2

@BORO_12 nie spodziewałbym się autobus, a raczej mocnego pressingu żeby jak najszybciej nas skarcić i ustawić mecz.

0

Trochę rzadki ten eksperyment - nominalny środkowy obrońca na gra na prawej stronie, lewy obrońca na środku, a prawy obrońca na lewej. Jedynie co tu się trzyma kupy to teoretycznie Kounde, ale on na środku obrony to grał ostatnio jakoś rok. Współpraca Jules z Yamalem wygląda bardzo dobrze, więc nie wiem po co te eksperymenty, no ale trener wie lepiej.

1

Nieźle nas podsumował, trochę to z jego strony mało profesjonalne, ale w tej wypowiedzi obnażył nasze największe problemy. My dalej w sferze marzeń, ale co nam pozostało ?

2

@lukmrz oczywiście szansa jest to tylko piłka nożna i wszystko może się wydarzyć. Trochę się obawiam o tworzenie tych przestrzeni bo kotlety bronią się bardzo szczelnie i pewnie będą chcieli przeczekać nasz szturm i sami ruszą z kontrą. Moja główna obawą jest to, że my będziemy napierać, a ni wyprowadza jedną lub dwie kontry, po których padnie bramka i z nas zejdzie powietrze.

2

@Tomaszekkkkk Tylko, że w tamtym meczu Atletico spuchło w okolicach 70 minuty i nie mieli sił na nic. Simeone wyciągnął wnioski i teraz konkretnie zasuwaja do 90 minuty. Wierze, ze rzucimy sie na nich jak szczerbaty na suchary, ale obawiam, sie ze w okolicach 60-70 minuty nie będziemy mieli siły biegać.

0

@Kamilb1988 tak nasza taktyka bez Rafałka trochę kuleje. Również liczę na korzystny wynik, ale to będzie morderczy bój

0

@Coveta wszystko wskazuje na to, że będzie jak mówisz. Wszyscy tutaj spodziewają się mocno cofniętej obrony, a mnie się wydaje, że będą mocno pressowac starając się strzelić szybko bramkę i później wybijać nas z rytmu.

1

@ka3fcb można marzyć, że kotlety dadzą sobie wbić 4 gole. Im nic więcej nie zostało w tym sezonie, no może poza PK, ale awans do półfinału po ograniu Barcy to wiatr w żagle. Szkoda, że tak bardzo daliśmy personalnie ciała w pierwszym meczu.

0

@Kamilb1988 to są zawodowcy i myślę, że jeden dzień przerwy aż tak nie wpłynie na utratę rytmu gry. Wszystko w naszych rękach musimy zagrać perfekcyjny mecz, bez wylewu w środku pola i obronie z zabójczą skutecznością . Problem w tym, że u nas w tym sezonie te 3 etapy ze sobą nie korelują.

3

Balde na LO i Cancelo na LS - mamy idealne połączenie :)

0

@Chudini123 wierzę, ale rozsądek podpowiada coś innego.

2

@Chudini123 mieliśmy ich już pyknąć u siebie i to gładziutko no i co ? Nie pykło. We wtorek pewnie będziemy naciskać, ale wystarczy jedna kontra, albo głupia strata w środku pola i będzie po meczu.

1

@Ksztaltek we wtorek

0

@Witektoziomal oj są ludzie na jego poziomie zapewniam Cię kolego ;-)

4

@Deadier ale bzdura, przegraliśmy bo byliśmy nieskuteczni i zagraliśmy gowno w obronie.

1

@Greenalley zespół siadze po jednej lub dwóch skutecznych kontrach.

7

@Cules69 bo on się uważa za gwiazdę, a tak naprawdę jego sufit to Valencia lub Oviedo

0

@Witektoziomal w obecnej Barcelonie nie ma.

0

@Dako gramy we wtorek, z mega wypoczętym Atletico. Zobacz jakim składem wyszli na Seville.

1

@kamillek88 jak mu klub nie stworzy fajnego projektu to niewykluczone, że pójdzie tam gdzie będzie miał ludzi na swoim poziomie.

0

@mati15d coś tam Yamal wczoraj narzekał na dyskomfort, o czym było dzisiaj pisane. Jak na 18 latka gra sporo, już Pedri to przepłacił zdrowiem.

0

Marku nie denerwuj się bo udaru dostaniesz.

1

Brak zmiany Yamala i Pedriego to subtelny sygnał, że wtorek raczej odpuszczamy.

2

No to przy 2:1 raczej dzisiaj nikt już nie odpocznie.

1

@malypuzon zgadzam się, dobry chłopak z tego Roonyego, ale piłkarz niestety przeciętny co już pokazał gdy zastępował Yamala od 1 minuty.

0

A jednak walczymy o ligę. Może do 60 minuty uda się wyjść na prowadzenie i wtedy Pedri z Yamalem zjazd do bazy.

0

@Terapuls nie mamy spokoju w lidze, do końca jeszcze sporo kolejek, a my mamy mecz z białymi, a tam mogą dziać się cuda.

2

@KaammiilM1206 Takie myślenie to duże ryzyko bo możemy dzisiaj stracić punkty i jednocześnie zebrać oklep od kotletów. Lepiej walczyć o utrzymanie bezpiecznej przewagi nad białymi w razie ewentualnej wtopy z nimi w maju. Jak prześcieradła ograją Bayern to nabiorą wiatru w żagle i do końca sezonu może być jeszcze różnie.

0

@Kaisuj on jest cienki jak sik pająka, więc wcale się nie dziwię, że grzeje ławę. Chcąc wygrywać trofea muszą grać najlepsi, inaczej się nie da niestety. Nie mamy jakościowych zmienników i dlatego wszyscy są zajechani.

0

@fcbmaro To już nawet nie o atak chodzi, bo okazji było wiele. Gramy gówno w obronie, bo ta jest ulepiona z byle jakiej gliny. Wiadomo, że Torres koniecznie out, Lewy też już powinien udać się na emeryturę. W dalszym ciągu uważam, że poukładanie defensywy powinno być priorytetem w przyszłym sezonie i jeśli zostanie jakaś kasa to napastnik i skrzydłowy do odciążenia Raphinii. Tylko jak to wszystko zmieścić w budżecie placowym ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?