mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lanosss w tym całym showbiznesie, to pewnie na palcach jednej ręki można policzyć, kto tam jest faktycznie czysty
5
@pt9 nie szukasz kolegów?
1
@July_6_BcN ktoś się w końcu zirytuje i przejmie stery
U nas jeszcze było tak, że na pierwszym nie było jednej osoby czy dwóch, już nie pamiętam, ale chyba jednej
A na drugim nie bylo też chyba jednej osoby
Nie dogodzisz wszystkim
Patrz na siebie, żeby Tobie było dobrze :)
2
@July_6_BcN akurat jestem po dwóch kawalerskich, to mogę się wypowiedzieć m dużo zależy od? Świadka. Na jednym kawalerskim świadek ogarnął nocleg, zlecił innej osobie transport, a że dla chlopa prezent to formalność, to wszystko ogarnelismy w parę minut. Tutaj też ważna kwestia, wszyscy się praktycznie znali.
Z kolei na ostatnim na jakim byłem to dramat. Świadek niby ok, zarys wieczoru/wyjazdu ale zero konkretów. Nie wszyscy się znali i też chyba z dwa miesiące ustalaliśmy szczegóły. Najbardziej irytowała bierna postawa uczestników grupy.
0
@Criss18Barca a jak dla mnie często gada od rzeczy. Albo oczywistości, albo typowe lanie wody, zazwyczaj w sytuacjach awaryjnych, jak jest jakiś wypadek, zła pogoda i trzeba przeciągnąć studio
4
@Criss18Barca nie wiem, ale się wypowiem
Daria Kabała-Malarz
0
@Criss18Barca na zapleczu co jakiś czas się przebija jakiś junior, co prawda zazwyczaj na chwilę, ale przebłyski są :)
No taka Bydgoszcz jakby awansowała to z takim duetem juniorów, mogą napsuć krwi.
Tak, Paluch z dzikusem, średni wybór moim zdaniem, ale może zaskoczy jakoś.
0
@Criss18Barca No Przyjemski półka wyżej od innych, Ratajczak też udowodnił, że ścigać się potrafi, paradoksalnie dobrze, że ma gorsze starty, to pokazuje coś ciekawego na trasie, natomiast Malkiewicz mega pozytywne zaskoczenie. Trochę noty obniżył Paluch, miał kilka dobrych meczów, ale też kilka słabych, jak nie bardzo słabych.
1
@KrychaFCB z ciekawości, wejdź sobie na netie na stronę, masz dwie opcje, nowy klient, oraz już posiadający ich ofertę. Dla nowego klienta jest cała oferta podana z cenami, a dla aktualnego? Nie ma, możesz jedynie zostawić numer telefonu i do Ciebie zadzwonią, oczywiście z wyższą oferta ;)
6
@shinthps kiedyś poznałem dziewczynę, która zdawała maturę z chemii i sobie na paznokciach porobiła ściągi. Kropkami sobie porobiła te liczby atomowe czy cos w tym stylu, już dobrze nie pamiętam :D
Tak mi się skojarzyło, bo też jakieś kropki widzę ;D
@pt9 ja ze swoją chodziłem do przedszkola, podstawówki, gimnazjum i liceum do jednej klasy i w drugiej LO coś zaiskrzyło i tak do dzisiaj :)
We wrześniu będzie 7 rocznica ślubu, a ogólnie 14 lat razem stuknelo.
1
@Stinger_ no to tak, jakby sam sobie piątkę przybił, nie jest to zbyt dobrze odbierane :D
0
@Stinger_ przypuszczam, że chodziło o kibiców
Jeśli nie grała tam Barcelona, to kibice tej drużyny nie oglądali tego turnieju. Analogicznie z innymi drużynami i kibicami
1
@Stinger_ ale była różnica, zagrać dwa mecze i wygrać trofeum, a siedzieć miesiąc czasu jak teraz i rozegrać 6-7(?) spotkań? Termin też był inny, styczeń, środek sezonu, a nie jak teraz.
Odnośnie tego, że grały najmocniejsze składy.
0
Był ktoś z Was może w Salonikach i poleci co warto zwiedzić, a co jest totalnie przereklamowane i nie warto na to tracić czasu?
0
@Danny Gaucho pewnie dlatego, że takich dziennikarzy sportowych jak on są dziesiątki, a to co robi teraz, jest czymś nowym i ze świecą szukać kogoś takiego.
