1

Messi cały mokry a przeciez cały czas chodzi zrobił dwa małe rajdy i już nie ma sił, coś jest nie tak z naszym crakiem, chyba odpoczynek mu potrzebny

1

@Tom3yn brak słów

0

@misior no tak mój błąd przyznaje się bez bicia :)

0

Coraz bardziej bez sensu te artykuły dlaczego De jong gra słabiej niż w ajaxie, dlaczego de light wybrał Juve a nie Barcelonę, dlaczego odegard wybrał real itd serio to aż takie trudne pytania żeby samemu sobie na nie odp?

1

Jak kupili Antka to pisałem że kupili hp pewnie po to żeby za rok poszedł na wymiane za Neya albo za Lautaro w sumie nie głupie

0

To już lepiej udać się do City po Gabriela J. Zamiast Neya i po dobrego napastnika, myślałbym też nad lewym obrońcą bo Alba nie wiadomo jak długo zostanie na dobrym poziomie. A na sprzedaż dałbym firpo, vidala, rakietę a w ich miejsce puig i alenia żeby nie przepłacać i zobaczyć jak to będzie funkcjonować i ew w zimie kogoś dokupić bo przyjdzie przecież trincao i fernandes i może pedri więc było by czym wojować, na słabych rywali dawać młodych niech się ogrywają itd

2

Oni się dziwią ze się na nich drze mordę jak inaczej nie dociera do nich nic, Antek to wgl zachował się pod bramka jak dziecko, to była seta

0

Obudzili się na końcówkę sezonu

1

@szymonekk wiadomo ale przynajmniej miałbym jaja żeby to zrobić, skoro Messi nic nie wnosił do drużyny w drugiej połowie w sumie w całym meczu nie błyszczał,nawet komentatorzy mówili że Messi to czasem problem dla Barcy bo inni szukają go na siłę, a jakoś wczoraj nie błyszczał na boisku, pamiętam mecz na początku sezony jak w ataku grał Antek, rafhinia i Perez a Messi siedział na ławie wtedy atak robił robotę dużo zagrań na jeden kontakt i to się podobało nawet Antek blyszczal a teraz niestety jest jak jest Messi to wielki piłkarz najlepszy na świecie ale czasem trzeba odpuścić i szukać innych rozwiązań

1

@Szicek10 zgadzam się z Tobą ale trzeba pamiętać że City to nie Barcelona którą daje się ograć kiedy ma przewagę nawet 3 bramek Pep nie jest głupi i się nie da tym bardziej że ma przewagę

2

Co do wczorajszego meczu gdybym był trenerem wystawiłbym inny skład atak Messi Brait Ansu pomoc vidal busi de jong a w drugiej połowie ściągnąłbym Messiego i wpuścił Antka który miałby więcej swobody i wracałby do obrony czego nie robi Messi nasz kapitan który nie powinien nim być, kapitan musi mieć jaja drzeć się na zespół gdy ten popełnia błędy,motywować piłkarzy, chwalić z dobre zagrania itd brać odpowiedzialność za drużynę, nawet do wywiadu nie poszedł tylko busi, Messi od pewnego czasu wydaje się obrażony na druzyne ze musi grać z Antkiem i że nie ma jego Luisa, takie odnoszę wrażenie, a Wy co myślicie?

0

@Tomek54321 w sumie racja

4

Co Antek robi w Barcelonie to nie mam pojęcia gość za 100 mln kolejny mecz niewidoczny i do tego marnujący sety, poza akcja z de jongiem nic więcej nie pokazał, Real wygrał zasłużenie ale serce boli że my przegraliśmy z dość słabym Realem. Nie można wygrać meczu grając 70 min do tyłu a w 20 szukać okazji, rozumiem można podać do tyłu kilka razy ale nie przez cały mecz, już bym wolał 20% posiadania piłki i mieć 3 gole niż ponad 60 i mieć 0 bramek, i niestety nie mamy szans na nic, trafimy na City i nas zaklepia bo Pep nauczył ich grać tak jak kiedyś Barca grała i to widać i mają piłkarzy którzy walczą do końca nie to co u nas.

1

Kosmiczny Vibicius dobre :D

4

Ja nie pamiętam tak słabej Barcelony od czasu rajkarda

2

Niby człowiek wiedział a jednak się łudził :D

0

Grajmy do tyłu grajmy do tyłu tak dalej wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd brawo Real brawo Zizu za zmiany

2

Problem leży w tym że większość meczu gramy do tyłu a później jest już za późno żeby odrobić straty, w takim meczu Barca od początku powinna naparzać do przodu non stop, ale niestety brak formy fizycznej robi swoje

1

Messi co z tobą chłopie

2

Semedo dziś MVP dobrze w ataku i dobrze w obronie :)

2

Konsultacja z Pepem może mieć duży wpływ na grę także czekamy do 21, i oby to nie był tak nudny klasyk jak poprzedni na camp nou

0

Widzieliście może nową plotkę Barcelona chce kupić Mane za 260 mln

1

O Maradonie, Pele, Ronaldo też tak mówili więc znajdzie się i drugi Messi kiedyś

25

Już niech nie przesadzają ze walczą o cały sezon bo do końca sezonu sporo meczy do rozegrania i Barca też może się potknąć jeszcze kilka razy, co nie zmienia faktu że będą mieli pod górkę VeB

4

Ależ wczoraj City pięknie się oglądało, jak Barcelona z przed lat a Gabriel klasa zawodnik, dać im Antka i brać go do nas

0

@Lukakrak słychać że są za Napoli a raczej komentator powinien być bezstronny

3

Kiedyś jak Barca jechała gdzieś grać to każdy klub się bał, dzisiaj kluby mówią to tylko Barca która da się pokonać i proszę salbo to widzę

2

Lepiej odpasc teraz mniejszy wstyd

0

@Przemek2323 dokładnie zamiast poczeczekac do końca sezonu to wywierają presję na piłkarzach :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?