novy1899
Dołączył/a: sierpień 2021
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Elvisek Casado jak profesor. Coś niewiarygodnego.
6
Dla mnie MVP to Pablo Torre, ale się chłop zameldował w pierwszej „11”
0
@ACRAB95 nie ma nie ma wyjścia, to koniec sezonu dla Marca, ale damy radę! Trzeba wierzyć!
2
Nie ma słów aby to opisać, coś niewiarygodnego….
3
Ja pierdole i po sezonie Marca!
0
Nie ma wyjścia, trzeba rotować. Gramy tym zawodnikami, którzy są zdrowi, takie realia.
0
Dobra to, że nie usłyszał to mogę jeszcze zrozumieć, ale karny odgwizdany kompletnie z dupy. Gdzie jest VAR pytam ?!
0
@kejdzi a tego nie wiem niestety, być może
0
@Radko1976 oby ;-)
0
My na 7 spotkań, 2 gramy u siebie a reszta wyjazd. Prześcieradła w tym samym czasie 4 i i siebie i 3 w roli gości. Kto układa ten kalendarz ?
12
@slayer a co mieli zrobić ? Zrugać trenera za to, że Matsowi odcięło prąd ? Graliśmy przez 80 minut w 10, chłopaki zostawili sporo zdrowia na boisku, o czym wszyscy mówią. Porażek nie unikniemy to jest wkalkulowane w ten sport. Ja o awans do kolejnej rundy LM się nie martwię.
2
Na tym zdjęciu jego lewa noga wygląda na mega chudą, albo to takie ujęcie. Pamięta ktoś, którą była operowana ?
8
Obyśmy w każdych rozgrywkach doszli jak najdalej, ale umówmy się nie mamy odpowiednio szerokiej kadry, aby grać na tylu frontach.
5
@VandaI To jest trener na lata, trzeba dać ma pracować i też wierzę, że sklei coś sensownego z tych chłopaków. Mamy solidnych doświadczonych graczy i utalentowaną młodzież, którzy przy Hansim powinni fajnie się rozwijać.
8
Trzeba o tym meczu szybko zapomnieć i grać swoje.
0
@Pablozeusz dzięki Ci Panie za słowa rozsądku!
8
@JarekS podajesz staty drużyny, która od 10 minuty grała w przewadze 1 zawodnika. Czytam Twoje komentarze i wydają się bardzo wartościowe i profesjonalne, ale jeśli na takiej podstawie wyciągasz daleko idące wnioski to sporo u mnie straciłeś. Chętnie wrócę do dyskusji po meczach z Getafe i Osasuna.
0
@Metalowy14 nie będziesz mi człowieku odbierał prawa
wypowiadania się. Jeśli uważasz, że Cwiakala jest jednym z lepszych komentatorów w tym kraju to wg mnie masz średnie pojęcie w tym temacie, ale jeśli lubisz go słuchać to słuchaj dalej.
1
@Kuchar dokładnie, gość nie dojechał na mecz. Tragedia!
19
Dzięki Marc za przegrany mecz.
0
@MILOSZ_F22 nie słyszysz że gość jest mega stronniczy ?
0
@MILOSZ_F22 bo nie da się gościa słuchać ?
1
Panowie, jakiś zbiorowy apel do canal+ o niekomentowanie spotkań Barcelony przez Cwiakale ?
4
Ćwiakal w takiej formie że zaraz puknie kolegę z którym komentuje mecz!
2
Monaco pokazało się z bardzo dobrej strony na tle Barcelony. Słowa komentatora, w stosunku do drużyny którą od 10 min grają w dziesiątkę!
2
Ćwiakal już szczytuje!
2
Oby to wybronić do końca i zorganizować psychologa dla naszego bramkarza.
1
@Mario999 gdyby nie błąd bramkarz, który miał udar ten mecz wyglądałby zupełnie inaczej.
2
I takie są konsekwencje udaru, paraliż kończyn!
0
Ja prdl Cwiakala ?!!!!!! Za jakie grzechy !!!!!! 90 minut pastwienia sie!