Coraz bardziej bez sensu te artykuły dlaczego De jong gra słabiej niż w ajaxie, dlaczego de light wybrał Juve a nie Barcelonę, dlaczego odegard wybrał real itd serio to aż takie trudne pytania żeby samemu sobie na nie odp?
To już lepiej udać się do City po Gabriela J. Zamiast Neya i po dobrego napastnika, myślałbym też nad lewym obrońcą bo Alba nie wiadomo jak długo zostanie na dobrym poziomie. A na sprzedaż dałbym firpo, vidala, rakietę a w ich miejsce puig i alenia żeby nie przepłacać i zobaczyć jak to będzie funkcjonować i ew w zimie kogoś dokupić bo przyjdzie przecież trincao i fernandes i może pedri więc było by czym wojować, na słabych rywali dawać młodych niech się ogrywają itd
@szymonekk wiadomo ale przynajmniej miałbym jaja żeby to zrobić, skoro Messi nic nie wnosił do drużyny w drugiej połowie w sumie w całym meczu nie błyszczał,nawet komentatorzy mówili że Messi to czasem problem dla Barcy bo inni szukają go na siłę, a jakoś wczoraj nie błyszczał na boisku, pamiętam mecz na początku sezony jak w ataku grał Antek, rafhinia i Perez a Messi siedział na ławie wtedy atak robił robotę dużo zagrań na jeden kontakt i to się podobało nawet Antek blyszczal a teraz niestety jest jak jest Messi to wielki piłkarz najlepszy na świecie ale czasem trzeba odpuścić i szukać innych rozwiązań
@Szicek10 zgadzam się z Tobą ale trzeba pamiętać że City to nie Barcelona którą daje się ograć kiedy ma przewagę nawet 3 bramek Pep nie jest głupi i się nie da tym bardziej że ma przewagę
Co do wczorajszego meczu gdybym był trenerem wystawiłbym inny skład atak Messi Brait Ansu pomoc vidal busi de jong a w drugiej połowie ściągnąłbym Messiego i wpuścił Antka który miałby więcej swobody i wracałby do obrony czego nie robi Messi nasz kapitan który nie powinien nim być, kapitan musi mieć jaja drzeć się na zespół gdy ten popełnia błędy,motywować piłkarzy, chwalić z dobre zagrania itd brać odpowiedzialność za drużynę, nawet do wywiadu nie poszedł tylko busi, Messi od pewnego czasu wydaje się obrażony na druzyne ze musi grać z Antkiem i że nie ma jego Luisa, takie odnoszę wrażenie, a Wy co myślicie?
Co Antek robi w Barcelonie to nie mam pojęcia gość za 100 mln kolejny mecz niewidoczny i do tego marnujący sety, poza akcja z de jongiem nic więcej nie pokazał, Real wygrał zasłużenie ale serce boli że my przegraliśmy z dość słabym Realem. Nie można wygrać meczu grając 70 min do tyłu a w 20 szukać okazji, rozumiem można podać do tyłu kilka razy ale nie przez cały mecz, już bym wolał 20% posiadania piłki i mieć 3 gole niż ponad 60 i mieć 0 bramek, i niestety nie mamy szans na nic, trafimy na City i nas zaklepia bo Pep nauczył ich grać tak jak kiedyś Barca grała i to widać i mają piłkarzy którzy walczą do końca nie to co u nas.
Problem leży w tym że większość meczu gramy do tyłu a później jest już za późno żeby odrobić straty, w takim meczu Barca od początku powinna naparzać do przodu non stop, ale niestety brak formy fizycznej robi swoje
Już niech nie przesadzają ze walczą o cały sezon bo do końca sezonu sporo meczy do rozegrania i Barca też może się potknąć jeszcze kilka razy, co nie zmienia faktu że będą mieli pod górkę VeB
1
Messi cały mokry a przeciez cały czas chodzi zrobił dwa małe rajdy i już nie ma sił, coś jest nie tak z naszym crakiem, chyba odpoczynek mu potrzebny
1
@Tom3yn brak słów
0
@misior no tak mój błąd przyznaje się bez bicia :)
0
Coraz bardziej bez sensu te artykuły dlaczego De jong gra słabiej niż w ajaxie, dlaczego de light wybrał Juve a nie Barcelonę, dlaczego odegard wybrał real itd serio to aż takie trudne pytania żeby samemu sobie na nie odp?
