14

Zależy mi na rozgłosie tego posta, bo może wielu pomóc.

Za każdym razem przed meczem, jest mnóstwo osób, które proszą o link do meczu itp. Dobrym rozwiązaniem, z którego ja korzystam jest aplikacją nc+ GO. Potrzebny nam do tego numer abonenta, który można wykorzystać na 3 urządzeniach. I teraz o co mi chodzi- może są tu posiadacze telewizji nc+, którzy nie korzystają z aplikacji, a mają do wykorzystania swój abonament na 3 urządzenia i chętnie się nim podzielą. Jest też opcja, że macie w rodzinie kogoś, kto nie korzysta z tej opcji. Zawsze można pogadać z jakimś wujkiem, w końcu w rodzinie takie rzeczy chyba to normalna sprawa. ( Wiadomo, że nie w każdej)

Apka jest prosta w użyciu, wystarczy tylko internet wszystko śmiga, nie zacina się, polskie komentarze ( to akurat nie musi być atut, wiem:))

Wierzę w Was cules, pokażmy, że jesteśmy jedną wielką rodziną i potrafimy sobie wzajemnie pomóc!

0

Jeszcze jako biznes możesz pomyśleć o otwarciu myjni samochodowej, bardzo perspektywiczna opcja:)

0

W mojej rodzinnej miejscowości 80 km od Wrocławia, za 300 koła postawisz dom, we Wrocławiu kupisz za to działkę dopiero. Za 70 metrowe mieszkanie zapłacisz tyle co za kawalerkę, albo i mniej:)

Wrocław jest bardzo drogi

1

Haha, ten to pewniaczki jakieś rzuci, że potroisz to co dostaniesz:)

0

Ale w jakim stanie, surowym, czy pod klucz?

Wrocław jest 3 najdroższym miastem jeżeli chodzi o mieszkania, po Warszawie i Krakowie

0

Na 2 kawalerki to myślę, że z 500 tysięcy wystarczy. Ostatnio sprawdzałem ceny, to na lajcie 1200 z jednej można wyciągnąć. Ja płacę 1000 czynszu, ale dlatego że obraża miasta i już od 3 lat. Teraz 1200 bym pewnie musiał płacić

0

Kup 2 mieszkania we Wrocławiu np i masz minimum miesięcznie 1000 zł ( kawalerka) z jednego. Tylko tez trzeba trafić na dobrych ludzi, co Ci chaty nie rozwalą. No a wartość mieszkań stałe rośnie, więc nawet jak za parę lat sprzedaż, to jeszcze zarobisz na tym.

Edit, dopiero przeczytałem jakie województwo, no to w Gdańsku np dla studenciaki w jak znalazł :)

2

A bo tutaj pełno hipokrytów, którzy wszystko muszą skomentować, żeby dostać polecenia. Nie podoba się żart, to ignoruje i scrolluje dalej.

18

Kolejny dowcip:

Wstaje rano dziecko i krzyczy:
- mamo, zrób mi kanapkę!
- to, że sypiam z Twoim ojcem nie znaczy, że możesz do mnie mówić mamo
- to jak mam mówić?
- normalnie, Andrzej.

0

1?

0

Powiem tak, z kumplem w pracy byśmy to zrobili, ale moja narzeczona powiedziała, że później już do tego auta nie wsiądzie, ma to zrobić specjalista i tyle. No a z babą nie wygrasz:)

Dzięki za odpowiedzi

0

Nie obrażaj Pan dobre?:) Auto śmiga, swoje lata ma, ale jeszcze pojeździ i w porównaniu do tych nowszych, nie psuje się zbyt często.

0

Renault 19
Silnik 1.7

0

Renault 1.9

Rocznik 94 silnik 1.7

0

Prawdopodobnie strzeliła linka od sprzęgła, ale pewności nie mam. Jak myślicie, jaki koszt naprawy około? Wiem, że mechanicy to straszne cwaniaki i nie chce się dać zrobić w balona.

