0

Na streamów mówił że niedługo zakończy karierę, czyli biorąc pod uwagę fakt, że już trwa z 15 lat, to chodziło mu pewnie o jakieś 2 lata, do końca kontraktu.

A na FB już nie raz tak pisał. Myślę że najwcześniej odejdzie i będą zmiany po IEMie w Katowicach

0

Dzięki kolego:)

78

Na dobry początek dnia, dowcip:

Przyjechali wczasowicze do Zakopanego i spotkali bacę i mówią do niego:
- baco, znacie jakąś historię?
- ano znam
- to opowiedzcie nam,
- a jaka to ma być historia, smutna, czy wesoła?
- no wesoła, jasne że wesoła baco.
- No dobra, kiedyś z juhasami wypasalismy owieczki i jedna nam się zgubiła, szukaliśmy jej wiele godzin i jak ją znaleźliśmy, to z tego szczęścia ja wszyscy wybzykali.
- nie no baco, nie o taką historię nam chodziło, opowiedzcie inna.
- kiedyś z juhasami wypasalismy barany, no i jeden nam się zgubił, szukaliśmy go kilka godzin, no i jak już się znalazł, to z tego szczęścia wszyscy go wybzykalismy,.
- Baco, nie, koniec z takimi historiami, opowiedzcie inna, może jakaś smutna macie?
- a była i smutna historia, kiedyś i ja się zgubiłem ...

0

Coś się popsuło, bo i licznik stoi w miejscu od wczoraj.

0

Może masz rację, ale znając życie zarząd ich posprzedaje i za parę lat będziemy słono płacić za grajków:)

0

Why?

4

Zdobył w tym sezonie 9 bramek, zaliczył 4 asysty, jest najskuteczniejszym zawodnikiem Fulham.



Ryan Sessegnon.



Ma tylko 17 lat i teraz najlepsze, gra na pozycji...lewego obrońcy.



Może warto byłoby już teraz zarzucić sieci na tego małolata, ściągnąć do rezerw za rozsądne pieniądze i niech się ogrywa. Bo za 2-3 lata 100 mln to pewnie będzie cena wywoławcza.

0

Też bym pyknal z Wami, ale za duża różnica rang.

A skąd info że pasha zakończył karierę?

0

Oni aimowo bardzo słabo wyglądają, więc ich jedyna szansa na sukces to dobre taktyki, a tych widać nie było, co nawet przyznał Pasha jak mówisz. Jak dla mnie kompromitacja na całej lini.

0

W Krakowie wyszło doświadczenie, ale też mieli dość łatwą grupę i drabinkę. Chociaż i tak, patrząc wtedy na ich wyniki online, to ten półfinał był mega sukcesem :)

0

Tak jak napisałem, od dobrobytu im się poprzewracało. Oni bez wygrywania meczy mają takie pieniądze miesięcznie, że to szok. Pokupowali domy, samochody i teraz sobie żyją. Ja nie mówię, że to źle, dobrze, niech mają jak najwięcej, ale jadą na jeden z większych turnieji to wypadałoby coś pokazać. Najbardziej mnie wkurzają te ich posty po meczach na FB, wrócimy słabsi, hejty mile widziane itp.

Pasha, dzień przed 1 meczem albo w dniu meczu pisze : " BrakFormy" - zajebiście - 2 miesiące bez turnieju, to powinni być głodni gry, a tu pojechali, żeby sobie odbębnić.

Myślę, że Katowice to ich ostatni turniej. Jeżeli zagrają taką padake jak w USA teraz, to się rozejdą, innej opcji nie ma.

0

Zazwyczaj przeciwko Virtusom, jeden zawodnik gra wybitnie, tak jak dzisiaj Stewie. Myślę, że od dobrobytu im się już trochę poprzewracała w głowie. Oni chyba nawet bootcampu nie mieli przed tym turniejem

0

Brawa dla Virtus.Pro, 16 rund w 3 meczach na majorze, mega wynik:)

0

Hahahaha, no, idealnie, chyba nie wiesz co mówisz, lepszy bramkarz by to wyciągnął z palcem w tyłku, np taki Boruc, który w takich sytuacjach rozkłada się nogami i robi prawie szpagat:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

2 połowa to coś pięknego, ale nie wiadomo co by było, jakby Rakitic tego nie strzelił, a nie oszukujemy się, nie zrobił tego idealnie, tyle miejsca i czasu, a Adan to prawie miał. Na szczęście happy end :)

0

To co zrobił później, to już jest majstersztyk. To pokazuje tylko jaka jest przepasc pomiędzy nim a Ronaldo. Ja naprawdę nie wiem jak ludzie muszą być głupi czy ślepi, żeby ich że sobą porównywać:)

Messi nawet jak jest niewidoczny, to i tak jest zazwyczaj najgroźniejszym naszym zawodnikiem. Poprostu geniusz:)

1

Bo do 2:0 był niewidoczny. Bądźmy obiektywni.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobra cules, szczęśliwa bluza dzisiaj wraca do łask, nie musicie się martwić o wynik:)

Mega widowiska wszystkim życzę

Vamos!

3

Tymczasem Lewy 2 gole!:)

0

Właśnie ciul wie jak oni to liczą, bo podczas jednego z konkursów T4S był wywiad z Kotem, który powiedzial, że w drugiej serii miał wrażenie że miał lepsze warunki niż w pierwszej, a w pierwszej odjęli mu 2 pkt a w drugiej 10. Także tego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Vidal, aż 11 strat, 0 wykreowanych sytuacji ( patrzę na statystyki obok) i ocena 6.0? Dla ofensywnego zawodnika, w meczu, który przez większość meczu mieliśmy pod kontrolą? To jakiś żart redakcjo:)

8

Do boju Virtus.Pro !

0

Oczywiście, tylko poruszony został temat innych osób do strzelania karnych niż Messi;)

0

A ja pisałem że strzelać powinien Pique, bo on presję znosi wyśmienicie. Przykłady stadion Realu czy rywala zza miedzy. Dodatkowo stoperzy mają dobrze ułożone stopy i to oni najczęściej strzelają w konkursach rzutów karnych.

Łatwo nie jest, wystarczy się odpowiednio skoncentrować, a czasami Messi podchodzi i strzela od niechcenia.

Ja w swoim życiu trochę grałem, karnych też się trochę strzelało i to że 100% skutecznością.

1

Lenovo K6 Note

1

Dzięki,poprawiłeś mi tym humor :D
1 asysta to nawet nie chciał zagrać tam gdzie zagrał
ostatnia fail i to nie mały :)

0

Wydaje mi się, że sędzia pierwszy poważny błąd w meczu popełnił już w 2 minucie, gdy Espanyol stracił piłkę w środku i Messi szedł z akcją, która została zatrzymana faulem. Gdyby pokazał wtedy żółta kartkę, to ten mecz wyglądał by inaczej, a tak później konsekwencją było oszczędzenie Messiego, który zasłużył na żółtko, no i obrońcy, przy czym on powinien wylecieć z boiska.
Nie wspominając już, że arbiter dał do zrozumienia piłkarzom gospodarzy, że tego wieczoru będą sobie mogli pozwolić na nieco więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?