1

jakbys podal dobry link to bylbym wdzieczny :D

1

poda ktos link do meczu chorwacji ? z gory dziekuje :)

0

Jakis darmowy link do meczy chorwacja - turcja ? z gory dzieki

0

2:0 dla irlandii

0

Luis ładuj pistolet na poczatek sezonu copa america jeszcze nie jedna przed Toba :)

p.s najlepsza 9 na swiecie :)

0

grosik rennes , cionek palermo nie tak wielkie kluby jak te wyzej wymienione ale solidne : )

0

jezeli wygraja bede sie cieszyl bo wiadomo ze kazde nasze zwyciestwo na takim turnieju to wielka niespodzianka , ale przeraza mnie to jak widze ze wiekszosc pisze ze powinnismy spokojnie ograc irlandie 2-3 : 0 :D

0

Dzis jest ten dzien kiedy baloniki pękną i zobaczycie ze PL na wielkim turnieju to inna druzyna i za kazdym razem gra wielką kaszane

2

bombowy mecz : )

2

nie moge sie z tym zgodzic , PEDRO po takiej akcji cieszył wąsa :)

1

czesio michniewicz to jest gosc :D

0

fani barcy i tak powiedza ze Turan zjada Pogbe xd

0

kirikesa ahahahaahahahhahaha xd

12

Ciekawi mnie kiedy Żewłakow wyjedzie z tekstem ze Real wygral w tym roku LM xd

1

zobaczycie swojego "sezonowca" Pogbe co bedzie robil , pewnie real nam go sprzatnie ...

6

barca nie pomylila sie sprzedajac Cie : )

0

widze ze kazdy w PL zyje juz finalem Euro naszych grajkow ja osobiscie mam nadzieje ze wygramy chociaz jeden mecz grupowy ;)

0

Edinson Cavani : "Luis Suarez is a little upset but he needs to grow up. He's not a baby anymore."

Smiech na sali chlop ktory kosztowal 50 mln a nie jest nawet w 30 % tak dobry jak nasz Pistolero gada takie glupoty :)

0

monchi juz nie pracuje w sevilli ...

20

James Rodriguez le deja un 'recado' al Real Madrid C.F.



HAHA koles przywalil symulke i nabawil sie urazu , odrazu załączam link do wgladu , to jest real madryt level tego nie ogarniesz :)






Ogolnie u bialych maja sama smietanke jezeli chodzi o nagrode dla najlepszego aktora Pepe , CR7 , JAMES , MARCELO naprawde dobra obsada ciezko bedzie w tym roku przyznac nagrode ja osobiscie wreczylbym kazdemu z nich ale coz jest tylko jedna ! :D

1

pamietaj ze mamy tez halilovicia , songa , tello ktorzy wracaja z wypozyczen mysle ze tello tez bylby dobra opcja aby zostac zmiennikiem msn , halilovicia pewno sprzedamy z opcja pierwokupu gdyz musi grac i sie rozwijac takze mysle ze z halilovicia starczy na lemosa i denisa suareza :D

2

mam nadzieje ze sprowadzimy 2 stoperow Umititi wydaje sie byc dobry wyborem 25 mln u boku Pique sie wyrobi do tego szybki , skoczny czego chciec wiecej taki podobny do zoumy z chealsea moim zdaniem :D

0

mam nadzieje ze wawrzyn nie zaprezentuje wirujacego kolana tak jak dzis :D

0

jak benzema w wiezieniu siedzial za krecenie pornoli to nie byl taki cwany : )

0

ale pila od zielinskiego D:

4

Krychowiak jest dobry ale nie oszukujmy sie do Busiego to lata swietlne mu brakuje w ogole nie styl na Barce: )

1

widac ze jak trwoga to do boga nie idzie i odrazu gramy na wawrzyna :)

3

bardzo dobrze niech go trzymaja nawet niech mu klauzule podniosa byle do nas nie trafil

1

a moze to jednak zostanie jako zmiennika busquetsa ? po co ma grac rakitic jak mozemy dawac songowi szanse styl nasz mniej wiecej zna takze presezon jak przepracuje mysle ze mogloby cos z niego jeszczy byc :D

2

Dokladnie kazdy by chcial byc na jego miejscu 2 sezony 7 pucharow do CV sie wpisalo ale ogolnie mysle ze naprawde ma aspiracje na dobrego zmiennika tylko brakuje mu gry mysle ze gdybysmy go wypozyczyli do takiej sevilli albo innego zespolu to pokazalby co potrafi oczywiscie nie uwazam odrazu ze jest to dani alves bo nawet w 30% nim nie jest ale dobry zmiennik napewno lepszy niz montoya :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?