0

@Sulimo przecież sam wyzywales poszczególnych piłkarzy i trenera, a teraz kogoś do tablicy wywolujesz, bo się remis zrobił.
Zacznij od siebie, może się w końcu nauczysz, że mecz trwa 90 minuta, a nie 30.

5

@esem91 Huja gra, Huja strzela ;D

0

@gumaz oczywiście, jeszcze bym mu przyniósł i otworzył

0

@Herato całą kariera to Kane
Prime Rooney

3

@Safrani poczytałem trochę i jestem w delikatnym szoku, bo najwięcej do powiedzenia w tym temacie, a także podobnych, które się tu przewijają co jakiś czas, mają osoby, których to kompletnie nie dotyczy. Czyli osoby bez dzieci, bez ślubu, a często nawet bez partnera. Ale nawalają komentarze jakie to wszystko złe :D

Można z niektórych wpisów wywnioskować, że określone grupy nie decydują się na małżeństwo (a nawet już sam związek partnerski) czy dziecko, bo rozwody, alimenty. No kurde, z takim podejściem, to lepiej siedzieć w domu i nic nie robić, bo przecież może się coś stać.

2

@MesQueUnClub_87 odpowiadam, na Twoją odpowiedź do @gumaz
Bo fajnie napisałeś, że jeden woli to, drugi tamto.
A ja trochę bym szerzej na to spojrzał. Myślę, że jednak każdy kiedykolwiek w swoim życiu chciał tej miłości, miał co do siebie inne wyobrażenia, ale życie weryfikuje. Więc się człowiek dostosowuje. Moim zdaniem to nie tak, że ktoś od zawsze lubił samotność. Tak mu się życie potoczyło, nie wyszło raz, drugi i dlatego obrał taki kierunek.

1

@lajcior żony Kaki nic nie przebije moim zdaniem i tak :D

7

@Cygan BRC pamiętaj, za sukcesem każdego mężczyzny stoi kobieta!
.
.
.
.
.
...stoi i pier*****

8

@macio_944 ale też się tak nie rozpędzajmy, bo o tym aspekcie sportowym, to możemy mówić od zeszłego sezonu dopiero :D

0

@Deviler to sobie porę nas jazdę a4 wybrałeś;D

17

@NeroTFP1 Jezus był ukraincem, a na nazwisko miał Ipanienko.
Dowody?
Pójdźmy wszyscy do stajenki, do Jezusa Ipanienki.

0

@damianex10 prosta matematyka, odjąć pod
Podgrzybek-pod=grzybek

Wczoraj już tu jeden orzeł był z matematyki :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15883340#comment-15883354

0

@Hshdhrhdh polecam obczaic na tiktoku gościa G.U.S.T.O.W.N.Y
Co robi facetom na głowie to głowa mała
Że oni się zgadzają na coś takiego ;D

1

@NeroTFP1 jestem szczęśliwym posiadaczem :)
Ale jednak golenie co 2-3 dni jest uciążliwe i się nie chce

2

@lajcior pamiętam jak w mojej małej mieścinie się otworzył gastro lokal, no to wydarzenie na skalę całej gimny. No i były tam właśnie zajebiste hot dogi francuskie, z warzywami, sokami za jedyne 4.50, lepszych nie jadłem. Niestety właściciel zaczął kombinować na produktach, spadła jakość, cena w górę i się pożegnaliśmy.
Kozackie też miał knysze, w sensie nie wiem skąd, ale miał tak zajebiste bułki. Do dzisiaj nie trafiłem na takie :(

Wiem, że nie na temat, ale musiałem to z siebie wyrzucić.

1

@blakkudium nie kumam czarnych, robiących sobie tatuaże, przecież tam nic nie widać :D

1

@Bobo25 niektórzy pierdolca dostają z tym idealizowaniem wychowywania dzieci. Zero bajek, zero słodyczy, wszystko na tip top. Ciekawe czy kolega ma dziecko, albo dzieci i czy tak się tego wszystkiego trzyma. Ja nie powiem, też tak zakładaliśmy, ale życie szybko weryfikuje. Pierwsza choroba, trzeba zrobić inhalacje, jak zainteresuje są roczne dziecko, żeby siedziało grzecznie przez 10-15 minut. No musisz mu puścić tę bajkę..

8

@michal26 nic takiego nie napisał

6

@Michael24 widzę, że z matematyki, byłeś orłem

0

@July_6_BcN LR potrzebuje przywódcy, a nie dowódcy :D

0

@gumaz a ja mam w drugą stronę, uważam, że nie mam się czego wstydzić, bo sporo w życiu się naćwiczyłem, a i tak się trochę wstydzę pokazać :D
Żeby nie było, że narcyz czy cos w tym stylu.

2

@MesQueUnClub_87 ja bardziej z racji sytuacji rodzinnej (małe dzieci) to nie chodzę po knajpach czy restauracjach, ale ceny i jakość produktów również na to znacząco wpływa. Całkowicie zrezygnowałem już z takich fastfoodow jak KFC czy McDonald's. Kiedyś w pośpiechu można było dość tanio się tam czymś zapchać. Teraz ceny są takie, że już bardziej się opłaca zjeść coś normalnego. Mieszkam dosłownie nad pizzeria, więc to tutaj myślę, że raz, maksymalnie dwa razy w miesiącu zamawiam pizzę. Mam też niedaleko Zahira, ale żona nie przepada.

Ale to iż chyba na coraz szerszą skalę się odbywa, bo byłem ostatnio w Zakopanem i naprawdę wiele restauracji świeciło pustkami. I bardzo dobrze, bo pierogi z jagodami na Krupówkach to +40 Ziko, a dupy nie urywały podobno. Sami na siebie bata kręcą, a potem lament, gdzie klienci.

1

@clyde Fala zbrodni też była kozak.

0

@Hadziuk nie, mam zbyt dobre i bliskie relacje z rodziną, żeby ich zostawić. Mama by mi nie wybaczyła, jakbym jej wywiózł wnuki za granicę i widywała je raz na ruski rok

6

@kpiarz śmiesznie to wygląda, że nawet Ci przez wielu nazywani troglodyci, potrafią się ogarnąć w ważnej sprawie, a inteligencja na wiejskiej, ma z tym dalej olbrzymi problem, a nawet jeszcze bardziej polaryzuje społeczeństwo.

2

@blakkudium ech, znowu rasizm.

2

Jest i @Danny Gaucho w swoich okularkach :D

0

Początek rundy Dubois próbuje zdobyć przewagę. Później się wyrownuje, a na koniec rundy Usyk wyprowadza kilka celnych ciosów, dzięki czemu jest już 20-18

0

Szkoda, że AJ taki zjazd zaliczył. Myślałem, że po pokonaniu Kliczko, będzie dominował, a tu taki regres.

3

@MsBarca Usyk na punkty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?