mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja rozumiem, że czarnoskórzy mają większe przyrodzenie, ale dostał w rękę, to czemu się masował po jajkach? Aż tak mu się nie zawinął ;D
3
@AxelF przychodzi facet do lekarza, a lekarz do niego:
-Musi pan się przestać masturbować.
-Dlaczego?
-Bo muszę Pana zbadać.
Tak mi się jakoś skojarzyło
1
@VegetaPolska iść do pracy i tam obejrzeć
2
@AxelF to mówisz, że moje dzisiejsze urodziny, to tak naprawdę ostatnie pożegnanie?
2
@maroon Kaczyński nie ma dzieci
1
@Bykunn aktualnie sobie oglądam starego Pitbulla, no to tam przecież takie ilości alkoholu są, że masakra. Przede wszystkim w samych służbach jak się waliło.
A dwa, ostatnio taką rozkmine miałem, że właśnie w tamtych czasach, facet to miał luz
Wystarczyło, że pracował i nie bił żony i dzieci, to już był praktycznie chodzący ideał. Często starsze osoby tak mówią, dobry chłopak, nie boje, a że czasem sobie wypije.
A trzy, to mnie też zawsze zastanawiało i fascynowało, no nie przelewało się w domach, ale na fajki a zwłaszcza alkohol to zawsze było
1
@Bykunn no dlatego mówię, że może po sprzedaży tego spadku nie widać, ludzie pili, piją i będą pić, ale chyba w mniejszych ilościach.
Ja oczywiście nie popieram picia w pracy, ale już lepiej żeby strzelił sobie ktoś małpkę niż miał z pracy z kolegami całe flachy robić
0
@mmaciass no kiedyś się w Polsce waliło na potęgę, teraz nie wiem jak to się ma do sprzedaży, ale wydaje mi się, że mniej osób pije/ma problem.
Kiedyś w pracy, to była norma, teraz oczywiście też piją, ale po kryjomu i zdecydowanie mniej. Na weselach też kiedyś ludzie zgonowali wręcz, a teraz bardzo dużo osób nie pije wcale, bo np. wraca autem, kiedyś nie do pomyślenia.
0
@Pussy Patrol "Cofnijmy się teraz kilka lat wstecz i czy ktoś z nas powiedziałby że Dembuz zdobycie kiedykolwiek ZP ?"
Tak, nasz prezydent Lapcio:D
2
@mekston nie o to mu chodziło :D
13
Nie gadajcie głupot, że niezasłużenie. Za tego karnego z Argentyną, należało mu się jak psu buda. Dziwne, że tak późno, ale co się odwlecze...
1
@Kgorecki2500 też dałem win Bilbao, Espanyolu, bramkę Mbappe i podwójna szansa na remis Sevilla-Villareal.
Tej Benfici nawet nie ruszam, chociaż efekt nowej miotły pewnie zadziała
1
@July_6_BcN no idziemy, zaraz będę po Ciebie
0
@Chada jesteś z Warszawy? Całe życie tu mieszkasz? Widziałeś jak to wygląda w innych miastach? To jest pytanie normalne, żebyś tego jako atak nie odebrał.
@Kgorecki2500
Bo ja właśnie byłem na weekend w Warszawie i jak bym miał określić jednym słowem to miasto, to powiedziałbym presja.Naturalne, że skoro to największe i najludniejsze miasto w Polsce, to ludzi na każdym kroku wszędzie multum. Ale jest taki pęd nie wiadomo za czym. Zdecydowana większość myśli tylko o swoim nosie. A najbardziej irytujący to są chyba kierowcy tam. Co chwilę ktoś trąbi. Też miałem zaszczyt zostać strabionym przez gościa, który wjechał za mną na skrzyżowanie i nie miał jak z niego zjechać, to zaczął na mnie trąbić ;D
Ogólnie nie mógłbym tam mieszkać, za duże miasto. Ale na olbrzymi plus metro. To jest gamechangera jeśli chodzi o komunikację miejską.
