0

@Kapitan_SW
Nie tutaj

0

Powiem tak. Przed Sezonem nawet nie śniliśmy zeby 6maja grac o final LM. Mieć puchar i superpuchar. Byc Liderem z dosc sporym marginesem bledu jak na 4kolejki. Wiec podsumowując jedynie Mozemy to dzisiaj wygrac. Na pewno nie musimy…

0

@La Pulgaa
Za co?

0

@SelloutCrowd
Jestem podobnego zdania. Do tego pomoc i atak karly

1

Aj Martin… Obym sie myslil…

0

Wyscig tragedia….

0

@Pedri16Future
Mam tak samo. Liga to musowo. A LM to taki bonus i tak zaszlismy daleko

0

Jak nastroje przed interem? Strach czy prlna wiara?

0

Aj znowu Pau blisko

0

Oo prosze. Jak by wpadlo to bramka super

2

@MichalZZZ
Walcz kolego myślenie.
Czemu taki sklad dzisiaj gra a nie inny….
To naprawdę nie boli.

0

Dzisiaj co bedzie to bedzie. Kazdy wie ze przyszly tydzien jest najważniejszy… Dzisaj jedynie mozemy liczyc na zmiennikow zeby zagrali najlepiej jak potrafia

0

@KidusFCB
Popatrz na allegro
Sa tam fajne Myjki firmy Rival. Albo jakos tak.

0

Gosc powinien sie nie wypowiadać. Bo juz nie jeden dobry (tatus) popsuł kariere synowi

1

@norbi77
Wlosi….

8

No dzisiaj magia. Co by nie ga gadac gosc w takim wieku najac super forme juz okolo 2 lata to jest chyba niepojete i wczesniej nie spotykane

2

Czyli mamy 90% szans

3

@Kozinho.
Czyli mamy 90

2

Braklo w tym neczy trochę naszego Wojtka. Niby nie zawalił ale Czasem potrzeba czegos wielkiego jak nie raz widzielismy u Belga z realu

0

Dobra nie plakac tutaj. Bylismy lepsi. I mamy w rewanżu szanse. Jak zagranym z odpowiednia koncentracja to jestesmy w finale.

1

Ogólnie nie jest zle. Inter wyciagnal 300% z tego meczu. Tak naprawde wszystko zalezy od nas. Na wyjeździe potrafimy grac z najlepszymi

3

Inter gra gowno a ma dwa gole maskra

12

Wazne ze po Nosie sie nie drapali to kary mniejsze….

0

@Douglas13
Nastepnym Idiota

A czy Balde czy yakal sa biali? Czy czarni?
Jakia kretynie widzisz obraze w slowie Czarny? Napierdo….. wam do glowy o rasizmie itp. I chodzicie i siejecie ferment. Wlacz trochę samodzielnego myślenia

1

@viscabee9
Idiota to cie splodzil …..

0

@MisterGuardiola
Dokladnie
Dolozyl swoją cegiełkę

0

@BorzyKrzys
Dzisiaj Szef

7

Czorny i w dodaku niemiec


Czego tu się spodziewać…

0

Tera kazda ze stron nie ustapi bo odbije sie to na caly swiat.

0

Tak na szybko bo caly dzien w robocie

Kto ka racje w tym sporze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?