4

@barteq pewnie, że nie powinien, ale jeśli mu to rzeczywiście wyjdzie to zagra na nosie lidze i pokaże tłusty pośladek tej kanalii Tebasowi. Na dzień dzisiejszy to on jest prezesem, więc trzeba liczyc na to, że się uda i nie będziemy pośmiewiskiem całego świata. Przyjdzie czas na rozliczenia jego działań, ale na dzień dzisiejszy jest jak jest więc wierzmy w to, że wszyscy będą dostępni do gry w nadchodzącej rundzie. Pozdro

1

@gracianho7 jeśli wrócimy do zasady 1:1 będzie zdecydowanie łatwiej przeprowadzać transfery. Nie wierz w opinie większości tutejszych znawców. Klub funkcjonuje normalnie, zarabia kasę, tylko boryka się z obwarowaniami ffp, czyli niewolnictwo by Excel. Ludzie, którzy twierdzą że jesteśmy bankrutem nie mają zielonego pojęcia o świecie, który ich otacza.

8

Coś czuje, że jutro zostaną zarejestrowani i jeśli wrócimy do zasady 1:1, to Lapcio w ciągu kilku dni urośnie na tym portalu do miana zbawcy Barcy i najlepszego prezesa „ever” :D

2

Podwojony optymizm, czyli albo jeszcze
ich trzyma po sylwestrze, albo naprawdę ich zarejestrują. Tu w zasadzie nie ma alternatywy.

0

@judaszowe_srebrniki za co mam przepraszać, ja tak z czystej ludzkiej życzliwości sie zwracam. Nie chcesz, nie mów.

2

@judaszowe_srebrniki a wiesz coś więcej ? Podziel się :-)

0

@GucioH no niestety nie udało się, obaj zawodnicy zostali wyrejestrowani przez ligę https://www.laliga.com/en-GB/clubs/fc-barcelona/squad

0

Tebas w końcu dopiął swego. Ktoś jeszcze uważa, że liga nie jest przeciwko nam ?

1

Jak to, nie rozumiem, to sama umowa sprzedaży nie wystarczy ? Przecież to jest śmiech na sali, że trzeba okazać przy tego typu transakcji potwierdzenie przelewu :-D Niech ten cały Tebas zajmie się kadrą sędziowską, która jest najgorsza ze wszystkich topowych lig w europie, a nie słupkami w excelu. Brak możliwości posiadania głębi w zespole z powodów czysto finansowych przyczynia się między innymi do częstych i przewlekłych kontuzji topowych graczy, którzy muszą grać na wielu frontach. Kalendarz napięty do granic ludzkich możliwości upchany gównianymi turniejami, a później płacz że połowa
składu w szpitalu.

0

@leonek160 no i co w związku z tym ? Kibicem się jest, a nie bywa.

0

@EkspertzOrlikq czekaj, chwila ? Przeczytałeś co napisałeś ? Bo wydaje mi się, że chyba nie do końca, ale to pewnie nie pierwszy raz. Prawda ?

0

@Castro Ewidentnie kolega nie chce wspierać Barcy w kryzysie więc masz rację, niech robi co chce i ogląda więcej NBA.

3

@fart nie widzę żadnego problemu żebyś więcej kibicował Celtom i przestał tutaj zaglądać.

1

@PoGGi przeczytałeś artykuł? Tam masz wszystko wyjaśnione i jest to oficjalna informacja, a nie doniesienia pismaków.

0

@1kondziu1 Tylko, że to jest 120 mln czystego dochodu rocznie przez 20 lat, a oficjalne informacje na ten temat
pojawiły się już w lipcu: https://www.fcbarcelona.com/en/news/4067814/barca-hospitality-sells-95-of-vip-seats-and-spaces-in-future-spotify-camp-nou-and-launches-new-products/amp

0

@creativeopinion abstrahując już czy to dużo czy mało, ważne żeby ludzie czytający te artykuły zrozumieli, że to jak kasa która zasila nasz budżet rocznie, a nie jednorazowo.

