0

@bezalkoholowy aktualnie leci mecz Ostrów - Rzeszów na C+sport5, a o 19 na Eleven 1 Częstochowa - Toruń

0

@Starrk ludzie są zakłamani i nie mają odwagi mówić otwarcie o tym co myślą na dany temat, wolą powiedzieć coś, co się spodoba innym, żeby dali takiej osobie święty spokój.
Żeby wypaść lepiej w oczach innych, nie powiedzą, że nie chcą mieć dzieci bo nie, tylko znajdą jakaś dobra wymówkę.
Zobacz jak tutaj @draxidox jest często hejtowany za stosunek do dzieci.
Ale nazywaj to sobie odkleja czy jak tam chcesz. Ja swoje wiem, nie mam zamiaru Cię do niczego przekonywać. Tylko jeśli wierzysz w to co napisałeś, to jesteś mega naiwny.

3

@APTAPT to jest tak samo jak z dziećmi, ludzie mają wymówkę, a wygrywa wygoda.
Ludzie nie chodzą do kościoła, bo jeden ksiądz z drugim to pedofil, oni życia nie znają, nie będą mu mówić co ma robić. A prawda jest taka, że się ruszyć dupy nie chce.
I to samo z nożem demograficznym. Nie że nie ma mieszkań, że drogo, tylko ludzie wolą psa sobie kupić czy adoptować, Wola pojechać na wakacje i mieć święty spokój. Tylko zawsze sobie znajdą dobra wymówkę :)

0

@lajcior sentymentalna ballada filozoficzna

0

@FCB24 a smakuje jeszcze lepiej :)

2

@michal26 no trochę trzeba zrównać, bo różnica jest kolosalna.
Oczywiście, pełna zgoda, że kobieta dostaje po tyłku, później siedzenie w domu z dziećmi jest też przerąbane, ale już w wieku emerytalnym się tego nie pamięta :)

4

@michal26 przecież napisałem, że dajemy wiek równy po 67 lat.
To jest ogólnie absurdalne, bo one idą szybciej na emeryturę, nie pracuje gdy są w ciąży, plus żyją dłużej.
Ostatnie badania pokazują, że średnio kobieta żyje około 82 lata, a facet chyba 75.
No to dla prostego liczenia dajmy takie liczby
22 lata idziesz do pracy już takiej poważnej, umowa o pracę. Wiek emerytalny 67 dla obu płci. Więc trzeba przepracować 45 lat.
Kobiecie za każde dziecko odejmujemy 2 lata, mężczyźnie rok. Decydują się na trójkę dzieci. Wynik? Kobieta pracuje 33 lata, facet 42
Przy czym facet później na tej emeryturze jest według statystyk średnio 9 lat, a kobieta 21

1

@Objectivo oczywiście, że patologia
Jeśli dobrze pamiętam, to jej rodzice mieli: ojciec 14, a matka 16 jak ja urodzili. A potem ona w pierwszej klasie szkoły średniej zaszła w ciążę.

Jesteśmy z tego samego wieku, ja mam dwójkę, starszy zaraz skończy 3 lata, a jej najstarsze dziecko 15, no jest różnica ;D

1

@michal26 no to rzucę przykład
Kobieta decyduje się z mężem na trójkę dzieci.
Wiek emerytalny dajmy te 67 dla obu płci. Kobiecie odejmujemy 2 lata, ojcu rok.
No to mogą przejść szybciej na emeryturę, kobieta w wieku 61, facet 64.
Ale teraz jeszcze spójrzmy na okres, kiedy kobieta nie pracuje, bo jest w ciąży, a potem urlop macierzyński. To jest kolejne 6 lat przerwy od pracy.
Czy nie za dużo tego? Nie oceniam, pytam.
Oczywiście wiem, że to jest ciężko okres i składki są odprowadzane.

