natanvip
Dołączył/a: czerwiec 2017
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCBparasiempre
Kontuzja się odnowiła i wypadł na 2 czy 3 tygodnie
0
@takisobiektos
Cały tenis to jest jedna wielka mafia
0
Nie było źle. Mecz byl wyrównany. My mieliśmy lepszą pierwszą połowę a psg druga. Mieliśmy też dwie setki co obrońcy wybili. Powino też być czerwo dla mendesa. Mimo że nie grało kilku kluczowych graczy w Psg to należy pamiętać że ci co ich zastępowali to też piłkarze o dużej jakości. Więc należy się cieszyć że taki mecz przyszedł na początku sezonu i można wiele poprawić. Bo należy pamiętać że tytuł w Europie wygrywa się meczami kwiecień-maj
0
Lepiej przegrać w październiku jak w kwietniu czy mając. Głowa do góry
0
@Gomess
Widziałeś jak te rezerwy grały?
0
@cymanski15
Grasz tak jak przeciwnik pozwala
1
Nie zmienia to faktu że powino być czerwo Mendesa. Ale nie ma co płakać
1
Po co ten płacz?
Oni narazie są najlepsi i przegrać z najlepszym to nie wstyd. To był tak naprawdę mecz w dwie strony więc głowa do gory
1
Sędzia dał ciała z czerwem bo to było ewidentne. Szkoda tych dwóch setek na pustą. Ale psg pokazało klasę i Bieńka co narzekać .
3
Można Mekambe lubi lub nie ale gość jest kozak.
2
Karny Ewidentny. Ale jeden z głupszych jakie widziałem.
0
Nie no Lewy…..
Mój Boże
0
No tu to druga żółta
2
Casado 6?
To ja chyba inny mecz oglądałem.
Gość tragiczny i zmieniony w przerwie
4
Komu jak komu ale Flickowi to akurat wierzę. Wiec raczej tak było. A że największa gwiazdę trzeba wystawiać to Yamal grał.
1
@Bogan
Styl gry
Pozycja
Podatność na kontuzję
Wiadomo może być jakiś cud ale patrzę realnie.
2
Szkoda go niesamowicie. Serce i Płuca zostawiał na boisku. Nigdy nie odstawił nogi. Życzę mu zdrowia lecz o poważnym futbolu może już zapomnieć
0
Co by nie gadac to mówimy o ROKU. Tak ROKU Opóźnienia „ I to częściowego otwarcia stadionu „ jak dla mnie osoby która ma mikro firmę budowlaną to nie mieści się w głowie. Bo ja wiem doskonale że często terminy są przesadzone i nie możliwe do realizacji. Ale tak jak mówię tutaj mówimy o Roku a nie no Kwartale
1
@Metalowy14
Też tak uważam. Potencjał zawsze w nim widziałem. I mało tego zawsze jak grał u nas mu kibicowałem.
2
Zasłużył i wygrał. Gratulacje. Nigdy bym się tego nie spodziewał po jego karierze u nas.
0
Dla jego dobra niew wygra Dembele
2
Gol Brazola fajny natomiast gol Mbappe to błąd bramkarza i nie piszę tego żeby mu umniejszyć tylko oglądałem meczyk i to strzał był przeciętny, chodź na samym końcu i tak się liczy że piłka w sieci.
1
A no nic dziwnego. Kompromitacji ciąg dalszy
0
@snupson
Wszystkie;)
3
Nie no to jest chore…
Ludzie gdzie tu jakakolwiek sprawiedliwość
0
On to tera trenuje na tej swojej narzeczonej;)
0
A wiadomo kiedy Bernas wróci?
3
A no cyrk nic wiecej
0
Zalezy od punktu widzenia.
Jak na europe to kiepskiej
Jak na nasze realia to dostateczna
1
Chce wiekszosci tylko przypomniec ze pieniadze nie rosna na drzewie a barca potrzebuje pieniedy jak ryba wody.