Ja tam go lubię, śmiesznie się tu czyta ból czterech liter wielu użytkowników, którzy go wyzywają od pisiora, hipokryty itp.
Akurat co do hipokryzji, to każdy jest hipokrytą, z tym, że on jest osobą publiczna, to łatwiej to zauważyć.
Robi dobra robotę, dostarcza spoko kontent, ma cięty język.
Dla mnie się podoba.
16
@macio_944 oni są regularnie weryfikowani w Stanach przez lepsze ekipy, to co dopiero tutaj :D
Tam nie ma obrony i bramkarza, więc to będą wysokie porażki
1
@Criss18Barca to latanie po płocie przy takich prędkościach to coś pięknego :)
Ogólnie Lindgren wybierał 3 w LCQ i wygrał i Bewley też w finale wybierała 3 i wygrał. O ile na takich wyższych tirach Zmarzlik by tych Panów wczoraj poustawiał, tak na szerokich nie ma podjazdu, zwłaszcza do Bewleya, co ten chłopak tam wyczynia.
2
@esem91 z kolegą się w typera bawimy, wytypowałem idealne top4 dzisiaj :D
https://ibb.co/SX7xstcp
@michal26 @Criss18Barca
0
@Criss18Barca jest kocur, ale ostatnie padolino pokazało kolejny raz jego hipokryzję. On tak jeździ cały czas, ktoś w końcu raz z nim tak pojechał to się położył.
0
Probierz jako selekcjoner reprezentacji zrobił skromne 4.5 mln złotych. Jakieś 200 tysięcy miesięcznie. Się dziwić, że nie chciał odchodzić :D
2
Wczoraj informacja, że zostaje, dzisiaj dymisja. Na bank Kulesza chciał załagodzić spór z Lewym, dlatego ogłosił wczoraj pozostanie na stanowisku Probierza. Jednak nie udało się z Lewym, to kogoś musiał odpalić. Padło na Michała. No, ale, żeby nie było tak źle, to pozwolił mu ogłosić dymisję. Tak to widzę.
1
@mekston chyba od dawien dawna ten ranking ma swoje przełożenie w rzeczywistości. Jedynie ta Brazylia taka naciągana tutaj, ale to jednak zawsze Brazylia.
4
@QQL5 a daj spokój, jeżdżę rowerem do pracy, sprawdzam sobie rano pogodę, żeby dostosować ubiór, niby 13 stopni, nawet widać niebo między chmurami. Wyjeżdżam kawałek, po prawej delikatne chmurki, po drugiej stronie deszczowe, gęste chmury. Wiatr wieje prosto w pysk, jakby chciał głowę urwać, jadę slalomem między kałużami, a i tak cały brudny. Idź pan z tą pogodą.
6
Co to jest za uniwersum, nawet Sylwia Grzeszczak bekę kręci:D
0
@Faro możesz też poprosić o pomoc w poszukiwaniu jakiegoś produktu, jak znajdzie, to jej podziękuj i w ramach rewanżu zaproś na spacer/kawę/ciasto itp.
Tutaj też możesz sprawdzić jej reakcje na prośbę o pomoc, jeśli zrobi to chętnie, z uśmiechem to śmiało można próbować. Z kolei jak będzie gburowata, to ja bym sobie wtedy już dał spokój. (Z tym, że może mieć też gorszy dzień, trochę już ja obserwujesz zakładam, to jakieś wnioski już pewnie masz na jej temat).
5
Ja też zrezygnowałem z gry w drużynie przez alkoholików i brak profesjonalizmu. Co prawda miało to miejsce w B-klasie, gdzie nie potrafiliśmy zebrać 11 zawodników do gry, a połowa, która była, miała w więcej w wydychanym, niż szansę na to, że Polska będzie MŚ, dlatego w pełni popieram Roberta.
0
@Criss18Barca gdyby to było juniorzy, którzy i tak wczoraj leżeli co chwilę, to bym nic nie pisał, ale że kłopoty z jazdą mieli właśnie Laguta czy Pawlicki, no to jednak pokazało, że tor był fatalny
0
@Criss18Barca to jest pikuś, co się wczoraj odżużlowało w Częstochowie, to jest dopiero kabaret
3
@Safrani bez szału pierwsza kolejka
0
@Comentateiro a nie masz wrażenia, że wczorajszy karny nie był wcale dobrze uderzony? Mam wrażenie, że nieczysto trafił w piłkę.