6

Gerard Martin łamie linie za 3,2,1….

1

@BORO_12 niewątpliwe będzie, jak złapie rytm meczowy i formę. Trochę trzeba będzie na to zaczekać.

8

@Faro nie przesadzaj Flick odmienił zespół, przy nim gracze prezentują o niebo lepszy poziom ( nie mówię tu o Torresie ) Yamal robi różnicę i to nie podlega dyskusji.

5

@Tibu taki wynik biorę w ciemno!

15

@d00 jako kibic wolałbym, żeby Celta dzisiaj nie pokazywała Peni miejsca w szeregu ;) oczywiście brak Wojtka może trochę frustrować, ale najważniejsze to uzyskać dobry wynik.

1

Oby nie Martin, błagam, gość jest mega niepewny, łamie linie. Tragedia!

4

@Bogan nie umniejszałbym tak Celcie, są mocni, strzelają dużo bramek, co prawda dużo też tracą, ale są nieprzewidywalni. To nie będzie spacerek.

3

Nie jak zastąpic Yamala tylko jak grać bez niego. Patrzmy realnie nie da się go zastąpić. Bez niego prawe skrzydło przestaje istniec, a my pchamy wszystko środkiem. Aktualnie nie ma takiego gracza w składzie, który robiłby taką różnicę.

2

Nie wiem czy jest druga liga na świecie z tak fatalną kadrą sędziowska, a tytuł sędziego roku dla tego Pana to już w ogóle całkowita kompromitacja.

1

Oby to nic poważnego i w meczu z Brest będzie gotowy. To jest ważniejsze, chociaż szkoda trwonić przewagi w lidze. Wszystkiego nie da się pogodzić z tak krótką kadrą.

0

@Fake69 no Olmo to bezwzględnie powinien zacząć w wyjściowym składzie. Nie możemy sobie pozwolić na kolejną wtopę.

2

Będzie ciężko bez naszej perły. Oby Flick to jakoś sensownie poukładał i wyciągnął wnioski po ostatnim meczu.

0

Żebyś się nie zdziwił koleżko, że jednak mogłem mieć rację :-P zaczekamy do stycznia. Przypominam, że rejestracja Olmo w styczniu wg pismaków jest nadal niepewna.

4

Robimy miejsce na liście płac dla Olmo ?

1

@kanver_ Fort owszem, ale nie wcześniej niż 1.12 z Las Palmas.

6

@Patry10 wszystko fajnie, ale Inigo pogra jeszcze rok i zapewne mu podziękujemy, Araujo szklany, podobnie jak Christensen a Cubarsi ma ledwie17 lat. Jakby na to spojrzeć z tej perspektywy to ja tu urodzaju nie widzę. Oczywiście wzmocnienie lewego skrzydła i pozycji napastnika to priorytet, ale jeśli jest okazja wyciągnąć takiego Gościa za darmo to trzeba działać.

0

@BORO_12 Co Ty porównujesz, Girona z ubiegłego sezonu grała futbol z innej planety jak na jej potencjał. Nawet tak przeciętny gracz jak Eric miewał tam lepsze momenty. To jest gracz wyłącznie do pogłębienia składu nic więcej.

0

@ferdas_rawa myślę, że w obecnej Gironie grałby piach. Ta z zeszłego sezonu była wyjątkowa.

0

@patriczix Davies ponoć dogadany z Realem, ale Kimmich zamiast De Jonga jak najbardziej.

0

To chyba dobrze, niech mu się lico zagoi. Czy to oznacza, że wraca do domu ?

1

@4Fabregas4 Ty masz jakiś problem z Flickiem ? W większości komentarzach tylko krytyka i wyzywanie od głupców. Skoro jesteś taki mądry i potrafisz wszystko przewidzieć dlaczego nie jesteś jeszcze trenerem Barcelony ?

1

Co tam robił Olmo ? Myślałem, że on pojechał na zgrupowanie ?

0

@galix22 To było wiadomo, że przy tak krótkiej ławce nie ma szans aby grać na wszyskich frontach na 100 %. To samo było w poprzednim sezonie, tylko w odróżnieniu do ubiegłego roku gramy o niebo lepiej. Dla mnie ta kontuzja to nic innego jak skuteczna próba powstrzymania go przed wyjazdem na ligę narodów.

0

Wniosek prosty, bez Młodego nie ma gry. Biali mogą być w kryzysie, ale
Potrafią kreowac sytuacje my niestety dzisiaj się nie popisaliśmy i co gorsze jesteśmy uzależnieni od 17latka.Straszna bieda. Czas na przerwę i wnioski.

0

To już po tej stracie widać, że mecz w plecy. Niestety

0

@addept Kounde nie ma z kim grać, prawe skrzydło nie działa. Lewe z resztą też. Rapha niewidoczny. Będzie ciężko. Trzeba liczyć, że spuchną i może uda się wywieźć remis.

1

No to już jak są takie gesty jak Raphy do Fermina to nie jest dobrze.

0

To powinna być żółta kartka.

3

To są jednak debile. Gdzie tam był spalony ??

4

@19Macio93 po to ta „kontuzja” żeby nie jechał na kadrę i bardzo dobrze. Awans gwarantowany w ogórkowej lidze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?