Piszecie że Ney jest stary chłopak ma dopiero 28 lat przed nim spokojnie 5 lat gry zobaczcie na Messiego on też jest już stary? To jutro na emeryturę?Skąd możecie wiedzieć jak neymar będzie grał u nas może znów będzie czarował i cieszył się gra, może w psg po prostu mu się nie chce, zrozumiał swój błąd i jeżeli znów będzie cieszył się gra z messim i będzie pokazywał poziom który pokazywał a nawet większy to jestem za, aczkolwiek żaden z nas nie ma tu nic do gadania to nie Fifa że możemy sobie kupować kogo chcemy. Klub zrobi to co uważa za słuszne
Oglądając wczoraj mecz miałem wrażenie że Barcelonie się nie chciało, leniwy Messi który chodził czasem się wrócił suarez to nawet nie wspomnę nie było tego pazura co zawsze, brak presingu, brak strzałów z dystansu a mamy kim postraszyc kompletnie nic nie zagrali fajnego możemy zapomnieć o LM i nie ma co się łudzić trafimy na kogoś z premier i pozamiatane Waldek proszę opuść Barcelonę puki jeszcze jest co opuszczać...
@lordziom zgadzam się z Tobą ziomus, młodzi głodni gry powinni starych wyjadaczy wywalac za burte de jong z takim ciągiem na bramkę ma być defensywy? Trener jest jakiś chory że go ustawia z tyłu dziś pokazał 2 akcje z ciągiem na bramę w ajaxie robił to samo i grał swoje tutaj go blokują następna sprawa zmiana ansu w 80 min genialne posunięcie ale w 10 min zrobił więcej niż Grizman szkoda gadać...
Najlepiej sprzedawać młodych a za rok kupować nowych młodych za 2 razy takie pieniądze bo starzy idą na emeryturę albo nie dają rady 90 min ma boisku filozofia klubu genialna..
Tak wracając do wczorajszego meczu to chciałbym zobaczyć todibo jako defensywnego pomocnika miał kilka fajnych rajdów do przodu w obronie trochę się gubil ale rywal też nie był słaby w ataku :)
@Tomek54321 a co to za różnica gościu chodzi o samo to że każdy go skreśla a on jest jeszcze młody no to nie wiem jak ci Leo porów anie nie pasuje to co gdyby de jong nagle zaczął doznawac kontuzji i miał spadek formy
Po za tym może w tej kontuzji nie jest tylko wina Dembele sam EV mówił że na treningach nie przykłada dużej wagi do przygotowania fizycznego może lekarze też popełnili błąd, dietetycy itd sami zobaczcie ile w tym sezonie było kontuzji w drużynie jakoś w dortmundzie Dembele nie łapał kontuzji. A wczoraj widać było że mu zależy że walczy o miejsce w składzie chciał znów się podobać mówicie co chcecie ale Ja tam w niego wierzę
Czytam te komentarze i śmiać mi się chce każdy by go sprzedał ale jak był w formie i jak w meczu z villarrealem zakrecił obrońcę to wszyscy Dembele Dembele mistrz a teraz na out ciekawe jakby Messi teraz miał spadek formy i kontuzje czy też byście krzyczeli Messi na sell
2
Piszecie że Ney jest stary chłopak ma dopiero 28 lat przed nim spokojnie 5 lat gry zobaczcie na Messiego on też jest już stary? To jutro na emeryturę?Skąd możecie wiedzieć jak neymar będzie grał u nas może znów będzie czarował i cieszył się gra, może w psg po prostu mu się nie chce, zrozumiał swój błąd i jeżeli znów będzie cieszył się gra z messim i będzie pokazywał poziom który pokazywał a nawet większy to jestem za, aczkolwiek żaden z nas nie ma tu nic do gadania to nie Fifa że możemy sobie kupować kogo chcemy. Klub zrobi to co uważa za słuszne
0
Jak czyta się słowa Gaurdioli to chciałbym żeby wrócił
0
Chcecie powiedzieć że mecz z Realem nie był ustawiony? Zobaczcie jak teraz gra Barca atakuje nie to co z Realem
5
Bo on się zna tak na piłkarzach jak na trenowaniu
7
Oglądając wczoraj mecz miałem wrażenie że Barcelonie się nie chciało, leniwy Messi który chodził czasem się wrócił suarez to nawet nie wspomnę nie było tego pazura co zawsze, brak presingu, brak strzałów z dystansu a mamy kim postraszyc kompletnie nic nie zagrali fajnego możemy zapomnieć o LM i nie ma co się łudzić trafimy na kogoś z premier i pozamiatane Waldek proszę opuść Barcelonę puki jeszcze jest co opuszczać...
