Myśle że się przyda w obecnej sytuacji, no bo gdyby teraz kontuzje złapał Antek albo Ansu to nie ma napastnika, a gość zna La ligę strzelał ważne gole dla Leganes więc dajmy mu szanse może u nas się sprawdzi
Werner następny napastnik który mógłby spokojnie u nas grać ale nie po co, RB Lipsk bardzo mi się podoba grają podobnie do Ajaxu z poprzedniej edycji, szybko, dokładnie z pomysłem, chciałbym żeby wygrali ta edycję
@MarioVeB! A Ty myślisz że jak teraz kupią Lautaro to jego pensja też będzie wynosić 2 mln? Nie okłamujmy się Barcelona nie umie robić dobrych transferów w ostatnich latach, wiecej jest tych złych posunięć niż dobrych
@Geble za mało znany i za tani i za młody kolego dlatego profil nie pasuje do barcy... Eh szkoda gadać to samo było z Joviciem. Za to latem kupią sobie Neymara który ma 28 lat za 170 mln a potem powiedzą ze maja Antka w razie w na 9
No za to teraz zrobią interes życia 18 mln za 28 latka plus jego pensja i późniejsza sprzedaż pewnie za 10 mln a no i oczywiście Haaland to nie napsattnik na naszą Barce zbyt tani i mało znany, brawo Barca
Oglądając wczoraj mecz Live dotarło do mnie ze nie mamy szans na wyjście z 1/8 a jak się uda to i tak w 1/4 odpadniemy zjedzą nas szybkimi akcjami a my będziemy podawać do tyłu przez 70 min a potem wielkie pretensje ze co się stało pójdą dwie kontry i leżymy, tak widzę nasza przygodę w tej edycji LM
@Patry10 tak zgadzam się z Tobą tylko jak zawsze argument był jeden Haaland nie był profilem piłkarza którego szukała Barca, to mnie tak denerwowało że brak słów szukają bóg wie jakiej 9 a 9 jest od tego żeby strzelać gole a nie rozgrywać i podawać, Lewy jest idealnym przykładem to jego szukają w polu karnym i on ma ta umiejętność wykańczania akcji a i podać dobrze umie ale nie Ci szukają Bóg wie czego...
lepiej on niz jakiś 32 latek który nie wiadomo jakby się spisywał, a jeśli chodzi o sytuację Barcy to uważam że to jeden z lepszych kandydatów na tą pozycję
Akcje? Boże w normalnych czasach Barcy akcja miała 30 podań i gol, a teraz 100 podań do tyłu i 3 do przodu. Nie wspomnę już o tym że słowo kontra to teraz jakaś nieistniejąca rzecz w Barcy
43
A jeszcze niedawno na na okładce
AS-a był tytuł "tak zdobywa się mistrzostwo" takie trochę śmieszne :D
28
Teraz porażka prześcieradeł i weekend idealny :D
1
Jeszcze jakieś ale co do Brajta?
2
Potwierdza się czemu Messi nie podaje do Antka jak on takiej sytuacji nie wykorzystuje
0
Antek co on robi u nas to nie mam pojęcia
3
Myśle że się przyda w obecnej sytuacji, no bo gdyby teraz kontuzje złapał Antek albo Ansu to nie ma napastnika, a gość zna La ligę strzelał ważne gole dla Leganes więc dajmy mu szanse może u nas się sprawdzi
0
Czekam na pierwszy mecz i powodzenia oby był przydatny
0
@sendesara bo jedne wyprane w perwollu a jedne nie ;D
0
RB Lipsk pokazuje że można grać piękny futbol dla oka i do tego mieć duży procent w utrzymaniu piłki, Barcelono ucz się ucz
9
Werner następny napastnik który mógłby spokojnie u nas grać ale nie po co, RB Lipsk bardzo mi się podoba grają podobnie do Ajaxu z poprzedniej edycji, szybko, dokładnie z pomysłem, chciałbym żeby wygrali ta edycję
0
@MarioVeB! A Ty myślisz że jak teraz kupią Lautaro to jego pensja też będzie wynosić 2 mln?
Nie okłamujmy się Barcelona nie umie robić dobrych transferów w ostatnich latach, wiecej jest tych złych posunięć niż dobrych
0
@Geble za mało znany i za tani i za młody kolego dlatego profil nie pasuje do barcy... Eh szkoda gadać to samo było z Joviciem. Za to latem kupią sobie Neymara który ma 28 lat za 170 mln a potem powiedzą ze maja Antka w razie w na 9
1
No za to teraz zrobią interes życia 18 mln za 28 latka plus jego pensja i późniejsza sprzedaż pewnie za 10 mln a no i oczywiście Haaland to nie napsattnik na naszą Barce zbyt tani i mało znany, brawo Barca
0
@odo997 to wtedy jest nasz super snajper vidal... Masakra mam nadzieję że kiedyś doczekam się dobrej gry i dobrego składu
0
@Czarny19 dokładnie, na skrzydło to moga dać prawie każdego ale na środek to już nie ma kogo
2
Oglądając wczoraj mecz Live dotarło do mnie ze nie mamy szans na wyjście z 1/8 a jak się uda to i tak w 1/4 odpadniemy zjedzą nas szybkimi akcjami a my będziemy podawać do tyłu przez 70 min a potem wielkie pretensje ze co się stało pójdą dwie kontry i leżymy, tak widzę nasza przygodę w tej edycji LM
4
@Patry10 tak zgadzam się z Tobą tylko jak zawsze argument był jeden Haaland nie był profilem piłkarza którego szukała Barca, to mnie tak denerwowało że brak słów szukają bóg wie jakiej 9 a 9 jest od tego żeby strzelać gole a nie rozgrywać i podawać, Lewy jest idealnym przykładem to jego szukają w polu karnym i on ma ta umiejętność wykańczania akcji a i podać dobrze umie ale nie Ci szukają Bóg wie czego...
0
Patrząc na intensywnosc meczu, to nasza obecna Barca odpadnie z LM
3
lepiej on niz jakiś 32 latek który nie wiadomo jakby się spisywał, a jeśli chodzi o sytuację Barcy to uważam że to jeden z lepszych kandydatów na tą pozycję
5
@dariooo takich akcji było więcej nie tylko Antek wybiegał na wolne pozycje, tylko nasi kreatywni patrzą w ziemię albo w Messiego
6
Akcje? Boże w normalnych czasach Barcy akcja miała 30 podań i gol, a teraz 100 podań do tyłu i 3 do przodu. Nie wspomnę już o tym że słowo kontra to teraz jakaś nieistniejąca rzecz w Barcy
1
Może w przyszłym sezonie odpali :D
0
Pierwszy raz od 10 lat boję się El Clasico
0
Patrząc na stroje to wygląda to tak jakby stara Barca grała z levante, ale to nie my jesteśmy na żółto
1
Nosz Antek no...
0
Marek mógł się chociaż rzucić
2
@Matix90 dobrze ze Ty się nadajesz, pewnie nawet byś im nie umiał ręcznika podać a ciśniesz chłopaka któremu mógłbyś buty czyścić razem z rodziną
0
Dlaczego roberto znów gra, za co przecież Semedo jest o wiele lepszy
0
Cucurella bardzo dobre spotkanie gra, warto się nad nim zastanowić w przyszłości
38
,, Tak zdobywa się mistrzostwa,, jeszcze nic nie wygrali widzę że fantazja ponosi :D