mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie zgodzę się, gdyby tak było, to w 10 byłby np Glik.
Uwazam, że ten plebiscyt jest w miarę obiektywny. Są sportowcy z takich dziedzin jak żużel, skok o tyczce, przez lata była Włoszczowska w kolarstwie górskim, gdzie medialnie do piłki nożnej to nie ma podjazdu.
2
Włodarczyk? Mistrzyni Świata, rekordzistka świata, nie jej wina, że nie było w tym roku innych wielkich imprez, ale od lat na topie i bezkonkurencyjna
1
Konkurencja była duża. Zobaczymy kto wygra, mam nadzieję że albo Anita albo Kamil
0
Mam nadzieję że nie Lewy. Anita albo Kamil
0
Musi tylko zamontować narty do roweru, bo przez ocean to inaczej nie da rady:)
2
A tymczasem w 5 minut z 1-0 do 1-2 Las Palmas - Eibar
0
Normalnie? Mogą napisać że osiągnęli pełne porozumienie, kwota transferu XYZ i że testy medyczne przejdzie w poniedziałek.
1
Podoba mi się to co robi zarząd. Czekają z oficjalną informacja do momentu, aż sam piłkarz się pojawi i będą mogli zrobić zdjęcie na tle herbu.
Wrzucić sama informacje już by dawno mogli, ale chcą to zrobić z klasą, jak należy:)
12
Kolega na rowerze, mam nadzieję że masz zimówki, żebyś go nam naprawdę kontuzjowanego nie przywiózł.
I na radary uważaj, bo trzeba będzie jeszcze dopłacać do transferu:)
0
No Valencia zaliczyła mega zjazd, już z nami powinni przegrać, ale im się upiekło.
Natomiast jeśli chodzi o Atletico, to już nie grają w kratkę. Ustabilizowali formę, fakt przegrali ostatnio z Espanyol ale to jedyna porażka na ostatnie 20 meczy. Do tego do Atletico dołączył Costą i Vitolo. Myślę, że to oni są jedyną drużyną, która nam może zagrozić
0
Jesteś brana pod uwagę, nie spier*** tego :)
0
No właśnie ja nie wiem, czym się kierowali ludzie w zarządzie, wywalając taką kasę na niego. Okej, co tam potrafi, ale te 40 baniek to duża przesada. Niestety to kolejny transfer, który pokazuje nieporadność ludzi odpowiedzialnych za transfery. Jak sobie przypomnę np za ile kupiliśmy, a za ile oddaliśmy Davida Ville, to aż nie mogę w to uwierzyć.
2
Dlatego czas na następny krok. Wydaje mi się, że to kwestia czasu. Latem, Liverpool stanowczo odmawiał negocjacji, mówiąc, że Coutinho nie jest na sprzedaż. Podczas tego okienka transferowego, ani razu nie wypowiedzieli się w podobnym tonie.
3
Co źródło, to inny kierunek :) Najważniejsze, żeby poszedł, No chyba, że wróci do formy, która prezentował (trochę tych bramek nastrzelał) to może zostać. Chociaż ze względu na jego zarobki, chyba lepiej się z nim pożegnać.
1
Mam nadzieję, że na początku przyszłego tygodnia, będziemy mogli powiedzieć:
"Witaj w domu, Cou"
:)
0
Ja studiowałem, ale miałem taką prowadzącą, której musiałem tłumaczyć skąd się wziął wynik w zadaniu, bo w książce był jakiś błąd. Mimo to, nie sądzę, abym był orlem w tej dziedzinie, ale mogę spróbować:)
7
Ewidentnie widać, że coś jest nie tak z grawitacją ;)
0
Zależy jak leży :)
Szkoda, że przełożeni zapominają, albo nie wiedzą, że jeżeli pracownik będzie miał dobrze, to on też. Zamiast pochwalić, dać premie co się później zazwyczaj przekłada na lepsze wyniki, to oni wola opierdzielic pracownika i się potem dziwią, że nie ma wyników.
2
Zgadza się, ale mam wrażenie że przy tym zagraniu do Roberto, ten jeden kontakt za dużo było. Gdyby zagrał wcześniej Sergi mialby lepsza pozycję
6
I ta radość najlepszego piłkarza w historii, niczym bramka na wagę mistrzostwa świata :)
0
Oglądałem ostatnio z Liverpoolem jak grali, to kościelny nie wiele lepszy:)
0
Oby. Ta pierwsza i ostatnia co miał, to z zamkniętymi oczami powinien strzelić.
25
Ale Arsenal to jest dziwna drużyna, ledwo zremisowali, ale nie grali źle, to samo było z United, 3 razy lepsi a i tak przegrali. No ale jak się dopuszcza do takich sytuacji jakie miał Morata to nie ma się co dziwić. Stoperzy Arsenalu to jest jakieś nieporozumienie momentami
4
Beka z Moraty, a znając życie z nami coś strzeli.
1
Hahahaha, ja kiedyś zobaczylem jak tato sprawdzał wyniki i później jakoś się nauczyłem robić to sam, a miałem z 7 lat, codziennie wracałem że szkoły i sprawdzałem wyniki i byłem zdziwiony, że ciągle to samo się pokazuje;) ale numery stron do dzisiaj pamiętam;)
0
Ja nie mówię że teraz już tak nie robią, ale na pewno jest to dużo rzadsze zjawisko i raczej teraz się od tego odchodzi
10
Pamiętacie te czasy, gdy nie było jeszcze LR i pod artykułami meczowymi, ktoś prosił o napisanie mu SMS z wynikiem po meczu, bo nie mógł oglądać, a internet w telefonie jeszcze nie był tak popularny i powszechny? Teraz to nie do pomyślenia;)
1
Kupiłem raz zimowe firmy Lasocki w CCC i 3 lata śmigalem.
Wydaje mi się, że teraz wszędzie jest problem z reklamacja
0
Kupował ktoś z Was może buty Gino Lanetti z CCC? Jakieś opinie o nich?
1
W dzisiejszych czasach w tego typu sytuacjach nie ma sentymentów, ale to dobrze o Tobie świadczy:)