1

@fotohobby z całym szacunkiem, ale jak meczennik będzie miał dzień to wkręci Erica w ziemię.

0

@Michas_13 jak zwykle na pełnym ryzyku i będzie co ma być.

0

@fotohobby no dokładnie, sporo na to wskazuje, chociaż przy naszym stylu te 15 bramek powinien wcisnąć.

3

@GM90 Oby tego gole padły wyłącznie dla nas.

12

To jest jednak piękny przykład klubowego przegrywa.

3

Obie drużyny trochę okaleczone w ofensywie więc nie spodziewałbym się dzisiaj fajerwerków.

4

@HiBro no i klops :-) zamiast przeczytać artykuł to się mądrze. Moja wina!

2

@Koziol333 myślę, że będzie Ci dane obejrzeć ceremonię na żywo. Jutro góra remis. Wszyscy liczą, że Real niby taki okaleczony i skonfliktowany, ale to nasz kolejny ważny mecz w tym sezonie i może być różnie. Wystarczy jeden lub dwa wylewy w obronie, albo głupie czerwo i świętowanie trzeba będzie odłożyć.

1

W końcu jakiś konkret bo Barcola potrafi zrobić różnicę i może grać zarówno na lewym jak i prawym skrzydle. Szkoda tylko, że nie mamy funduszy.

0

@RosjaninBut prawdopodobnie tylko na takich będzie nas stać

0

@Cule1797 jeden dobry turniej to trochę za mało, wielu już takich było. Wczorajszy mecz pokazał to czego obawiam się najbardziej, czyli szybkiego dostosowania się do mizernego poziomu kolegów.

1

@kamil1984 odpisalem koledze niżej co sądzę o Alvarezie. Po krótce jego największą wadą jest szybkie dostosowanie poziomu do dyspozycji kolegów. Krótko mówiąc, przy słabszej dyspozycji będzie grał piach jak inni. Po co nam kolejny zawodnik, który nie robi różnicy na boisku ? Moze w drugiej połowie pokaże, że rzeczywiście jest wart takiej kasy.

5

@mekjulele nie przekonuje mnie Twoja teoria. Za Felixa kotlety zapłaciły 120 baniek i gość skończył na peryferiach egzotycznej ligi, a był uważany za wielki talent i hype porównywalny do Alvareza. Wg mnie Argentyńczyk jest przereklamowany i jak my będziemy grali przeciętnie to on się szybciutko dopasuje poziomem. Nam jest potrzebny gość co pod nieobecność Yamala weźmie grę na swoje barki i pociągnie zespół i na takiego właśnie piłkarza powinniśmy przeznaczyć takie pieniądze.

5

Gdzie ten piłkarz, który jest ponoć wart 120 mln ? Gra w ogóle ?

0

I dlatego potrzebujemy zawodnika co pod nieobecność Yamala będzie robił różnicę.

1

@RobertNieLewandowski moczem do toalety na pewno i dlatego jest wart prawie 150 mln

3

Długo wyczekiwane wejście w zasadę 1:1, ale jeszcze sporo pracy w uwolnieniu środków w budżecie placowym. Jest co robić, pozbycie się gigantycznych pensji, Fatiego, Ter-Stegena, Inakiego Penii. Sporo uwolni Robert, ale bez pozbycia się wcześniej wymienionych będzie ciężko z rejestracją.

0

@catalanian09 Cucurella taki tani ?

9

Rozumiem, że on jest już naszym zawodnikiem skoro taki artykuł i do tego update ?

0

@Hasszz dokładnie będzie to kolejny durny transfer po innych naszych flopach.

0

@Kismeth no jak Alvarez zostanie w Atletico to podzieli los Antka - czyli nic nie osiągnie w klubowej piłce, ale za to będzie legendą kotletico :D

1

Panie Bori to miłe co Pan mówi, myślę że wszyscy kibice Barcy lub znaczna ich większość chce tego samego.

1

@JoeBlack oczywiście, że nie jest tyle wart, Atletico zwęszyło okazję i będą
windować cenę.

0

@lukmrz przed nami trudne mecze, Getafe - dramat, Osasuna u siebie bardzo groźna, pokonali białych, oglądałem ten mecz i trybuny ich niosły. Z Realem też będzie ciężko bo w końcu klasyk. Trzeba liczyć na korzystne wyniki w pozostałych meczach i potknięcia prześcieradeł.

2

@dariooo to nawet nie chodzi o klub, a samego zawodnika. Nawet jeśli wróci to znając filozofię Flicka będzie grał po 10-15 minut. A głupiego to sobie synku w rodzinie poszukaj, na pewno jakiegoś znajdziesz bo to chyba dziedziczne.

0

@Guillegavira Guardiola byle kogo nie puszcza od tak.

0

@czerwil no wczoraj trochę tak średnio nam szło w drugiej połowie.

1

@kanver_ wierzysz, że Raphinha w ogóle zagra w tym sezonie ? Ja jakoś mocno w to wątpię, pewnie będą go oszczędzać na MŚ. Chłop ma 30 lat i to może być jego ostatni mundial.

0

@mesulete a jaki wpływ ma trener na głębię składu ? Dostał to co mógł dostać i z tego szył. Gramy kolejny sezon wąską kadra bo nie mamy kasy i tyle.

0

@mkl87 wg ostatnich doniesień miał być dostępny do gry na klasyk, ale coś czuję że będą go oszczędzać na MŚ. Nie sądze, że zobaczymy go jeszcze w tym sezonie w koszulce Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?