natanvip
Dołączył/a: czerwiec 2017
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Flick i tak z tego szmaba wyciągnął więcej jak się dało. Gosc jest kapitalny w swoim fachu. Bez odbioru
3
Pokora
Pokora
Pokora
…
4
W kroczu tej jego piosnekareczki.
Możecie mnie zlinczować. Ale ja jestem zdania ze puki wart gruba kasę to sprzedać. I nie chodzi o wczorajszy mecz a o to jak się od pół roku prowadzi
1
@noface
Jedna różnica
Zobacz Leo poza boiskiem
On tam nie błyszczał
A tu jest odwrotnie
To że każdy ma prawo zagrać słabo to jedno, ale droga obrana przez Lamina nie koniecznie pomaga mu w byciu lepszym pilarzem
8
Więcej Ojca
Więcej kobiet
Więcej Neymarow
Więcej Współprac
Więcej Instagrama
Tak naprawdę zagrał sezon i może stracić wszystko bo wczoraj był cieniem piłkarza, i to średniej klasy pilkarza
3
Inny? No wygrali to fakt. Ale przybrał słabej Barcelonie to żaden wyczyn. Więc niew zluzują gacie bo napinają się jak spejson ;)
4
Dużo klubów obecnie ma słabszą formę z czołówki. U nas do tego masa kontuzji. Real też jest słaby. Tylko na dzień dzisiejszy różnica to Mbappe. Gość jest kot i tyle. Flick jest super gość ale z pustego to i Salomon nie naleje. Jedyna rada wzmacniać najpilniej obrone
0
@fejkenq
Przed meczem liczyłem na srogie lanie. Po 10min myślałem że wpakują nam z 6.
2
Jak dla mnie to Real nie miał od lat przed sobą tak słabej Barcy. I to że drżał o wynik do końca to pokazuje jaki sam jest słaby. Wiem że byli lepsi. Lecz tak naprawdę wygrali dzięki indywidualnością. Z obecną formą i składam taki wynik przed meczem brałbym w ciemno.
0
Komentarz usunięty
1
Madryt za mikrofonem….
0
@Arczie
Choroszcza
0
@Mieszo
Spalony był. Wiec albo karny albo spalony
1
@Croocers
Pierwsza była ręka
0
Niestety obrona to od kilku meczów dramat. Ogólnie cały zespół nie ma formy
0
@Dieselzor
Gość w wieku 18 lat jest ustawiony do końca życia.
Kobiety
Imprezy
Zaczynają się kontuzje
Resztę dopisz sam
0
Na dzien dzisiejszy jestesmy pod forma plus mamy duzo kontuzij. Real tez nie jest mocny. Ale bedzie ciezko.
2
Tak czy siak jak ma ktoś tych farciarzy wyjaśnić to właśnie my. Oni grają może jeszcze większą padake jak my w tym sezonie. Tylko Mapet i sędziowie ich trzymają przy zyciu
1
@Lukikiki
Trzymaj sie
0
Real jest cienki obecnie jak my. Ich tylko trzyma Mapet przy zyciu.
1
Niestety ale tak wysoka linia obrony dzisiaj nic nie ugramy. A pressing też wygląda słabo. Ciężko to będzie sezon oj ciężki
2
No panowie Mekambe w te obrone bedzie wiezdzal jak Tata w Mame po wyplacie
0
Z pustego to i Salomon nie naleje…
1
Banda idiotow bo inaczej nie można nazwać tego przyjeb..ego trenerzy
1
Mnie to się wygaduje że on to przegapi swoją karierę. Gosc za taką kasę a jest ogólnie patrząc przez pryzmat czasu słaby( czasem przebłyski) i stężanie szklany
8
Piłkarz porażka.
4
Wrzesień 2026
Pewne info
1
@FCBparasiempre
Kontuzja się odnowiła i wypadł na 2 czy 3 tygodnie
0
@takisobiektos
Cały tenis to jest jedna wielka mafia
0
Nie było źle. Mecz byl wyrównany. My mieliśmy lepszą pierwszą połowę a psg druga. Mieliśmy też dwie setki co obrońcy wybili. Powino też być czerwo dla mendesa. Mimo że nie grało kilku kluczowych graczy w Psg to należy pamiętać że ci co ich zastępowali to też piłkarze o dużej jakości. Więc należy się cieszyć że taki mecz przyszedł na początku sezonu i można wiele poprawić. Bo należy pamiętać że tytuł w Europie wygrywa się meczami kwiecień-maj