novy1899
Dołączył/a: sierpień 2021
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mesulete a jaki wpływ ma trener na głębię składu ? Dostał to co mógł dostać i z tego szył. Gramy kolejny sezon wąską kadra bo nie mamy kasy i tyle.
0
@mkl87 wg ostatnich doniesień miał być dostępny do gry na klasyk, ale coś czuję że będą go oszczędzać na MŚ. Nie sądze, że zobaczymy go jeszcze w tym sezonie w koszulce Barcy.
1
@Dzieniu ja naprawdę nie rozumiem skąd u niektórych kibiców takie myślenie, że sezon już jest przesadzony ? 9 pkt i 6 kolejek to naprawdę niewiele i wszystko może się jeszcze wydarzyć biorąc pod uwagę nasze osłabienia i brak filarów tej drużyny.
3
@CPuyol absolutnie nie jestem za Oshimenem bo gość ma problem z głową, ale wydać 100 mln czy więcej za Alvareza, który nie odnalazł się w City i gra jak gra w Atletico to gruba przesada. Te wyceny są po prostu chore i dla mnie on nie jest tyle wart, bo on różnicy na pewno nie zrobi. Nie wiem skąd masz taka wiedzę, że da Barcelonie chore liczby, rozumiem że jesteś jego fanem i stąd ta teoria ?
0
@Wojtek84 kiedy to było :D w tamtej drużynie każdy robił różnicę i mógł coś wyczarować, a teraz ? Bez Yamala nie ma gry bo wokół niego są solidni zadaniowcy bez błysku.
7
@bartulek98 dlatego my potrzebuje drugiego gościa co zrobi różnicę na boisku, a nie jakieś wynalazki w postaci Alvareza czy kolejnego placka do rotacji. Klub sam sobie wyrządza krzywdę przepłacając solidnych grajków robiąc z nich gwiazdy, a później płacz, że nie mam miejsca w budżecie placowym.
0
@Greenalley widziałeś jak to wczoraj wyglądało, jak nam nie idzie bo nie ma
pomysłu to piłka do młodego i liczymy, że coś wyczaruje. Mam nadzieję, że drużyna się zepnie i zacznie być nieco bardziej kreatywna w ofensywie bo przed nami mecze z niewygodnymi rywalami.
2
@Greenalley A ja się przemuje bo jest czym, do końca jeszcze sporo meczów, a my nie mamy podstawowych skrzydeł i gościa co ciągnął nam grę cały sezon.
0
@fotohobby oby dowieźć, ale będzie z tym trudno - wyjazd do Getafe i Pampeluny i z Realem u siebie z Roonym na skrzydle. Będą mega ciężary biorąc pod uwagę jacy byliśmy bezjajeczni w drugiej połowie bez młodego.
2
@HanysUF my już sramy w II połowie z Celta, a co tu mówić do końca sezonu.
12
I dlatego jestem za tym, aby w piłce nożnej był challenge. To jest śmiech na sali co ten gamoń z gwizdkiem wyprawia.
9
@Krystiansigma2734 jak naderwał mięsień to w tym sezonie już nie zagra,
pewnie będą go szykować na MŚ.
A my na Real z Roonym :D
1
To Yamal ma sezon z głowy.
0
@fotohobby do zabiegu fala uderzeniową wyglądał źle, później ból pewnie ustąpił i zaczął się rozkręcać.
2
@fotohobby on nadal ma te dolegliwość (pubaglie), przepuklina sportowa od
tak nie mija. Prędzej czy później i tak czeka go zabieg.
0
@RobertNieLewandowski Yamal już nie gra więc możesz iść spać skoro nie ma kogo oglądac.
9
@Joopiter między innymi dlatego, że Flick na niego nie stawiał, bo musiał wyglądać źle na treningach. Po co nam zawodnik, do którego trener nie ma zaufania ?
0
Oby podzielili los kolegów za miedzy i zakończyli sezon tam gdzie ich miejsce.
0
A miał być Alvarez za 100 baniek i wg obietnic niedoszłego prezydenta nawet Halland.
6
Ooo Panie, „wisienka” Olise.
2
@szymonekk nie wiem czy to dobre porównanie, ale Kanté, też nie miał jakiś wybitnych warunków fizycznych, a był (jest) jednym z najlepszych defensywnych pomocników na świecie. Chłop jak nie biegał to się męczył.
1
Dziękuję idę spać.
1
@Playez wygrają ważniejsze po prostu i tyle.
0
Uuuuu będzie autobus.
2
@samel pozwalamy na to, kolejny raz z nimi tracimy identyczną bramkę.
1
Bramka jak na orliku. Ile można ?
1
Na tym kartoflisku z drużyną, która jak żadna inna w tym sezonie potrafi z nami grać w ważnych meczach, bez Raphy i z eksperymentalną obroną. Mecz do pierwszej bramki kotletów, a później to już trzeba myśleć o obronie ligi i meczu z białymi.
2
@BORO_12 nie spodziewałbym się autobus, a raczej mocnego pressingu żeby jak najszybciej nas skarcić i ustawić mecz.
0
Trochę rzadki ten eksperyment - nominalny środkowy obrońca na gra na prawej stronie, lewy obrońca na środku, a prawy obrońca na lewej. Jedynie co tu się trzyma kupy to teoretycznie Kounde, ale on na środku obrony to grał ostatnio jakoś rok. Współpraca Jules z Yamalem wygląda bardzo dobrze, więc nie wiem po co te eksperymenty, no ale trener wie lepiej.
1
Nieźle nas podsumował, trochę to z jego strony mało profesjonalne, ale w tej wypowiedzi obnażył nasze największe problemy. My dalej w sferze marzeń, ale co nam pozostało ?