18

Flick i tak z tego szmaba wyciągnął więcej jak się dało. Gosc jest kapitalny w swoim fachu. Bez odbioru

3

Pokora
Pokora
Pokora

4

W kroczu tej jego piosnekareczki.
Możecie mnie zlinczować. Ale ja jestem zdania ze puki wart gruba kasę to sprzedać. I nie chodzi o wczorajszy mecz a o to jak się od pół roku prowadzi

1

@noface
Jedna różnica
Zobacz Leo poza boiskiem
On tam nie błyszczał
A tu jest odwrotnie
To że każdy ma prawo zagrać słabo to jedno, ale droga obrana przez Lamina nie koniecznie pomaga mu w byciu lepszym pilarzem

8

Więcej Ojca
Więcej kobiet
Więcej Neymarow
Więcej Współprac
Więcej Instagrama
Tak naprawdę zagrał sezon i może stracić wszystko bo wczoraj był cieniem piłkarza, i to średniej klasy pilkarza

3

Inny? No wygrali to fakt. Ale przybrał słabej Barcelonie to żaden wyczyn. Więc niew zluzują gacie bo napinają się jak spejson ;)

4

Dużo klubów obecnie ma słabszą formę z czołówki. U nas do tego masa kontuzji. Real też jest słaby. Tylko na dzień dzisiejszy różnica to Mbappe. Gość jest kot i tyle. Flick jest super gość ale z pustego to i Salomon nie naleje. Jedyna rada wzmacniać najpilniej obrone

0

@fejkenq
Przed meczem liczyłem na srogie lanie. Po 10min myślałem że wpakują nam z 6.

2

Jak dla mnie to Real nie miał od lat przed sobą tak słabej Barcy. I to że drżał o wynik do końca to pokazuje jaki sam jest słaby. Wiem że byli lepsi. Lecz tak naprawdę wygrali dzięki indywidualnością. Z obecną formą i składam taki wynik przed meczem brałbym w ciemno.

0

Komentarz usunięty

1

Madryt za mikrofonem….

0

@Arczie
Choroszcza

0

@Mieszo
Spalony był. Wiec albo karny albo spalony

1

@Croocers
Pierwsza była ręka

0

Niestety obrona to od kilku meczów dramat. Ogólnie cały zespół nie ma formy

0

@Dieselzor
Gość w wieku 18 lat jest ustawiony do końca życia.
Kobiety
Imprezy
Zaczynają się kontuzje
Resztę dopisz sam

0

Na dzien dzisiejszy jestesmy pod forma plus mamy duzo kontuzij. Real tez nie jest mocny. Ale bedzie ciezko.

2

Tak czy siak jak ma ktoś tych farciarzy wyjaśnić to właśnie my. Oni grają może jeszcze większą padake jak my w tym sezonie. Tylko Mapet i sędziowie ich trzymają przy zyciu

1

@Lukikiki
Trzymaj sie

0

Real jest cienki obecnie jak my. Ich tylko trzyma Mapet przy zyciu.

1

Niestety ale tak wysoka linia obrony dzisiaj nic nie ugramy. A pressing też wygląda słabo. Ciężko to będzie sezon oj ciężki

2

No panowie Mekambe w te obrone bedzie wiezdzal jak Tata w Mame po wyplacie

0

Z pustego to i Salomon nie naleje…

1

Banda idiotow bo inaczej nie można nazwać tego przyjeb..ego trenerzy

1

Mnie to się wygaduje że on to przegapi swoją karierę. Gosc za taką kasę a jest ogólnie patrząc przez pryzmat czasu słaby( czasem przebłyski) i stężanie szklany

8

Piłkarz porażka.

4

Wrzesień 2026
Pewne info

1

@FCBparasiempre
Kontuzja się odnowiła i wypadł na 2 czy 3 tygodnie

0

@takisobiektos
Cały tenis to jest jedna wielka mafia

0

Nie było źle. Mecz byl wyrównany. My mieliśmy lepszą pierwszą połowę a psg druga. Mieliśmy też dwie setki co obrońcy wybili. Powino też być czerwo dla mendesa. Mimo że nie grało kilku kluczowych graczy w Psg to należy pamiętać że ci co ich zastępowali to też piłkarze o dużej jakości. Więc należy się cieszyć że taki mecz przyszedł na początku sezonu i można wiele poprawić. Bo należy pamiętać że tytuł w Europie wygrywa się meczami kwiecień-maj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?