0

@nokia666 bo on nie umie liczyć i myśli że już wykorzystał zmiany

0

Panie trenerze ściągnij te zmęczone czołgi masz 5 zmian i wypoczęta ławkę

0

@Cylon1982 brak słów

0

Zamiast Griza to mogli kupić Carassco

0

Proszę Suarez nie ma sił biegać nawet do takiej piłki Fati by doszedł z palcem

4

Jesteśmy tak słabi że Athleti nam pomaga gola zdobyć :d

0

Pierwsze zagranie Rikiego zajebiste tylko jak zwykle nikt za nim nie biegnie na kontrę

1

@vlbmadridista tak kontuzja :/

1

Sport podał najlepsza 11

2

To po cholerne dawali mu taki długi kontrakt?

1

Barcelona w obecnej sytuacji wygląda jak multipla i alfa Romeo i już tłumaczę dlaczego wygląda jak multipla bo tak jak ona jakoś jedzie ale wyglądu i feelingu nie ma za grosz a czemu jak alfa, a no dlatego że jak większość alf holowana jest na lawecie a u nas tą laweta jest Messi który nie raz ratuje nam skórę

0

Zamiast spowrotem ściągnąć do nas Rafhinie to oni biorą drugiego rakitica, aż się krew we mnie gotuję :/

2

@Turio powiem Ci ze dobrze ze odchodzą bo przy obecnym zespole i zarządzie te talenty by się marnowały...

1

To jest wgl chora sytuacja że Sarabia drze się na zawodników i daje wskazówki trenerowi, wyobrażacie sobie że Sarabia wydaje polecenia Guardioli, moim zdaniem Setienowi brakuje jaj. Tu powinien przyjść trener z wolna ręka który nie będzie się bał podejmować decyzji, ale przy tym zarządzie i przy Messim to raczej nie możliwe

0

@Brosik no w sumie racja

0

Nieskuteczni to wy od roku jesteście

1

Quiqe out? Xavi zapraszamy :D

1

@marchisio10 bo zarząd woli starych doświadczonych i bez polotu piłkarzy

0

@Greenalley głupoty gadasz, cała Barca gra słabe mecze a nie tylko Pique

5

Arthur wszedł i już 3 podania do tyłu i jedno kółko

0

Lol ;D pikinie 2:2

1

Myślę że Barca będzie kiedyś żałować sprzedaży Rafhini tak jak sprzedaży Thiago

0

Już bym wpuszczał Martina za Suareza

16

Komentator mówi że Riki jeszcze gra po juniorskiemu, mi się wydaje że to zespół za nim nie nadarza facet grzeje na bramkę ale nie ma komu podać bo wszyscy sobie chodzą

9

Puig dobrze wygląda lepiej od Arthura ma ciąg jeszcze żeby z Ansu więcej grali to było by ideolo

1

Ależ cwaniactwo Messiego :D

0

@Sapos93 też tego nie rozumiem wyglada lepiej od suareza

1

@MarioVeB! Wiem ale mam obawy, bo kto do Barcy nie przyjdzie to schodzi z poziomu, de jong grał o wiele lepiej w Ajaxie, Antek w Athleti też Dembele, Coutinhio itd fakty nie kłamią

4

Jak Barcelona zmarnuje jego i Fatiego talent to przestaje być kibicem Barcelony, jak słyszy się że chcą z niego zrobić pomocnika to aż ręce opadają

12

Masakra jakaś będą płacić pijanemu 7 mln zamiast Arturowi podnieść np o 2 mln i byłby pomocnik na lata, brak słów na ten zarząd już

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?