7

Bo weszles, jakbyś wszedł, to by było inaczej

0

No logiczne

Ale były głosy z tym karnym legii dlatego spytałem, nie musisz się tak od razu nakręcać;)

0

A jak było z Legią? Wygrali pierwszy mecz 4-1 potem walkower 0:3?
I przegrali niby gorszym bilansem bramek i się śmiali z Vrdoljaka, że jakby chociaż 1 karnego strzelił to i tak by awansowali?

0

Cristiano zdjęcie robił, dostał nowy telefon i cały czas chodzi i zdjęcia robi:)

1

Hahaha, tak myślałem, że może o to chodzić, ale jednak miałem nadzieję na pewniaczka.

Odpaliłem sobie fortunę i mi wyskoczyło powiadomienie o bonusie, nie wiem czy inni też mają

0

Ogólnodostępny, niech wszyscy skorzystają:)

0

Na fortunie bonus 20 zł, aż kusi coś postawić, bo jak nie wejdzie to zwracają. Ktoś jakiś typ?:)

1

Ale ja Ci przyznaje rację, Messi bije Ronaldo na głowę pod każdym względem. Ale w LM ostatnio Messi był słabszy od Ronaldo. Nie wiem czemu tak się uparlas na ten sezon, popatrz na ostatnie 2-3 sezony, to dzięki jego bramkom ( nie grze), Real wygrał tyle ile wygrał. Rewanz z Wolfsburgiem, mecze z Atletico, Bayernem, nastrzelal kilka ważnych bramek, czego o Messim powiedzieć niestety nie można.

Wchodził z ławki bo Valverde go oszczędzał, ale przypomnij sobie kilka sezonów wstecz sytuację jak graliśmy w LM z Benfica, awans był zapewniony, ale Messi bardzo chciał pobić rekord ilości bramek w jednym roku kalendarzowym, męczyliśmy się z Benfica a Messi skończył z kontuzja

Barcelona kiedyś też grała pod Messiego wszystko i on też bardzo chciał strzelać, ale dojrzał i się zmienił, teraz najważniejsza jest drużyna, a u Ronaldo to się nie zmieniło.

1

Nie, nie był, bo mogliśmy przegrać pozostałe mecze. W teorii awans był na wyciągnięcie ręki, ale nie zapewniony.

A tu akurat jest podejście do sytuacji, a nie nabijanie statystyk. Akurat głód bramek w zawodniku mi się podoba i nie mówię tu o Ronaldo. Myślę że jakby strzelił 2 hat- tricki to by coś zmieniło, np wygralibyśmy z Olympiacosem a nie zremisowali, podgonilby CR w bramkach w LM i wtedy wielu by nie klapalo tak jęzorem że Ronaldo bije na głowę Messiego w LM.

I takie gadanie że Messi nie chce nabijać statystyk jest żałosne, okej, nie chce nabijać statystyk, bo ma na nie wywalone, ale chce strzelać bramki, w każdym meczu i to jak najwięcej.

0

A od kiedy awans jest zapewniony po 2 meczach?:)

Nie, no, akurat LM to jest atut Ronald w walce z Messim

3

Pytasz dzika czy sra w lesie? :)

0

Pisał na FB, że ma to na dysku, co jest logiczne oczywiście, ale na YT nic nie zostało.

Edit: łap link https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2050382444991766&id=1228993970463955

2

Odwołał się od wyroku i na czas odwołania może normalnie grać. Podobno to całe odwołanie ma trwać bardzo długo, że zagra z 2 sezony albo i wiecej

11

Koleś na notatniku dostał bana za " skracanie wzrostu graczy Dumy Katalonii" , a napisał karakany :)

0

Przede wszystkim odstaw słodycze, czipsy, fast foody, gazowane słodkie napoje. Staraj się jeść co 2-3 godziny, lepiej jeść częściej ale nie do pelna, niż rzadziej ale tak, że się potem ruszyć nie można:)

Dieta to 60% sukcesu, ćwiczenia są tylko miłym dodatkiem:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?