@Boniek10 bo podejrzewam że Ci którzy tak piszą to dzieci którzy wiedzą wszystko najlepiej, ja tam rzycze nowemu trenerowi jak najlepiej może to właśnie on pouklada Barce może to on ma plan także czekam na pierwsze efekty jego pracy VeB
Tysiące komentarzy EV out każdy byłby lepszy teraz macie nowego trenera a i tak wam źle gość nawet nie zaczął pracy nie ma wyników a już oceniacie że to błąd może przestańcie grać w fife i zejdzcie na ziemię jak gość wygra ligę mistrzów to każdy będzie pisał najlepszy trener wyciągnął Barce z dołka kocham go. Tak wyglądają kibice Barcy lol
Chociaż raz by powiedział "rywal był lepszy, nie jestem odpowiednim trenerem dla tej drużyny dlatego w dniu jutrzejszym podam się do dymisji przepraszam kibiców oraz piłkarzy" tak zachowuje się trener z prawdziwego zdarzenia
@Pstryk tak to jest jak nie ma rotacji zamiast w słabych meczach wystawiać słabszych piłkarzy to wali całą 11 cały rok i jak później oni mają grać w piłkę jak grają tylko na treningach
Każdy normalny zarząd klubu gdy widzi że trener nie daje rady i nie ma pomysłu już na grę to szuka nowego a co robi nasz? Trzyma tego ciula na ławce i liczy że wygramy LM cudem będzie jak co kolwiek wygramy abelardo cały czas motywuje piłkarzy mówi co złe krzyczy robi co kolwiek a nasz co robi siedzi i czeka czasem wstanie i popatrzmy...
0
@noface życzę *
1
@Boniek10 bo podejrzewam że Ci którzy tak piszą to dzieci którzy wiedzą wszystko najlepiej, ja tam rzycze nowemu trenerowi jak najlepiej może to właśnie on pouklada Barce może to on ma plan także czekam na pierwsze efekty jego pracy VeB
27
Tysiące komentarzy EV out każdy byłby lepszy teraz macie nowego trenera a i tak wam źle gość nawet nie zaczął pracy nie ma wyników a już oceniacie że to błąd może przestańcie grać w fife i zejdzcie na ziemię jak gość wygra ligę mistrzów to każdy będzie pisał najlepszy trener wyciągnął Barce z dołka kocham go. Tak wyglądają kibice Barcy lol
0
Mój najlepszy dzień ever ;D
0
Przepraszam na czym on się skupia?
0
Co spotkanie popelniacie błędy patalachy
2
Roma, Live, Madryt dziękujemy Valverde
1
@Gargamel01 chyba prawego
0
Coś czuję że dostaniemy dziś baty
8
Okladka sportu idealnie pokazuje co robi zespół na treningach a później wypowiedzi pomeczowe, musimy przeanalizować nasze błędy
4
Salam aleikum Arda dziku :D
1
Co za idioci pozwolili odejść Traore pamiętam go jak grał u nas a teraz 70 mln :D żeby wrócił masakra oby z ansu nikt nie zrobił tego błędu
38
Chociaż raz by powiedział "rywal był lepszy, nie jestem odpowiednim trenerem dla tej drużyny dlatego w dniu jutrzejszym podam się do dymisji przepraszam kibiców oraz piłkarzy" tak zachowuje się trener z prawdziwego zdarzenia
0
@Sheepfan taki Hitler futbolu :D
0
Brawo dla Abelardo wyciągnąć z takiego dna Espaniol i prawie pokonać Barce szacun
0
Co przegrany mecz to mówią to samo musimy przeanalizować nasza grę i się poprawić zygac się chce...
1
Fajna ta Barca taka nie za groźna nie za łatwa ;D
0
@Pstryk tak to jest jak nie ma rotacji zamiast w słabych meczach wystawiać słabszych piłkarzy to wali całą 11 cały rok i jak później oni mają grać w piłkę jak grają tylko na treningach
0
Gdzie są ci fanatycy Barcy co to 15 min temu pisali ze Barca the best;D
0
@robsons23 i tak większej żenady i wstydu niż mecze z Romą i Live już nie będzie to byłby mały pikuś z
0
Gol :/ a szkoda
0
Myślę że jakby trybuny zaczęły gwizdac zawsze gdy pojawia się gargamel to może zarząd by się ogarnął
0
@DragonxNF jedna już była 80 % było za tym żeby nie był już na ławce
0
@yla no i de jong też ma ciąg na bramę ale zawsze musi zwolnić bo nikomu się nie chce biec do przodu ;/
2
@AlvaroHanso oglądamy ten sam mecz?
1
@AlvaroHanso nie ciul ale widać że jest z drużyną i że koryguje a nie tylko siedzi i patrzy zresztą wynik pokazuje różnice w trenerach
3
Każdy normalny zarząd klubu gdy widzi że trener nie daje rady i nie ma pomysłu już na grę to szuka nowego a co robi nasz? Trzyma tego ciula na ławce i liczy że wygramy LM cudem będzie jak co kolwiek wygramy abelardo cały czas motywuje piłkarzy mówi co złe krzyczy robi co kolwiek a nasz co robi siedzi i czeka czasem wstanie i popatrzmy...
0
Ansu zacznij się rozgrzewac!!!
0
Grizman jakie idealne podanie do Messiego haha 100 mln 100 czacie to 100 mln
1
Witamy w nowym roku stara, nudna i przewidywalna Barce :)