@pasquda no tak ale oni też muszą się dotrzeć mówię o nowych, de jong dzisiaj mega super oby tak grał i tak go ustawiał trener bo w ofensywie jest naprawdę dobry i ma potencjał, więcej uderzeń z jego strony i będzie git
Same negatywy tylko widzicie masakra, trener dopiero układa drużynę, jak dla mnie jest lepiej niż za Valdka szybsze akcje więcej okazji do strzałów, gorzej z wykończeniem, mecz dobry dla oka i chyba o to chodzi w piłce, wiem że każdy by chciał żeby Barca waliła po 5 bramek co mecz,dajcie czas dla trenera i ocenimy go w czerwcu/lipcu
Ale pierdzielicie Messi nie strzelił Antek nie strzelił a trzeba oddac bramkarzowi Athleti że zrobił swoje, fakt można było lepiej wykorzystac te okazję ale taka jest piłka, mecz dobry w mojej ocenie zabrakło skuteczności, no i napewno mniejszy wstyd niż mecz realu który dał sobie wbić 4 bramki. Taka jest piłka nie można wygrywać każdego meczu, nawet się ciesze ze jest konkurencja w lidze, ale mimo to skupiłbym się teraz na sprowadzeniu w miarę sensownej 9 i na LM.
Teraz Messi łapie kontuzje i nie mamy nikogo kto mógłby postraszyc, zamiast za wszelką cenę próbować ściągnąć jakiegoś dobrego grajka w zimowy okienku to jak zwykle, po co mamy idealna kadrę... Żegnaj LM itd
Proponuję Antka do Interu za Lautaro i dopłacić 30 mln, jakoś mi nie pasuje Antek czasem ma przebłysk ale 100 tys za niego to przesada, za taką kwotę to powinien mieć takie statystyki że głowa mała
Podoba mi się, mimo dobrego wyniku nadal widzi rzeczy do poprawy, Valdek by powiedział musimy się poprawić i wyciągnąć wnioski, kolejna rzecz to co robił Valdek większość meczu siedział na ławie, a qique przy wyniku 5:0 stoi przy Lini i poprawia chłopaków, oby szedł po swoje i zrobił z tej drużyny naprawdę druzyne
Jak czytam takie statystyki to aż mi się śmiać chce na 11 spotkań zdobył 2 gole i 2 asysty, rafhinia miał takie staty w mniejszej ilości spotkań i jakoś nie okazał się gwiazda na przyszlość a Ci już będą go kupować :o
@Oskar28 na dodatek jest szybki i mógłby z Dembele nieźle wyprowadzać kontry, bo jak narazie to każda kontra Barcy to hamulec na 20 metrze i szukanie Messiego albo alby który zagra do Messiego
Zamiast dać Antka na środek Dembele na lewe skrzydło i próbować grac z Ansu narazie puki komar nie wyzdrowiał, to nie lepiej wydać 60 mln za Rodrigo który jest na poziomie Pereza a latem będzie płacz że nie ma kasy na pozadna 9 :/
0
@pasquda no tak ale oni też muszą się dotrzeć mówię o nowych, de jong dzisiaj mega super oby tak grał i tak go ustawiał trener bo w ofensywie jest naprawdę dobry i ma potencjał, więcej uderzeń z jego strony i będzie git
22
Same negatywy tylko widzicie masakra, trener dopiero układa drużynę, jak dla mnie jest lepiej niż za Valdka szybsze akcje więcej okazji do strzałów, gorzej z wykończeniem, mecz dobry dla oka i chyba o to chodzi w piłce, wiem że każdy by chciał żeby Barca waliła po 5 bramek co mecz,dajcie czas dla trenera i ocenimy go w czerwcu/lipcu
1
Roberto dzisiaj bardzo słabo, myskami chyba w domu siedzi
0
A mi się podoba męczy przynajmniej coś się dzieje a nie tylko nudne klepanie piłki
1
Ale meczycho się robi dawać teraz na 2:2 :D
0
De jong dzisiaj mvp
2
@Bartex no prawie dla każdego tutaj to 32 lata i emerytura hah Ronaldo ma 35 lat a nadal jest na wysokim poziomie o ibrahimoviću nie wspomnę
1
Ale pierdzielicie Messi nie strzelił Antek nie strzelił a trzeba oddac bramkarzowi Athleti że zrobił swoje, fakt można było lepiej wykorzystac te okazję ale taka jest piłka, mecz dobry w mojej ocenie zabrakło skuteczności, no i napewno mniejszy wstyd niż mecz realu który dał sobie wbić 4 bramki. Taka jest piłka nie można wygrywać każdego meczu, nawet się ciesze ze jest konkurencja w lidze, ale mimo to skupiłbym się teraz na sprowadzeniu w miarę sensownej 9 i na LM.
