1

@kubix05 dokończę gofry i możesz nalewać, to akurat na drugą nóżkę będzie :)

1

@MesQueUnClub_87 nie da rady, dwójką małych dzieci w domu chora
@Danny Gaucho i tu mnie przekonałeś :)
@JohnKennedy finał jest dopiero o 22, pozostałymi sportami się nie interesuje, podziwiam, że niektórzy oglądają jak pedałują kilka godzin :)
@Criss18Barca to już chyba żeby dodać jakiś emocji sobie dzisiaj, doładuje pierwszy raz od bardzo dawna konto na fortunie i coś obstawie w el. MS

2

Ależ dzisiaj żałosna sportowa sobota się trafiła. Nie ma nic ciekawego.
Jeszcze pogoda za oknem taka piękna...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@esem91 przecież jakby z tego poszła kontra i 2-0, to chłop byłby skończony
Jak to detale decydują ;)

1

@Kgorecki2500 więcej się chwal ile zarabiasz na uberze i kuponach. Właściciel wszystko czyta i teraz musisz ponieść konsekwencje.

2

@July_6_BcN potwierdzam :)

1

@CurryTheGoat30 w tym kraju jest ktoś, kto faktycznie się zna na piłce? :D

0

@MateS spokojnie Mati, jeszcze nic nie zrobił :)

0

@gumaz Wrocław robi w niedzielę Toruń i pojedzie w finale z Motorem
Ale osobiście uważam, że finał bez względu na rywala wygra Motor, ale bardziej w tym finale postawiłby się Apator. Przede wszystkim dlatego, że u siebie by wygrali, bo we Wrocławiu Motor lubi jeździć, a i siebie to jest twierdza.

1

@gumaz ja zamieniłem małe miasteczko oddalone 80 km od Wrocławia, właśnie nas stolicę Dolnego Śląska

2

@Frimpong mój po 3 w przedszkolu, a młodszy w żłobku po 2 :D

3

@poskus paradoksalnie z Finlandia może być dużo gorzej, bo to my będziemy raczej prowadzić grę z ataku pozycyjnego, co nie jest naszą mocną stroną.
Dlatego powtórzę jeszcze raz, dzisiejsza piłka jest tak fizyczna, że możesz odstawać technicznymi umiejętnościami, ale prawie wszystko można nadrobić walecznością i fizycznością.
Stąd takie niespodzianki jak wczoraj, czy straty punktów Barcelony z Rayo.
Trzeba zapierdzielac, taki morał ;)

0

Anisimowa drugi finał WS i znowu mogą być ciężary. Jeszcze jak wrócą demony z poprzedniego, to głowa może nie dojechać i się skończy kolejnym pogromem.

0

@LeoMessiiBarcaPepa no z 15-16
Czyli półdystans na moje

3

Dobrze, że to nie but Lewego ;D

5

Jedyny plus taki, że obrona wygląda całkiem nieźle. Dużo zablokowanych strzałów czy dośrodkowań. Nie ma za dużo przegranych pojedynków 1na1. Jest walka do samego końca.

Oczywiście nie licząc jubilata, który przy różnym sobie czlapal

0

@Piotrek1993 Barcelona w 53 minucie też przegrywała tylko 1-0 w Liverpoolu, a co było dalej, to wiemy :D

0

@Danny Gaucho taaa, na treningu podbijają piłka do rugby, do tenisa czy nawet pomarańcza, a tutaj nagle profesjonaliści mają utrudnienia, bo wcześniej takimi piłkami nie grali :D

4

@Hasszz bez znaczenia. Są dziewczyny, którym pasuje mnóstwo tatuaży i wyglądają zajebiście :)
Fajnie jeśli jest to jakoś przemyślanej, a nie nasrane jeden na drugim bez ładu i składu.
Moja żona ma dwa. Na przedramieniu kwiatka, i na plecach napis i spoko. Będzie chciała robić coś jeszcze? Niech sobie robi, nie przeszkadza mi to, ale chyba nie planuje.

Ja za to tak mam z papierosami. Jakbym oczywiście miał poznawać kobietę, byłaby mega ładna, ale pali, to jest skreślona na dzień dobry.

2

@Popitek12 faktycznie mogą być dwa, bo jedno jest w dzień, wiadomo, a drugie może wychodzi w nocy, jak akurat śpimy?

3

@Popitek12 ile jest słońc? Bo w telewizji mówili, że jedno, ale chyba telewizja kłamie.

7

@gumaz możesz nie wierzyć, ale kiedyś znajomy upił się puszką coli
Był cukrzykiem, tzn. jest, bo żyje jeszcze ;D

4

@July_6_BcN a kto to przyszedł?

2

@Lanosss co za dzban na hulajnodze

1

@agaFCB 180/85 trochę tej tkanki mięśniowej się udało zbudować przez te wszystkie lata przerzucania żelastwa, wygibasów na drążku itp.

2

@gumaz 180 będzie
Ale takie 190 to by było marzenie

1

@VegetaPolska a tatuaż co daje?
@LambiPL to niby nie boli, a mała dziewczynka już może popylac w kolczykach. Jakieś małe, fajnie wyglądają i takich szkrabów

2

@Danny Gaucho no ja jestem pipka w piciu, ale nie czuje się przez to gorszy ;)
Piwa nie lubię, jedynie radlery, no ale według wieku to nie piwo ;)

Długo zastanawiałem się, dlaczego nie ma żadnej odpowiedzi po złożeniu CV w wulkanizacji i Pana Lucjana, ale już chyba wiem dlaczego:D

0

@Luciano99 nie wiem, mój "rekord" to chyba 3 piwa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?