0
@Ryse
1. Bilbao- Girona 1/-2.5 1-0
2. Espanyol - Valencia 1/+2.5 2-1
3. Levante - Real Madryt 2/-2.5 0-2
4. Sevilla - Villareal X/-2.5 1-1
5. Getafe - Alaves 1/-2.5 1-0
6. Atletico - Vallecano 1/+2.5 2-1
7. Sociedad - Mallorca 1/+2.5 3-0
8. Osasuna - Elche X/-2.5 1-1
9. Oviedo - Barcelona 2/+2.5 0-4
2
@Czyhrynski nie zawsze, ale im bardziej otwarty teren i wyżej, tym gorzej :D
Ja ostatnio w Tatrach na 2000+ ma.n.p.m i praktycznie bez wiatru
1
@mmaciass ciekaw jestem tylko, czy Lewy im po meczu podał rękę :D
Ja bym nie podał
0
@damianex10 ja rozumiem, że piłkarz powinien wykonywać założenia taktyczne trenera, ale...
Co to ma wspólnego spółka nożną? Czy ci "piłkarze" mają naprawdę aż tak morskie poczucie własnej wartości, że dają się tak sterować i robić takie rzeczy? Tak ciężko jest zagrać czysto, fair? Przypuszczam, że mają rodziny, jaki im dają przykład? Dla mnie niewytłumaczalne, że dorosły facet może się w coś takiego bawić, bo u drugi kazał.
0
@draxidox dlaczego słowo praca jest z *?
1
@Kgorecki2500 chyba muszę zacząć grać z Tobą
6
@fejkenq ostatnio na Haalanda, że strzeli z Mołdawią było 1.25
0
@burcioszka bo to takie od rzeźnika, nie takie wysuszone i cienkie jak w sklepie
1
@gumaz a daj spokój, 3 duże mi tylko zagrzała:D
4
Kabanosy z dziczyzny wjeżdżają na kolację :)
0
@Criss18Barca Vaculik niby robi przerwę od GP, kartę dostał Fricke, Michelsen i Becker
1
@KamQiX to jest nic, znam gościa, któremu rodzice kupili mieszkanie, potem mu pomagali urządzić bo się nie kwapił, to potrafił w sklepie zrobić ojcu wyrzuty, przy obsłudze, że go raczył ściągnąć do sklepu na wybór płytek :D
Ludzie nie doceniają tego co mają
Oczywiście kolega @Nazio_87 (który notabene ma dwa konta ;D) ma prawo czuć frustrację i być poirytowany całą sytuacją, ale za kilka tygodni, jak już usiądzie w wykończonym mieszkaniu, odpali konsole czy PC to te chwile będą tylko wspomnieniem
1
https://vm.tiktok.com/ZNdprSsdM/
Ale bomba
Asysta, pass w stylu Toniego Kroosa również elegancka
I to 4 Liga polska
12
@July_6_BcN no wiadomo, że to nie są wygibasy jak z filmów dla dorosłych
Wszystko jest bardzo mocno ograniczone, ale nie ma w tym niczego zgarszajacego i groźnego, ani dla matki, ani dla dziecka
@Danny Gaucho mogłem dodać adnotację
*nie dotyczy (i tutaj nas wpisać) ;D
40
@LeoMessiiBarcaPepa widzę, że tutaj nieświadomość w tym temacie jest aż porażająca
@July_6_BcN oczywiście, że z kobietą w zaawansowanej ciąży można uprawiać seks, mało tego, te kobiety często same tego chce, nawet już na sali porodowej, bo to może przyspieszyć poród.
Na sali porodowej, gdzie w każdej chwili ktoś może wejść, to jednak mi się nie podoba, ale w domu, z kobietą w 8 czy 9 miesiącu, co w tym złego?
Nie, nie narusza się przy tym dziecka, facet musiałby mieć półmetrową knage.
0
@partymaker nie patrz tylko na ostatni ich mecz w podstawie. To są wnioski wyciągnięte z poprzedniego sezonu głównie. Zobaczysz, że który nie zagra w następnym meczu prawdopodobnie będzie to samo.
Z resztą, liczby mówią same za siebie, zwłaszcza Ferrana