0

@July_6_BcN nie lubię na gorące gofry, bo się topi i paćka

1

@kubix05 odrywało się jeden pasek i już były adasie :D

4

12

@michal26 to jest wręcz niepojęte, jak odsunięcie od władzy otwiera oczy i umysły
Nagle masa pomysłów, doskonałych rozwiązań, spektakularnych wizji, przemyśleń co można zrobić, żeby było lepiej.
Fascynujące zjawisko

3

@paweldunajecfcb w moim przypadku, na etapie starania się o dziecko

0

@zenoowity ja tam bardziej widzę świadomego, twardo stąpającego po ziemi nastolatka, który wie czego chce i na co go stać.
Tutaj jest wypowiedź na spokojnie, bez większych emocji, a mnie bardziej imponuje, jak on się zachowuje na boisku. Nie daje się sprowokować, jakieś głupie sytuację kwituje uśmieszkiem. Nie wchodzi w jakieś niepotrzebne spiny. Przypominam, 18latek

@MesQueUnClub_87 mam podobnie jak Ty, Pedro to jest dla mnie wzór. No a Yamala raz, że inny typ piłkarza, inna charakterystyka, przez co bardziej narażony na głupie sytuację, a dwa, jakieś wzorce się wynosi z domu, a tam ich ciężko się doszukać. Ale tak jak pisałem, nie ma tragedii w jego zachowaniu moim zdaniem.

6

@Encore nie Judowi, tylko jej :D

0

@mordini123 albo maszty z Poznania :D

0

@Kgorecki2500 właściciel niech się męczy :D

11

@Kgorecki2500 nie da Ci tego ojciec, nie da Ci tego matka, co może dać Ci dzisiaj, ta wściekła, sąsiadka.

0

@clyde focha strzelić jak trzeba, też dasz radę? :D

3

Haaland, Mbappe, Ronaldo i Kane z golem, plus Rumunia na podbicie. Za ostatni hajs. Jak się nie uda, to już nigdy więcej nie doładowuje konta.

2

@Kgorecki2500 smacznego, nie moje klimaty, raz byłem koło pasażu na czymś i więcej zostawiłem niż zjadłem ;D

0

@July_6_BcN na kolanach do obrazu NMP? Raz szedłem :D

1

@Stinger_ u niej w domu się jadło na słodko, u mnie na słono. Teraz też tak jemy, ona tak, a ja tak. Mieszkamy razem ;)

2

Co tam dzisiaj i Was na obiad? U mnie makaron z serem i stąd moje pytanie, jeśli też czasami jecie, to na słodko (z cukrem) czy na słono (z cebulką, przyprawami?). U mnie zdecydowanie na słono, ale żona i u niej w domu, jak już jeśli, to tylko na słodko. Jak to u Was wygląda?

1

@Eklerek nieraz takich widzę na mieście w takich słuchawkach :D
W sensie z mikrofonem oddającym

1

@Eklerek prawie 700 ocen, średnia 4.9, słuchawki dobre, polecane ale nie, nie będą Cię słyszeć

0

@stone80 podziękujmy 460 (p)osłom z Wiejskiej

3

@Safrani @wyrek @culedawid wszystkie Wasze propozycje mi odpowiadają, bo na każdą się łapie :D

0

@gumaz niektóre dzisiejsze gwiazdy takie kompilację mają z całego sezonu, a tutaj mamy kilka urywków z jednego meczu haha ;D

1

@Stinger_ no Panie Boniek, zwracam honor :)

0

@Criss18Barca też tak postawiłem w aplikacji PGE Ekstraliga :)
Ale nie wygląda to zbyt dobrze narazie ;D

0

@IronMan43 tam nie ma juniorki na wyjazdach, plus Lambert jeździ słabo we Wrocławiu. Sam Dudek i Emil może nie wystarczyć. Ja jednak stawiam, że Sparta zrobi te 52 punkty.

1

@FCB24 Polonia się zesrała metr przed kiblem :D

1

@Kessie https://streamable.com/r2gh7h
A tu żona na wywiadzie :D

1

@Unique nie mogę się zalogować, więc pewnie jakieś problemy maja

1

@kubix05 dokończę gofry i możesz nalewać, to akurat na drugą nóżkę będzie :)

1

@MesQueUnClub_87 nie da rady, dwójką małych dzieci w domu chora
@Danny Gaucho i tu mnie przekonałeś :)
@JohnKennedy finał jest dopiero o 22, pozostałymi sportami się nie interesuje, podziwiam, że niektórzy oglądają jak pedałują kilka godzin :)
@Criss18Barca to już chyba żeby dodać jakiś emocji sobie dzisiaj, doładuje pierwszy raz od bardzo dawna konto na fortunie i coś obstawie w el. MS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?