4

Oby tak było. Brawo Panie Hansi.

1

@revolution33 Tylko w tych zawodnikach widzisz nasz potencjał ? Ty tak na serio ?

6

@barcelona22 jeśli obecną drużynę nazywasz szrotem to jak nazwiesz ekipę za kadencji Koemana ? W naszej sytuacji ekonomicznej Xavi miał mega ekipę. Oczywiście zgadzam, się że były pewne braki, ale mogliśmy ugrać dużo więcej w tym sezonie.

1

@michalgajdek Świetny artykuł. Ja osobiście wolałbym oglądać Barce, która będzie dominować i strzelać więcej bramek niż przeciwnik, niż taką jak w rewanżu z PSG, wystraszoną, „elektryczną” i bez pomysłu. Jeśli to ma nam dać Hansi to jestem na „tak”. Oby tylko to był dr Flick.

1

@fearguz no cóż, smutne to, ale niestety prawdziwe.

0

@Kibicodlat5 Nie czarujmy się czynnik ekonomiczny na pewno ma tutaj ogromne znaczenie. Szkoda tylko, że musimy kierować się takimi kategoriami wybierając trenera po dość rozczarowującym sezonie.

5

Mamy zagwarantowany jakiś procent od sprzedaży, że ten artykuł się pojawił…?

0

Co sądzicie o Conceiçao ?

0

@KibicBarcy84 chyba chodzi o tę wypowiedź dotyczącą stanu finansów i porównania jakie możliwości miał trener 25 lat temu a jakie ma Xavi teraz.

„Tak, postaramy się. Uważam, że culé, barcelonista, kibic czy socio musi zrozumieć, że sytuacja jest bardzo trudna i skomplikowana, szczególnie na poziomie ekonomicznym, jeśli chodzi o rywalizację z największymi konkurentami zarówno w Hiszpanii, jak i w Europie. Mamy sytuację finansową, która nie ma nic wspólnego za tą sprzed 25 lat. Wtedy przychodził trener i mówił, że chce tego, tego i tego. Teraz tak nie jest. Nie mamy teraz takich warunków jak inne kluby, które mają korzystną sytuację FFP i dużą lepszą sytuację finansową. Barcelonista musi to zrozumieć. Ja, jako trener, to rozumiem. Rozmawiałem o tym z prezydentem i z Deco i do tego się dostosujemy. To nie znaczy, że nie chcemy walczyć o tytuły, ale taka w tym momencie jest sytuacja Barçy. Cule i kibic musi zrozumieć, że potrzebujemy stabilizacji, że potrzebujemy czasu, ale postaramy się dobrze wykonywać pracę, aby rywalizować.”


30

Co się wczoraj chłop nabiegał to jego. Serducho do walki! Uważam, że wypychanie go, aby na nim zarobić to nie do końca dobry pomysł.

5

Szansa jest, ale trzeba jeszcze wygrać w poniedziałek, a to w cale nie będzie takie proste.

9

I to jest prawdziwa rewolucja! Tylko obawiam się, że tyle w tym prawdy co nic.

6

Dzisiaj udar ma Ter Stegen i Urus.

5

Skoro jest, aż tak zdeterminowany,
jak donoszą media to pewnie przyjdzie pracować nawet za min. budżet. Ciekawe co by z tego wyszło.

0

Gówno się wylało. W takiej atmosferze to my wiele tam nie ugramy….niestety

2

„Trio Jules Koundé, Ronald Araujo, Andreas Christensen ma wręcz gwarantowany występ.” nie do końca ponieważ:
„W normalnej sytuacji mógłby w jego miejsce wskoczyć Andreas Christensen, ale i on w starciu na Parc des Princes został ukarany kolejnym kartonikiem, przez co nie będzie mógł wystąpić na Montjuïc.”

0

@Volley Oby tylko zdrowie dopisało :)

0

Obaj Jaos muszą zostać! To będą nasze najlepsze letnie transfery. Oby udało się jeszcze pozyskać solidnego pivota.

1

Nie wiem jak oni to zrobią, ale on musi zostać. Mega wszechstronny i co najważniejsze ma chłop zdrowie do sportu.

1

Felix….magic touch!

1

Tylko co ta za futbol z takimi arbitrami….

0

Wszystko super, ale ostateczną decyzję musi podjąć zawodnik. Rapha podkreślał wielokrotnie, że nigdzie się nie wybiera.

1

Co najważniejsze w końcu perfekcyjnie funkcjonowała obrona. Kounde, Araujo, Cubarsi!

4

Gundo dzisiaj niczym profesor.

3

Wooooow! Totalna deklasacja. Robert jesteś wielki!

2

Jedziemy !!!!!!!!!

24

Ja mu się nie dziwię, 90 % sędziów w Hiszpanii ma orzeczenie o niepełnosprawności intelektualnej.

4

Ronald gasi Morate jak peta!

0

Woooowww. Lewy & Felix!

0

@Firestone Laporta go ubóstwia. Jeśli tylko będzie taka możliwość zrobi wszystko, aby zatrzymać go jeszcze na jeden sezon. Pytanie czy nowy trener będzie miał na to jakiś wpływ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?