1

@FCBparasiempre
Kontuzja się odnowiła i wypadł na 2 czy 3 tygodnie

0

@takisobiektos
Cały tenis to jest jedna wielka mafia

0

Nie było źle. Mecz byl wyrównany. My mieliśmy lepszą pierwszą połowę a psg druga. Mieliśmy też dwie setki co obrońcy wybili. Powino też być czerwo dla mendesa. Mimo że nie grało kilku kluczowych graczy w Psg to należy pamiętać że ci co ich zastępowali to też piłkarze o dużej jakości. Więc należy się cieszyć że taki mecz przyszedł na początku sezonu i można wiele poprawić. Bo należy pamiętać że tytuł w Europie wygrywa się meczami kwiecień-maj

0

Lepiej przegrać w październiku jak w kwietniu czy mając. Głowa do góry

0

@Gomess
Widziałeś jak te rezerwy grały?

0

@cymanski15
Grasz tak jak przeciwnik pozwala

1

Nie zmienia to faktu że powino być czerwo Mendesa. Ale nie ma co płakać

1

Po co ten płacz?
Oni narazie są najlepsi i przegrać z najlepszym to nie wstyd. To był tak naprawdę mecz w dwie strony więc głowa do gory

1

Sędzia dał ciała z czerwem bo to było ewidentne. Szkoda tych dwóch setek na pustą. Ale psg pokazało klasę i Bieńka co narzekać .

3

Można Mekambe lubi lub nie ale gość jest kozak.

2

Karny Ewidentny. Ale jeden z głupszych jakie widziałem.

0

Nie no Lewy…..
Mój Boże

0

No tu to druga żółta

2

Casado 6?
To ja chyba inny mecz oglądałem.
Gość tragiczny i zmieniony w przerwie

4

Komu jak komu ale Flickowi to akurat wierzę. Wiec raczej tak było. A że największa gwiazdę trzeba wystawiać to Yamal grał.

1

@Bogan
Styl gry
Pozycja
Podatność na kontuzję
Wiadomo może być jakiś cud ale patrzę realnie.

2

Szkoda go niesamowicie. Serce i Płuca zostawiał na boisku. Nigdy nie odstawił nogi. Życzę mu zdrowia lecz o poważnym futbolu może już zapomnieć

0

Co by nie gadac to mówimy o ROKU. Tak ROKU Opóźnienia „ I to częściowego otwarcia stadionu „ jak dla mnie osoby która ma mikro firmę budowlaną to nie mieści się w głowie. Bo ja wiem doskonale że często terminy są przesadzone i nie możliwe do realizacji. Ale tak jak mówię tutaj mówimy o Roku a nie no Kwartale

1

@Metalowy14
Też tak uważam. Potencjał zawsze w nim widziałem. I mało tego zawsze jak grał u nas mu kibicowałem.

2

Zasłużył i wygrał. Gratulacje. Nigdy bym się tego nie spodziewał po jego karierze u nas.

0

Dla jego dobra niew wygra Dembele

2

Gol Brazola fajny natomiast gol Mbappe to błąd bramkarza i nie piszę tego żeby mu umniejszyć tylko oglądałem meczyk i to strzał był przeciętny, chodź na samym końcu i tak się liczy że piłka w sieci.

1

A no nic dziwnego. Kompromitacji ciąg dalszy

0

@snupson
Wszystkie;)

3

Nie no to jest chore…
Ludzie gdzie tu jakakolwiek sprawiedliwość

0

On to tera trenuje na tej swojej narzeczonej;)

0

A wiadomo kiedy Bernas wróci?

3

A no cyrk nic wiecej

0

Zalezy od punktu widzenia.
Jak na europe to kiepskiej

Jak na nasze realia to dostateczna

1

Chce wiekszosci tylko przypomniec ze pieniadze nie rosna na drzewie a barca potrzebuje pieniedy jak ryba wody.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?