0

Ale co się człowiek naczytał, że Real już w finale, bo Marciniak ich tam za uszy zaprowadzi to jego. LR kolejny raz nie zawodzi, a płacz niektórych już kilka dni przed meczem był żenujący.

1

@mmaciass nie wiem, ale wydaje mi się, że jednak przy samym lądowaniu pilot "kładzie maszynę", już te ostatnie 200-300 metrów

0

@BezglutenowyPedri ale nie na LS, co Ty

1

@Criss18Barca ostatnio widziałem jak praktycznie od razu po wyłonieniu się z chmur lądował, tutaj to jeszcze wszystko widać ;D

4

@MaziFCB a czemu Dariusz to Darek, a Mariusz, to nie Marek?

1

@HarveySpecter ale jednak jest różnica jak w kilka dni spada na metr kwadratowy tyle, ile przez cały miesiąc i to ten najbardziej deszczowy.

1

@lajcior możesz mówić co chcesz, nikt tego nie będzie weryfikował :D

3

@mekston nie zapominajmy też o europejskim trofeum, wywalczonym na polskiej ziemi kilka tygodni temu. Myślę, że możemy byc świadkami rodzącego się dominatora na arenie międzynarodowej. Nie bójmy się otwarcie mówić o faktach.

4

@cchesterr43 oglądałem ostatnio tak jednym okiem z Niemcami mecz, to miała 2-3 bardzo dobre okazję, ale dała ciała.

19

Spoko, ale ta zasada, że zajmuje miejsce ekipy, która była wyżej jest bez sensu moim zdaniem. Niech już zostanie ten przykład PSG i Liverpoolu. No to PSG zajmując 15 po pokonaniu Live gra wszystko u siebie, czyli drużyny, który zajęły dużo wyższe miejsca, tracą na tym sporo. Możesz zająć miejsce w top8 a i tak rewanż będzie na wyjeździe.

0

@JordiAlbion ale na tym najwyższym poziomie to chyba tak właśnie jest

1

@Kgorecki2500 no dobra, a co na obiad? :D

3

@Rifek niekoniecznie. Każdy wie na czym stoi. Garcia jest młody, ma obok doświadczonych kolegów po fachu, od których może się uczyć. Wie, że został tu sprowadzony na lata, nie ma mega ciśnienia, żeby już teraz być 1 (chociaż pewnie by chciał), ale jak będzie się prezentował najlepiej z nich wszystkich, to będzie grał w podstawie. Wojtek nic nie musi, będzie sobie spokojnie trenował i czekał na swoje szanse, chyba, że będzie lepszy niż Garcia, to wtedy będzie grał więcej.
Najgorzej z Markiem, bo jest dosyć toksyczną osobą, on ma mega ciśnienie na grę w pierwszym składzie i będzie robił wszystko, żeby tak się stało.
Stawiam, że Garcia z Wojtkiem będą mieli mega kontakt, natomiast z Niemcem, będą to relacje zawodowe.

1

@July_6_BcN tak Cię tu trochę obserwuje i wydajesz się naprawdę normalna, tak trzymaj!

0

@FCB_dimiC podobno winny jest wyprzedzający
Nie znam się, czytałem tylko komentarze pod filmem, to na torze panują zupełnie inne zasady niż w normalnym ruchu drogowym.

2

@Bobo25 trochę jestem zdziwiony, bo na boisku wyglądał naprawdę na dojrzałego jak na swój wiek. Nie wdawał się w żadne awantury, nie prowokował.
Oczywiście zakładając, że te imprezy to prawda, a nie wymysły prasy.

6

@July_6_BcN @DariaFCB jesteście pewne, że to zaproszenie?
https://ibb.co/Q3NQMQN5

0

@FCB24 nie ma się co sugerować miejscem rozgrywania GP, bo Zmarzlik wygrał w Manchesterze, gdzie miał wygrać Kurtz, a Kangur wygrał w Gorzowie, gdzie Zmarzlik miał powiększyć nad nim przewagę.
@Criss18Barca wiadomo, ze stawką troszkę słabsza ostatnio, ale też mi się wydaje, że z taką regularnością jeszcze Zmarzlik w GP nie miał styczności. Praktycznie same finały, a mimo to, Kurtz mu depcze po piętach. Wszedł z buta do GP i bardzo dobrze.

1

@barcowy1899 a skąd będzie wiadomo co było w środku paczki, która włożyłeś? No chyba, że wysłałeś sam przedmiot, bez żadnego pakowania ;D

1

@mekston zgadza sie
@Kgorecki2500 co Wy tam będziecie badać? Runo leśne? Nosami będziecie trufli szukać? :D

7

Jak Wam mija poranek?
U mnie dość aktywnie
https://ibb.co/bgS4XPN0

Pamiętajcie, Barca zawsze na szczycie :)

0

@tbas to wymień jeszcze z 2 chociaż prawdziwych kozaków
I z tym Hakimim to bym tak nie szalał, bo gdyby był kozak, to by go Real nie puścił
Wystrzelił z formą zdecydowanie później, po odejściu z Realu.

1

@Luciano99 legenda, nie trzeba przedstawiać :D

28

- Jak Pani udało się w dobrym zdrowiu dożyć setnych urodzin?
- Raz w roku robię sobie alkoholową terapię szokową.
- Ile alkoholu wypija Pani tego dnia?
- Tego dnia nie pije.

@Luciano99 wszystkiego najlepszego dla babci, z okazji setnych urodzin :)
Widzę, że tradycje w rodzinie są u Was kultywowane, to się szanuje.

2

@draxidox do dzisiaj się zastanawiam, jak takie przygłupy robią takie kariery i zarabiają tyle siana

1

@Azazel_Pazuzu czysto piłkarsko byliśmy klasę lepsza drużyną, ale niewytłumaczalne jak na takim poziomie Inter praktycznie co akcja, to strzelał gola. Sam Dumfriesa chyba 2 gole+3 asysty w dwumeczu.

2

@Marusek nie no, brak okresu przygotowawczego i solidnego odpoczynku odbije im się czkawką prędzej czy później. Przecież jakby wygrali KMŚ to kończą sezon w połowie lipca, a miesiąc później, już startuje liga. Kiedyś odpocząć trzeba i przygotować się do sezonu. A okres przygotowawczy jest kluczowy, co pokazał Flick. Barcelonie od lat brakowało fizyczności.

3

A pamiętacie jeszcze doliczony czas gry w Mediolanie? Kilkadziesiąt sekund od wymarzonego finału LM. Co nas nie zabije, to nas wzmocni. W przyszłym sezonie bierzemy puchar!

1

@Comentateiro idzie na Wrocław?

1

@Pawci023x że lepiej niż średnio, ale do ideału sporo brakuje
O to chodzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?