1
Alba nigdy nie wie kiedy zamknąć pyska
5
Teraz Messi łapie kontuzje i nie mamy nikogo kto mógłby postraszyc, zamiast za wszelką cenę próbować ściągnąć jakiegoś dobrego grajka w zimowy okienku to jak zwykle, po co mamy idealna kadrę... Żegnaj LM itd
0
Ciekawe co będzie z Grizmanem w lecie czy pójdzie na out czy zostanie, i jak będzie wyglądała 11 jak Dembele wróci
0
@Tom3yn pierwszy mecz Dembele po kontuzji i będzie miał dwa gole i dwie asysty przy golach Messiego a Grizman na ławkę, za video z przed roku :D
0
@Przemek2323 też to zauważyłem że coś z nim nie tak jest od kilku męczy ;/
0
Ewidentnie widać że Messi chce pokazać Antkowi że musi szukać sobie nowego pracodawcę :D
0
@Syt400 po co? Znów zmarnuje taka setę ;D
2
@Filip1234 i dobrze ze go nie szuka jak on takie sety marnuje jak przed chwilą, z 4 metrów nie trafić to już moja babcia by trafiła
0
Grizman jedz do domu
4
@marcin9185 pierwszy raz od 2 lat nie zasypiam ;D
2
Proponuję Antka do Interu za Lautaro i dopłacić 30 mln, jakoś mi nie pasuje Antek czasem ma przebłysk ale 100 tys za niego to przesada, za taką kwotę to powinien mieć takie statystyki że głowa mała
6
Semedo jak Ty mi zaimponowałeś teraz :o
0
Widać że Leo woli grać z Ansu niż z Grizmanem, i nie ma się co dziwić Grizman słabo dziś, zatrzymuje akcje i podaje do tyłu
1
Byle by dobrze udawał jak będzie na nim faul i będzie jak busi :D
0
@yaki nowy busi podobno
0
@Divus wujek Google nie gryzie ;)
16
Podoba mi się, mimo dobrego wyniku nadal widzi rzeczy do poprawy, Valdek by powiedział musimy się poprawić i wyciągnąć wnioski, kolejna rzecz to co robił Valdek większość meczu siedział na ławie, a qique przy wyniku 5:0 stoi przy Lini i poprawia chłopaków, oby szedł po swoje i zrobił z tej drużyny naprawdę druzyne
0
Jak czytam takie statystyki to aż mi się śmiać chce na 11 spotkań zdobył 2 gole i 2 asysty, rafhinia miał takie staty w mniejszej ilości spotkań i jakoś nie okazał się gwiazda na przyszlość a Ci już będą go kupować :o
8
@Oskar28 na dodatek jest szybki i mógłby z Dembele nieźle wyprowadzać kontry, bo jak narazie to każda kontra Barcy to hamulec na 20 metrze i szukanie Messiego albo alby który zagra do Messiego
1
Zamiast dać Antka na środek Dembele na lewe skrzydło i próbować grac z Ansu narazie puki komar nie wyzdrowiał, to nie lepiej wydać 60 mln za Rodrigo który jest na poziomie Pereza a latem będzie płacz że nie ma kasy na pozadna 9 :/
3
A my dalej uparcie chcemy Rodrigo :/ zamiast szukać młodego obiecującego napastnika na którego trzeba wydać trochę hajsu Martinez zapraszamy
2
@Lucassito liga francuska jest jak extraklasa więc głupie porównanie