0

@normasubiektywna
Od listopada wstawiaja plotki i klub gra juz na swoim stadionie…

1

To jest bezsensu. Ktos za to beknie i to grubo. Bo nikt sie nie podpisze pod odbiorem nawet częściowym jak jest jakieś uchybienie. Przez 3 tygodnie beda obietice i zapewnienia. Po czym szambo sie wyleje.

2

@GeneralXavi
Od lat powtarzam to samo…
Pilka to biznes
Ale nie w naszej Barcelonie

0

Obrona to kryminal.

2

No za wiele to bie pomoglo, jedynie podyca ten dialog

0

Jak sie nie ma prawdziwego dyrektora tylko jest kolega, to sie zamiast sprzedawac pilkarzy to oddaje sie najlepszych za free.

0

Dembele..
I tyle.

0

Legenda dlatego nie napisze nic niemilego.

0

Przyszlosciowo tylko Kounde. Na teraz oczywiscie Ingo. Ale sam ten curk z naszym Niemcem to tak kiepsko wyglada.

13

W obecnej sytuacji to najlepsza mozliwa opcja na rynku. Wiec nalezy sie cieszyć

0

Gosc nawet polowe tej kasy nie jest wart. On jest poziom nizej lekko od Rafy. Ale cena normalana jak na angielski rynek. Tam kazdy pilkarz z topowej drużyny jest wyceniany kilka razy wyzej jak jego realną wartość

0

@Kinginiesta
Nio powiem ci dzisiaj maja swoj dzien. He poreszta jak codziennie

2

Chociaż sledze pilke od 30 lat to muszę stwierdzić ze ja jej w ogóle nie rozumie;) gdzie tu logika gdzie tu sens? Nie twierdzę ze chelsea nie miala prawa wygrać ale takie cos to przegięcie.

1

Co jak co ale mecz Barca z Psg to bylby sztos. Normalnie Cinema

14

Co by nie gadac bardzo dobrze ze Dembele bierze zlota pilke.. czas na naszego Yamala jeszcze przyjdzie.

0

Wszystko spoko. Wszystko pięknie.
Tylko co zrobia z naszym Kapitanem? Wizerunkowo to wyglda kiepsko

2

@Derean
Barca w pamiętnym sezonie z enriqe tak samo. Jesień slabo

0

@10LionelMessi10
Napisalem ze mają potencjał. Nie ze będę wygrywać

0

Psg ma potencjał na lata dominnacij. Maja aktualnie wszystko plus do tego kasy

7

Co by nie gadac. Jak by psg nie lubic. To dzisiaj wygrał Futbol. Do tego piekny futbol.

2

@Majkmajki
Mekambe to ego.
A Psg aktualne to druzyna

0

@LukaszFan
Nie. Za styl

8

Wole te brudne pieniadze jak ten mediolański ściek….

1

Kazdy zdaje spobie sprawe ze powinien zarabiac wiecej. I to bedzie pewnie kilkaset razy wiecej. Ale nie zmienia to faktu ze nawet z bonusami nie powienien w wieku 17pat byc najlepiej zarabiajacym pilkarzem. Obecna 10 barcy jest tego najlepszym przykladem…

4

@Vurt
A no to pokazuje ile ludzi ma niedojebanie

5

@kamilop
Tylko ludzie ograniczeni umyslowo beda w tym widziec problem. Miliony ludzi codziennie je, pije , rozmawia z ludzmi z innych elektoratow.

0

@Kazragore
A znasz w polsce poważniejszą funkcję od prezydenta?

0

@RoberDzik
Wytlumacz to pisiorom

2

Trzasku lepszy. Pewniejszy w wypowiedzi

0

Ja to go bardzo lubie ogólnie. Widac w nim cechy kapitanskie. Ale jak dla mnie to jest idealny moment aby Rafe spieniężyć sensownie. Mlodszy i lepszy nie bedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?