mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na streamów mówił że niedługo zakończy karierę, czyli biorąc pod uwagę fakt, że już trwa z 15 lat, to chodziło mu pewnie o jakieś 2 lata, do końca kontraktu.
A na FB już nie raz tak pisał. Myślę że najwcześniej odejdzie i będą zmiany po IEMie w Katowicach
0
Dzięki kolego:)
78
Na dobry początek dnia, dowcip:
Przyjechali wczasowicze do Zakopanego i spotkali bacę i mówią do niego:
- baco, znacie jakąś historię?
- ano znam
- to opowiedzcie nam,
- a jaka to ma być historia, smutna, czy wesoła?
- no wesoła, jasne że wesoła baco.
- No dobra, kiedyś z juhasami wypasalismy owieczki i jedna nam się zgubiła, szukaliśmy jej wiele godzin i jak ją znaleźliśmy, to z tego szczęścia ja wszyscy wybzykali.
- nie no baco, nie o taką historię nam chodziło, opowiedzcie inna.
- kiedyś z juhasami wypasalismy barany, no i jeden nam się zgubił, szukaliśmy go kilka godzin, no i jak już się znalazł, to z tego szczęścia wszyscy go wybzykalismy,.
- Baco, nie, koniec z takimi historiami, opowiedzcie inna, może jakaś smutna macie?
- a była i smutna historia, kiedyś i ja się zgubiłem ...
0
Coś się popsuło, bo i licznik stoi w miejscu od wczoraj.
0
Może masz rację, ale znając życie zarząd ich posprzedaje i za parę lat będziemy słono płacić za grajków:)
0
Why?
4
Zdobył w tym sezonie 9 bramek, zaliczył 4 asysty, jest najskuteczniejszym zawodnikiem Fulham.
Ryan Sessegnon.
Ma tylko 17 lat i teraz najlepsze, gra na pozycji...lewego obrońcy.
Może warto byłoby już teraz zarzucić sieci na tego małolata, ściągnąć do rezerw za rozsądne pieniądze i niech się ogrywa. Bo za 2-3 lata 100 mln to pewnie będzie cena wywoławcza.
0
Też bym pyknal z Wami, ale za duża różnica rang.
A skąd info że pasha zakończył karierę?
0
Oni aimowo bardzo słabo wyglądają, więc ich jedyna szansa na sukces to dobre taktyki, a tych widać nie było, co nawet przyznał Pasha jak mówisz. Jak dla mnie kompromitacja na całej lini.
0
W Krakowie wyszło doświadczenie, ale też mieli dość łatwą grupę i drabinkę. Chociaż i tak, patrząc wtedy na ich wyniki online, to ten półfinał był mega sukcesem :)
0
Tak jak napisałem, od dobrobytu im się poprzewracało. Oni bez wygrywania meczy mają takie pieniądze miesięcznie, że to szok. Pokupowali domy, samochody i teraz sobie żyją. Ja nie mówię, że to źle, dobrze, niech mają jak najwięcej, ale jadą na jeden z większych turnieji to wypadałoby coś pokazać. Najbardziej mnie wkurzają te ich posty po meczach na FB, wrócimy słabsi, hejty mile widziane itp.
Pasha, dzień przed 1 meczem albo w dniu meczu pisze : " BrakFormy" - zajebiście - 2 miesiące bez turnieju, to powinni być głodni gry, a tu pojechali, żeby sobie odbębnić.
Myślę, że Katowice to ich ostatni turniej. Jeżeli zagrają taką padake jak w USA teraz, to się rozejdą, innej opcji nie ma.
0
Zazwyczaj przeciwko Virtusom, jeden zawodnik gra wybitnie, tak jak dzisiaj Stewie. Myślę, że od dobrobytu im się już trochę poprzewracała w głowie. Oni chyba nawet bootcampu nie mieli przed tym turniejem
0
Brawa dla Virtus.Pro, 16 rund w 3 meczach na majorze, mega wynik:)
0
Hahahaha, no, idealnie, chyba nie wiesz co mówisz, lepszy bramkarz by to wyciągnął z palcem w tyłku, np taki Boruc, który w takich sytuacjach rozkłada się nogami i robi prawie szpagat:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
2 połowa to coś pięknego, ale nie wiadomo co by było, jakby Rakitic tego nie strzelił, a nie oszukujemy się, nie zrobił tego idealnie, tyle miejsca i czasu, a Adan to prawie miał. Na szczęście happy end :)
0
To co zrobił później, to już jest majstersztyk. To pokazuje tylko jaka jest przepasc pomiędzy nim a Ronaldo. Ja naprawdę nie wiem jak ludzie muszą być głupi czy ślepi, żeby ich że sobą porównywać:)
Messi nawet jak jest niewidoczny, to i tak jest zazwyczaj najgroźniejszym naszym zawodnikiem. Poprostu geniusz:)
1
Bo do 2:0 był niewidoczny. Bądźmy obiektywni.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dobra cules, szczęśliwa bluza dzisiaj wraca do łask, nie musicie się martwić o wynik:)
Mega widowiska wszystkim życzę
Vamos!
3
Tymczasem Lewy 2 gole!:)
0
Właśnie ciul wie jak oni to liczą, bo podczas jednego z konkursów T4S był wywiad z Kotem, który powiedzial, że w drugiej serii miał wrażenie że miał lepsze warunki niż w pierwszej, a w pierwszej odjęli mu 2 pkt a w drugiej 10. Także tego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Vidal, aż 11 strat, 0 wykreowanych sytuacji ( patrzę na statystyki obok) i ocena 6.0? Dla ofensywnego zawodnika, w meczu, który przez większość meczu mieliśmy pod kontrolą? To jakiś żart redakcjo:)
8
Do boju Virtus.Pro !
0
Oczywiście, tylko poruszony został temat innych osób do strzelania karnych niż Messi;)
0
A ja pisałem że strzelać powinien Pique, bo on presję znosi wyśmienicie. Przykłady stadion Realu czy rywala zza miedzy. Dodatkowo stoperzy mają dobrze ułożone stopy i to oni najczęściej strzelają w konkursach rzutów karnych.
Łatwo nie jest, wystarczy się odpowiednio skoncentrować, a czasami Messi podchodzi i strzela od niechcenia.
Ja w swoim życiu trochę grałem, karnych też się trochę strzelało i to że 100% skutecznością.
1
Lenovo K6 Note
1
Dzięki,poprawiłeś mi tym humor :D
1 asysta to nawet nie chciał zagrać tam gdzie zagrał
ostatnia fail i to nie mały :)
0
Wydaje mi się, że sędzia pierwszy poważny błąd w meczu popełnił już w 2 minucie, gdy Espanyol stracił piłkę w środku i Messi szedł z akcją, która została zatrzymana faulem. Gdyby pokazał wtedy żółta kartkę, to ten mecz wyglądał by inaczej, a tak później konsekwencją było oszczędzenie Messiego, który zasłużył na żółtko, no i obrońcy, przy czym on powinien wylecieć z boiska.
Nie wspominając już, że arbiter dał do zrozumienia piłkarzom gospodarzy, że tego wieczoru będą sobie mogli pozwolić na nieco więcej.