0

@creativeopinion te 120 mln to jest roczny dochód, a nie jednorazowy zastrzyk gotówki. Przeczytaj proszę poniższy artykuł: https://www.fcbarcelona.com/en/news/4067814/barca-hospitality-sells-95-of-vip-seats-and-spaces-in-future-spotify-camp-nou-and-launches-new-products/amp

0

@Filipem ja m.in. o tym pisałem w innym wątku, a tu jest artykuł na ten temat, jeszcze z lipca. Jak Wam się wydaje, że takie kontrakty załatwia się w tydzień to naprawdę średnio macie pojęcie o realiach: https://www.fcbarcelona.com/en/news/4067814/barca-hospitality-sells-95-of-vip-seats-and-spaces-in-future-spotify-camp-nou-and-launches-new-products/amp

1

Do wszystkich nastawionych sceptycznie poszukajcie w internecie artykułów na temat tej sprzedaży. To co jest tutaj to duże ogólniki niekoniecznie zgodne z rzeczywistością. Zachęcam do poczytania i zrozumienia na czym tak naprawdę polega ten deal Laporty: „Barcelona have sold 95% of 9400 seats in the newly created VIP ring between the two tiers in the Camp Nou. Most of these seats are taken in a program called Barca Hospitality on contracts up to 8-10 years. This is expected to generate 120 million euros of revenue each year.”

0

@Konstanty23 trudno się czyta Twoją składnię. Wybacz, ale nie podołałem. Taka dobra rada od nieco starszego kolegi, czytaj swój wpis zanim go opublikujesz. Druga sprawa to opieranie tezy całego wątku na podstawie doniesień z prasy. Wybacz, ale mnie to nie przekonuje. Z mojej strony to tyle i proszę się już do mnie nie zwracać. Pozdrawiam.

0

@BORO_12 Gazeta może sobie napisać co chce, dla mnie to żadne źródło. Nie popieram wszystkich decyzji Laporty, no ale nikogo lepszego teraz nie ma i musimy polegać na jakiego decyzjach. Czy zrobił wszystko dobrze ? Pewnie nie, ale prawdopodobnie jesteśmy na ostatniej prostej, aby wyciągnąć ten klub z finansowego bagna.

0

@BORO_12 nie unoś się tak bo wylewu dostaniesz, a na oddziałach neurologii pewnie tłum po świętach. Podaj proszę zródło informacji na podstawie, której mieliśmy sprzedać loze VIP za 200 mln. O nic więcej nie proszę. Jak podasz wiarygodne źródło to wtedy przyznam Ci rację. Apeluje też, abyś zbyt pochopnie nie oceniał ludzi, bo to mi trąci typową polską cebulą, a ja mam straszną alergię na taki typ naszego wspaniałego społeczeństwa.

1

@BORO_12 a skąd w ogóle się wzięło te 200 mln to jakieś wiarygodne źródło ? Odnosisz się do tego jakby to miała być jakaś wykładnia. Sprzedał za tyle za ile wynegocjowali. Jeśli te 100 baniek wystarczy do powrotu do zasady 1:1 to będzie duży sukces bo czekamy na to kilka lat.

3

Nie wierzę, że go nie zarejestrują. Dzisiaj poznaliśmy decyzję sądu i oświadczanie ligi bez komentarza klubu. Co to oznacza? Albo mają wszystko pod kontrolą i rejestracja to kwestia czasu, albo wszyscy dostali wylewu i leżą nieprzytomni :D

0

@Matej Obyś miał rację bo to straszny wstyd jeśli nie nie uda się go zarejestrować na czas .

1

Ale zdjęcie wstawiliście idealne! Brawo!

0

Zastanawiające jest to, że klub w dalszym ciągu nie odniósł się do decyzji sądu w oficjalnym komunikacie.

0

Czy oni rzeczywiście muszą go zarejestrować do 31.12 ? Czy mają czas do końca stycznia ? Jak to jest ?

1

Wszystkiego dobrego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?