mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 oj zdecydowanie za duże ryzyko, jedynie Wisła pewniaczek
1
@escarabajo adios moje 5 dyszek haha
Nie wierze, jaki gol
Ale takie sytuacje mnie tylko uświadamiają, że u buka nie idzie wygrać w ogólnym rozrachunku
0
@Stinger_ nie będę go o złotówkę ścigał ;D
0
@FcPortoFan1999 no i Oskar, dlatego, że jesteś w porządku to mam propozycję. Wysyłasz mi na jutro 4 typy, ja je stawiam, jak wygramy, to się dzielimy fifty-fifty
1
@mrboom dziękuję
1
Benfica proszę strzelać gola, bo jest pięć dyszek do wyjęcia od Pani Barbary
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jeśli w najbliższym czasie, Wasz żona/partnerka zajdzie w ciążę, to dokładnie za 9 miesięcy będziecie mogli wykorzystać dwutygodniowy urlop ojcowski. Za 9 miesięcy zaczyna się mundial jak coś.
1
@gumaz 17 lat, 8 miesięcy i kilkanaście dni
1
@JohnKennedy autentyk, nam gościu od matmy zrobił kartkówkę 2 września, przychodzimy na luzie na matematykę, a ten z kartkówka wyskoczył. Test sprawdzający wiedzę :)
4
@paweldunajecfcb większy strach mam, jak podczas snu sikam :D
I ta niepewność po przebudzeniu
1
@lithotripter a jaka masz wersję?
Edit: już nie ważne
Instalowałem chyba z 20 różnych wersji i w końcu jakaś działa ;)
0
@lithotripter ja miałem bez reklam, grało w tle, przeinstalowałem i są reklamy i już w tle nie gra
0
Ma ktoś z Was też problem z YT Music, błąd 400 (wystąpił problem z serwerem)?
No jeszcze wczoraj działało wszystko elegancko
3
@Jonyx Panowie, ale po co te głupie spory? Akurat tutaj w poście nie ma żadnego ataku. Nie doszukują się na siłę
0
@July_6_BcN jak coś to mam fajnego kolegę, też z Twojej branży :)
0
@Kgorecki2500 aktualnie mam 3 w lodówce od teścia, byli nad morzem i kupili. Hermetycznie zamknięte, podjeżdżają rowerem to Ci jedną kopsne
0
@July_6_BcN wiesz co, czasami lepiej jak jest nuda, niż takie akcje jak ta z tego posta.
A z tego co wiem, to masz kochającą rodzinę, pracę i i drugiej połowie chyba też coś ostatnio pisałaś. Więc nawet nie wiesz, jak masz dużo :)
3
@Kgorecki2500 brat jest w wojsku, akurat na poligonie, to co przywoził nieraz to wołało o pomstę do nieba
Ja akurat jestem dość wybredny, więc miałbym ciężko z takim żarciem.
Ewentualnie łyżka/widelec tego "jedzenia" i pół szklanki wody żeby to popić
3
@Kgorecki2500 @July_6_BcN jak to mówił mój kolega z pracy
Życie pisze różne scenariusze
A nasza rozmowa wyglądała tak (K-kolega, J-Ja)
K: Życie pisze różne scenariusze.
J: Nooo
K: Ale wiesz dziku, co jest najgorsze?
J: Co?
K: Że my musimy je odgrywać.
Kurtyna :D
2
Komentarz usunięty
11
@Bolton najprostsze rozwiązanie są zawsze najlepsze!
0
@July_6_BcN no uraz na pewno jakiś zostanie, bo byli razem z 15 lat. Jednak perspektywa samotności do końca życia nie jest lepsza. A mówimy tu o młodej kobiecie.
0
@July_6_BcN fajna dziewczyna, naprawdę miał z nią mega dobrze, bardzo dużo swobody na swoje pasje itp.
Na szczęście się już pozbierała, funkcjonuje normalnie, ale jednak zostaje sama z dzieckiem, ciężko jej będzie kogoś znaleźć.
@gumaz no właśnie zastanawiałem się czy to pisać, bo może ktoś jakimś cudem wpadnie na to, kto to, ale z drugiej strony, no kurde, zdecydowałeś się na taki ruch, przecież dalej będzie funkcjonował w społeczeństwie, ludzie go znają/znaki więc no i tak tego nie ukryje.
3
@clyde byli ze sobą bardzo długo, od gimnazjum, on nie chciał ślubu ani dziecka, że względu na swoich rodziców, którzy się rozwiedli, nie miał wzorców po prostu. Ale ona bardzo naciskała no to się zgodził.
1
@gumaz nie dopisałem tego bo za słabe na tę historię, ale tak, to moje dziecko
61
@MessiForeverTheBest serio dla Ciebie nie ma większej różnicy niż bycie gejem, od zmiany płci?
48
Zmiotło mnie z planszy trochę, nie powiem
Jakiś czas temu, koleżanka z czasów szkolnych, z którą mamy kontakt do dzisiaj zaczęła mieć problemy małżeńskie z mężem. Wyprowadził się, później wrócił, ale ostatecznie znów się wyprowadził i biorą rozwód. Mają 4 letnie dziecko, niedawno też wzięli kredyt i kupili mieszkanie. On ogólnie nie powiem, że dziwny, ale taki nieszablonowy. Dużo pasji, typu modelarstwo, Muzyka, książki, nawet coś napisał. Ogólnie inteligentny, spokojny gość. Zaczęliśmy w swoim gronie snuć domysły, co się stało, że się rozstają. Może jakaś osoba 3? Może jest gejem? No i to były najbardziej prawdopodobne przez nas scenariusze.
Jakie mnie zdziwienie ogarnęło, jak się dowiedziałem, że chłop się robi na babę. Jest w procesie tranzycji. Masakra
1
@Ryse
1. Sevilla - Elche 1/+2.5 2-1
2. Getafe - Oviedo 1/-2.5 2-0
3. Real Sociedad - Real Madryt X/+2.5 2-2
4. Bilbao - Alaves X/-2.5 1-1
5. Atletico Madryt - Villareal 1/+2.5 3-1
6. Celta Vigo - Girona 1/+2.5 2-1
7. Levante - Betis X/-2.5 1-1
8. Osasuna - Rayo 2/+2.5 1-2
9. Barcelona - Valencia 1/+2.5 3-1
10. Espanyol - Mallorca 1/-2.5 2-0
0
@Gary akurat mam trochę owoców w domu, to wykorzystałem, ale zazwyczaj też tylko z cukrem pudrem jem ;)