzelać bramki, w każdym meczu i to jak najwięcej.
0
A od kiedy awans jest zapewniony po 2 meczach?:)
Nie, no, akurat LM to jest atut Ronald w walce z Messim
3
Pytasz dzika czy sra w lesie? :)
0
Pisał na FB, że ma to na dysku, co jest logiczne oczywiście, ale na YT nic nie zostało.
Edit: łap link https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2050382444991766&id=1228993970463955
2
Odwołał się od wyroku i na czas odwołania może normalnie grać. Podobno to całe odwołanie ma trwać bardzo długo, że zagra z 2 sezony albo i wiecej
11
Koleś na notatniku dostał bana za " skracanie wzrostu graczy Dumy Katalonii" , a napisał karakany :)
0
Przede wszystkim odstaw słodycze, czipsy, fast foody, gazowane słodkie napoje. Staraj się jeść co 2-3 godziny, lepiej jeść częściej ale nie do pelna, niż rzadziej ale tak, że się potem ruszyć nie można:)
Dieta to 60% sukcesu, ćwiczenia są tylko miłym dodatkiem:)