1
Jak kupili Antka to pisałem że kupili hp pewnie po to żeby za rok poszedł na wymiane za Neya albo za Lautaro w sumie nie głupie
0
To już lepiej udać się do City po Gabriela J. Zamiast Neya i po dobrego napastnika, myślałbym też nad lewym obrońcą bo Alba nie wiadomo jak długo zostanie na dobrym poziomie. A na sprzedaż dałbym firpo, vidala, rakietę a w ich miejsce puig i alenia żeby nie przepłacać i zobaczyć jak to będzie funkcjonować i ew w zimie kogoś dokupić bo przyjdzie przecież trincao i fernandes i może pedri więc było by czym wojować, na słabych rywali dawać młodych niech się ogrywają itd
2
Oni się dziwią ze się na nich drze mordę jak inaczej nie dociera do nich nic, Antek to wgl zachował się pod bramka jak dziecko, to była seta
0
Obudzili się na końcówkę sezonu
1
@szymonekk wiadomo ale przynajmniej miałbym jaja żeby to zrobić, skoro Messi nic nie wnosił do drużyny w drugiej połowie w sumie w całym meczu nie błyszczał,nawet komentatorzy mówili że Messi to czasem problem dla Barcy bo inni szukają go na siłę, a jakoś wczoraj nie błyszczał na boisku, pamiętam mecz na początku sezony jak w ataku grał Antek, rafhinia i Perez a Messi siedział na ławie wtedy atak robił robotę dużo zagrań na jeden kontakt i to się podobało nawet Antek blyszczal a teraz niestety jest jak jest Messi to wielki piłkarz najlepszy na świecie ale czasem trzeba odpuścić i szukać innych rozwiązań
1
@Szicek10 zgadzam się z Tobą ale trzeba pamiętać że City to nie Barcelona którą daje się ograć kiedy ma przewagę nawet 3 bramek Pep nie jest głupi i się nie da tym bardziej że ma przewagę
2
Co do wczorajszego meczu gdybym był trenerem wystawiłbym inny skład atak Messi Brait Ansu pomoc vidal busi de jong a w drugiej połowie ściągnąłbym Messiego i wpuścił Antka który miałby więcej swobody i wracałby do obrony czego nie robi Messi nasz kapitan który nie powinien nim być, kapitan musi mieć jaja drzeć się na zespół gdy ten popełnia błędy,motywować piłkarzy, chwalić z dobre zagrania itd brać odpowiedzialność za drużynę, nawet do wywiadu nie poszedł tylko busi, Messi od pewnego czasu wydaje się obrażony na druzyne ze musi grać z Antkiem i że nie ma jego Luisa, takie odnoszę wrażenie, a Wy co myślicie?
0
@Tomek54321 w sumie racja
4
Co Antek robi w Barcelonie to nie mam pojęcia gość za 100 mln kolejny mecz niewidoczny i do tego marnujący sety, poza akcja z de jongiem nic więcej nie pokazał, Real wygrał zasłużenie ale serce boli że my przegraliśmy z dość słabym Realem. Nie można wygrać meczu grając 70 min do tyłu a w 20 szukać okazji, rozumiem można podać do tyłu kilka razy ale nie przez cały mecz, już bym wolał 20% posiadania piłki i mieć 3 gole niż ponad 60 i mieć 0 bramek, i niestety nie mamy szans na nic, trafimy na City i nas zaklepia bo Pep nauczył ich grać tak jak kiedyś Barca grała i to widać i mają piłkarzy którzy walczą do końca nie to co u nas.
1
Kosmiczny Vibicius dobre :D
4
Ja nie pamiętam tak słabej Barcelony od czasu rajkarda
2
Niby człowiek wiedział a jednak się łudził :D
0
Grajmy do tyłu grajmy do tyłu tak dalej wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd brawo Real brawo Zizu za zmiany
2
Problem leży w tym że większość meczu gramy do tyłu a później jest już za późno żeby odrobić straty, w takim meczu Barca od początku powinna naparzać do przodu non stop, ale niestety brak formy fizycznej robi swoje
1
Messi co z tobą chłopie
2
Semedo dziś MVP dobrze w ataku i dobrze w obronie :)
2
Konsultacja z Pepem może mieć duży wpływ na grę także czekamy do 21, i oby to nie był tak nudny klasyk jak poprzedni na camp nou
0
https://www.instagram.com/p/B9B_0bjgH_q/?igshid=ecoz390k14de
0
Widzieliście może nową plotkę Barcelona chce kupić Mane za 260 mln
1
O Maradonie, Pele, Ronaldo też tak mówili więc znajdzie się i drugi Messi kiedyś
25
Już niech nie przesadzają ze walczą o cały sezon bo do końca sezonu sporo meczy do rozegrania i Barca też może się potknąć jeszcze kilka razy, co nie zmienia faktu że będą mieli pod górkę VeB
4
Ależ wczoraj City pięknie się oglądało, jak Barcelona z przed lat a Gabriel klasa zawodnik, dać im Antka i brać go do nas
0
@Lukakrak słychać że są za Napoli a raczej komentator powinien być bezstronny
3
Kiedyś jak Barca jechała gdzieś grać to każdy klub się bał, dzisiaj kluby mówią to tylko Barca która da się pokonać i proszę salbo to widzę
2
Lepiej odpasc teraz mniejszy wstyd
0
@Przemek2323 dokładnie zamiast poczeczekac do końca sezonu to wywierają presję na piłkarzach :p