1
@lordziom zgadzam się z Tobą ziomus, młodzi głodni gry powinni starych wyjadaczy wywalac za burte de jong z takim ciągiem na bramkę ma być defensywy? Trener jest jakiś chory że go ustawia z tyłu dziś pokazał 2 akcje z ciągiem na bramę w ajaxie robił to samo i grał swoje tutaj go blokują następna sprawa zmiana ansu w 80 min genialne posunięcie ale w 10 min zrobił więcej niż Grizman szkoda gadać...
2
Cytując Zenka '' Jak do tego doszło nie wiem ''
1
Valverde jest tak głupim trenerem że to głowa mała wszedł ansu i mecz żyje i on chce wygrać mecz w 3 min eh...
1
Zizu wprowadza młodego zdolnego a ten Gargus ma gdzieś to że Grizman i Suarez nic nie daje dziś wyjdz człowieku z tej Barcy wyjdz
0
Guardiola to się za głowę chwyta jak patrzy na Barce która nawet nie potrafi piłki dobrze wyprowadzić masakra Pep wróć wroc i napraw co zepsulo się
0
Recepta na drugą połowę w 60 min schodzi Grizman i Suarez a wchodzi Ansu i Perez i może coś będzie
1
Grizman kolo za 100 tys a on piłki nie umie wyprowadzić
3
Mówcie co chcecie ale chciałbym tutaj Dembele zamiast Griza
0
6 strzałów białych zero naszych wtf?
3
Najlepiej sprzedawać młodych a za rok kupować nowych młodych za 2 razy takie pieniądze bo starzy idą na emeryturę albo nie dają rady 90 min ma boisku filozofia klubu genialna..
0
@Chudini123 w poniedziałek
0
Tak wracając do wczorajszego meczu to chciałbym zobaczyć todibo jako defensywnego pomocnika miał kilka fajnych rajdów do przodu w obronie trochę się gubil ale rywal też nie był słaby w ataku :)
5
Alenia powinien zostać rakieta i vidal sprzedać póki coś można zarobić i stawiać na młodych głodnych gry takie moje zdanie :D
3
Piqe jak puyol do końca mecz na plus z trudnym rywalem :)
0
Wygląda to tak jakby Dembele chodził do Dr. Oetkera :D
3
Tak pracuje sztab medyczny w wielkim klubie hah brawo
17
Valverde to chociaż mógł się uśmiechnąć do tego zdj co za typ...
1
@Tomek54321 a co to za różnica gościu chodzi o samo to że każdy go skreśla a on jest jeszcze młody no to nie wiem jak ci Leo porów anie nie pasuje to co gdyby de jong nagle zaczął doznawac kontuzji i miał spadek formy
26
Po za tym może w tej kontuzji nie jest tylko wina Dembele sam EV mówił że na treningach nie przykłada dużej wagi do przygotowania fizycznego może lekarze też popełnili błąd, dietetycy itd sami zobaczcie ile w tym sezonie było kontuzji w drużynie jakoś w dortmundzie Dembele nie łapał kontuzji. A wczoraj widać było że mu zależy że walczy o miejsce w składzie chciał znów się podobać mówicie co chcecie ale Ja tam w niego wierzę
7
Czytam te komentarze i śmiać mi się chce każdy by go sprzedał ale jak był w formie i jak w meczu z villarrealem zakrecił obrońcę to wszyscy Dembele Dembele mistrz a teraz na out ciekawe jakby Messi teraz miał spadek formy i kontuzje czy też byście krzyczeli Messi na sell
1
Barco jak ty mi teraz zaimponowałaś taka grę jak przed chwilą chce się oglądać szybką klepa jeden na jeden
16
Dembele... Szkoda go widać że mu zależało
1
Jak narazie Messi i Dembele robią najwięcej dobrze ze Grizu nie wyszedł od pierwszej
2
To ile dziś dostaniemy w tylek? :D
0
@Catalanian1991 bo EV nie umie trenować tej drużyny