0

@Objectivo miałem koleżankę w szkole, postarała się i zrobiła swoją mamę babcią w wieku ~30.
Jej matka miała chyba 14-16, nie chce skłamać, a córka w wieku 17 lat urodziła pierwsze. Dzisiaj ma 32 lata i ma już chyba 4

Ludzie robią kariery

9

@Arden @Danny Gaucho zawsze z klasą do kolegów

1

@MsBarca ja mam dość mała zmywarke, więc jak włożę garnek, duża miskę, to brakuje miejsca na inne rzeczy. Więc wolę umyć ręcznie, wytrzeć ścierką i od razu schować, a dzięki temu zmywarkę puszczam raz na dwa dni zazwyczaj. Tak, to bym musiał codziennie.

0

@Rifek medytowałeś i nadal będziesz, bo większych naczyń, typu miska, garnki, patelnia, nie opłaca się myć w zmywarce ;D
Ale i tak dużo roboty odchodzi, jak zmywarka myje całą resztę.

1

@Sapos93@ElKamil to tym bardziej, gdzie tu wina Araujo? Kardynalny błąd Yamala, do Kounde też ciężko mieć pretensje, bo takiej straty się nie da przewidzieć.

7

Nie kompromitujcie się już z tą krytyką Araujo. Gość był na ewidentnym spalonym, a o włos, Urugwajczyk i tak by to zablokował.

3

@July_6_BcN to dlatego dzisiaj w sukience do pracy przyszłaś :D
@MsBarca Chiny są gospodarzem, który ma zagwarantowany udział z automatu

2

Co o 13 będzie oglądane? Barcelona czy siatkówka?
P.S Słowenia pokonała 3-1 Francję :o

6

@gumaz źrebaka już wyhasał

0

@Lionel_Messi10 chłop dostał taka patelnie, a jeszcze musiał przyjmować...
Ma farta, że mu tego obrońcy nie wyniki. Poziom naprawdę tam jest wysoki :D

1

@Ignareks może, np. nie dwa, a trzy tygodnie urlopu ;D

0

@maroon miejsce postojowego, na które wchodzi hydrant, a raczej jego "zabudowa". Wiesz, jakoś drzwi trzeba otwierać

3

W pierwszej chwili, patrzę na te zdjęcie i się śmieje
https://ibb.co/zVnsmybd
Myślę sobie, patodeweloperka kwitnie, a i tak się znajdzie jeleń, co to kupi.
Ale jak sobie dłużej o tym pomyśle, to mnie krew zalewa. W jakim absurdalnym kraju żyjemy, że ktoś na coś takiego pozwala.
Tu już nawet nie chodzi o Jelenia, który to kupi, bo teraz tak się wycwanili, że kupując chatę, masz obowiązek kupić miejsce postojowe.
A ile takie miejsce kosztuje? No pewnie koło 40k.
Ech, te układy w naszym kraju...aby tylko wycisnąć ze zwykłego obywatela jak najwięcej

1

@Laminedependencia oczami wyobraźni widzę i słyszę to:
93 minuta, Pogoń kradnie sekundy, wymieniając podania w swojej strefie obronnej, Huia do Cipy

0

@Hshdhrhdh we Wrocławiu

0

@Hshdhrhdh ciepło i słonecznie

2

@FCB_dimiC no dlatego zamiast 5x8 godzin, pracował byś 4x10 godzin. Ten sam czas, a dzień wolny więcej. Ja bym chętnie z tego skorzystał. Mam tak samo jak Ty, płacone za godzinę. No i w mojej firmie by się to dało wprowadzić.

0

@JohnKennedy chciałbym chociaż tak umieć ;D

3

@BorzyKrzys tak to lata, lata, lata, lata, lata
Wsiadaj mała w Mercedesa a nie w Fiata

1

@Stinger_ nie widziałem nigdy większego fanboya niż on, zero obiektywizmu, zero refleksji, jakieś swoje urojenia na różne tematy i nawet nie masz co dyskutować, bo i tak nic nie dociera.

3

@Luciano99 ale jak nie strzelił karnego, to ładna wiązankę pewnie puściłeś pod nosem co? ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?