natanvip
Dołączył/a: czerwiec 2017
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan_SW
Nie tutaj
0
Powiem tak. Przed Sezonem nawet nie śniliśmy zeby 6maja grac o final LM. Mieć puchar i superpuchar. Byc Liderem z dosc sporym marginesem bledu jak na 4kolejki. Wiec podsumowując jedynie Mozemy to dzisiaj wygrac. Na pewno nie musimy…
0
@La Pulgaa
Za co?
0
@SelloutCrowd
Jestem podobnego zdania. Do tego pomoc i atak karly
1
Aj Martin… Obym sie myslil…
0
Wyscig tragedia….
0
@Pedri16Future
Mam tak samo. Liga to musowo. A LM to taki bonus i tak zaszlismy daleko
0
Jak nastroje przed interem? Strach czy prlna wiara?
0
Aj znowu Pau blisko
0
Oo prosze. Jak by wpadlo to bramka super
2
@MichalZZZ
Walcz kolego myślenie.
Czemu taki sklad dzisiaj gra a nie inny….
To naprawdę nie boli.
0
Dzisiaj co bedzie to bedzie. Kazdy wie ze przyszly tydzien jest najważniejszy… Dzisaj jedynie mozemy liczyc na zmiennikow zeby zagrali najlepiej jak potrafia
0
@KidusFCB
Popatrz na allegro
Sa tam fajne Myjki firmy Rival. Albo jakos tak.
0
Gosc powinien sie nie wypowiadać. Bo juz nie jeden dobry (tatus) popsuł kariere synowi
1
@norbi77
Wlosi….
8
No dzisiaj magia. Co by nie ga gadac gosc w takim wieku najac super forme juz okolo 2 lata to jest chyba niepojete i wczesniej nie spotykane
2
Czyli mamy 90% szans
3
@Kozinho.
Czyli mamy 90
2
Braklo w tym neczy trochę naszego Wojtka. Niby nie zawalił ale Czasem potrzeba czegos wielkiego jak nie raz widzielismy u Belga z realu
0
Dobra nie plakac tutaj. Bylismy lepsi. I mamy w rewanżu szanse. Jak zagranym z odpowiednia koncentracja to jestesmy w finale.
1
Ogólnie nie jest zle. Inter wyciagnal 300% z tego meczu. Tak naprawde wszystko zalezy od nas. Na wyjeździe potrafimy grac z najlepszymi
3
Inter gra gowno a ma dwa gole maskra
12
Wazne ze po Nosie sie nie drapali to kary mniejsze….
0
@Douglas13
Nastepnym Idiota
A czy Balde czy yakal sa biali? Czy czarni?
Jakia kretynie widzisz obraze w slowie Czarny? Napierdo….. wam do glowy o rasizmie itp. I chodzicie i siejecie ferment. Wlacz trochę samodzielnego myślenia
1
@viscabee9
Idiota to cie splodzil …..
0
@MisterGuardiola
Dokladnie
Dolozyl swoją cegiełkę
0
@BorzyKrzys
Dzisiaj Szef
7
Czorny i w dodaku niemiec
Czego tu się spodziewać…
0
Tera kazda ze stron nie ustapi bo odbije sie to na caly swiat.
0
Tak na szybko bo caly dzien w robocie
Kto ka racje w tym sporze?