0

Jedyna opcja Brac tego Davida z Lille.

1

@patrickk103
Pol sezonu tak gra

1

@Kozinho.
A najlepsze jest to ze kibice zapomnieli kto dal im puchary:)

3

Ja tak jestem zdania ze real u jego kibice jeszcze za tym panem zatesknia.

13

Wojtek super gosc. Zawsze mowi jak jest. No ale jego forma w tych najważniejszych meczech niestyy nie byla zbyt wielka.

0

A no cyrk to i klauni odwalaja

13

Mam w dupie Bana…. Sedziowanie w tym tygodniu to jedno wielkie kurestwo!

0

Jebac te lige!!!!

1

Po tej polowie bol po interze jest jeszcze większy:(

1

W takich mechach widać różnicę w bramkarzach

0

@Lucyffffer1922
A co ma do tego ostatni wynik?

0

@Wojciech123
Legia lajtowo to bierze

0

@cracker
Bie ta skala takentu kolego.
Taki talent rodzi sie raz na kiedy

0

Wszyscy na pewno nie…

0

@directedbyfcb
Tak wlasnie czynie:( ale komentarz napisalem tak czy siak:)

1

@Encore
No lekki faul. Ale zwazywszy ze pada po nim gol to jednak faul.

0



Polecam wchodzić na Insta tgo Bialego pana co sie zwie sędzia. I zostawic po sobie slad w komentarzau pod ostatnim zdjeciem:) ja i wielu wielu innych juz to zrobilo;)

1

@Romario87
Ja juz dawno to zrobilem.

0

@Recha_0684
Pamietasz karnego na Edricku?

2

Polecam wchodzić na Insta tgo Bialego pana co sie zwie sędzia. I zostawic po sobie slad w komentarzau pod ostatnim zdjeciem:)

0

@Kinginiesta
I to Polak-Polaka

0

@MikeBajson
Wiadomo od jakiegoś czasu komu kibicuje

0

@jeonek
Tak slabo widac. No ale dla mnie tam byl faul

1

Na to co obecnie posiadamy na kilku pozycjach to zagraliśmy lepiej jak mozna bylo. Glowa do gory. Smutek zostanie bo bylo blisko.

0

@Consigliere
Bo somer wygral w cuglach

1

A byla w końcu ta powtorka tej akcij na 3-3?

0

@KrwawiaceoczyVEB
Wojtek to nasz rodak. Ale niestety aktualnie to recznik. I to nie jest komentarz po zlosci czy cos. Poprostu wszystko co w bok leci to niestety gol

0

To jest ten rodzaj porażki ktory boli najbardziej. Niestety dzisiaj atak strzelił gola mniej co obrona zjebala

0

@nightwishygt
Plus setka yamala w 96

0

Jedynie yamal cos gral. Reszta Dno. Lekcje po pierwszym meczu odrobil tylko jeden trener

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?