olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
MASZYNA , widzieliscie ten trick ? zlota pilka sie nalezy jak w morde strzelil ;D
3
Cristiano powinien na poczatku meczu wychodzic z zoltą kartka tak aby nie symulowal; D
1
prosze ci krystyna nie zartuj hahahahahha
0
Trybuny za 321...
0
milik juz zaczyna :D
2
Brawo Kuba , trzymaj tam tego żelka !! !
4
minuta ciszy a Ci brawo bija ;/
1
Cris bokiem , chcial pokazac ze umył uszy ,
1
Standard , mecz sie nie zaczął a Ci juz o Realu Madryt gadaja , jakby nie mieli nic ciekawszego do komentowania ....
0
moja ciotka przez 15 lat byla na migracji teraz wrocila majac 38 lat moze prowadzic spokojne i dostatnie zycie az do smierci, dodam ze postawila swoj dom zalozyla rodzine i jest sczesliwa teraz sobie podrozuje za naszymi pilkarzami we Francji a tutaj pewnie nadal pracowalaby za 2000tys :D
2
155 mln od nike to sporo , faktycznie klubowy dlug maleje + dojdzie mam nadzieje sponsor glowny ktory tez rzuci 100 baniek na sezon i bedzie git : )
4-5 lat i splacimy dlug :D
1
mam nadzieje ze Kryśka nie przywali jakiejs symulki i dzieki temu wygraja bo narod Polski by tego nie przezyl a fanatycy z bialej strony chyba juz dawno by go sprzedali i przylepili łatke "symulanta".
p.s mam nadzieje ze pazdan go wyjasni : )
nie ma nic piekniejszego od placzącego cr7 :D
6
szczerze to srednio lubie ogladac tego pajcyka za przeproszeniem :D
5
Tak kazdy krecił beke z Vermaelna a teraz jedyny zawodnik Barcy na euro i do tego rozegral 4 mecze po 90 i jest głownym filarem defensywy w Belgii szkoda ze znajac jego szczescie to zagra w Barcy 2-3 mecze i znow cos złapie bo bez kontuzji to nie ukrywajmy ale Mathieu to on zjada :D
p.s zapomnialem o Ter Stegenie ale on grzeje ławke
4
no i dobrze ze sie znalazl bo mu sie nalezało napewno bardziej niz Lewemu , wygrał nam mecz z Irlandia z Ukraina dał dobrą piłe do Kuby po czym Błaszczykowski strzelil bramke , ze Szwajcaria rowniez przytomnie sie zachował i puscil pile do Kuby a mogl przyjmowac i strzelac juz nie wspominam o karnym w serii jedenastek ktora zamienil na bramke , chlopak ma 22 lata spokojnie , grunt ze umie znalesc sie w sytuacjach dogodnych do zdobycia bramek, pamietacie jak Pistolero na początku gry w Barcy mial to samo nawet jeszcze gorzej bo nic kompletnie nie mogl strzelic a sytuacji mial jeszcze wiecej ! Denerwują mnie na kazdym kroku te wjazdy na Milika i eksperci ktorzy uwazaja ze Milik powinien siedziec na ławce i grać za niego Stepinski ...
0
tello dobry zmiennik moglby zostac napewno lepszy on niz sandro czy taki munir dwoch zmiennikow dla MSN jakby chcial siedziec na ławce to byloby cos + sprzedaz Songa i Halilovicia z opcja pierwokupu za 10 mln tak jak zarzad mowil takze mysle ze sprzedajac Adriano , Vermaelena , Songa , Halilovicia , Douglasa zarobilibysmy z 20 mln na transfer Denisa Suareza i jakiegos zmiennika dla MSN typu Nolito lub Gameiro bo jezeli to prawda ze Sevilla za 40 mln nam go chce sprzedac to w ogole sie to nie oplaca lepiej kupic mlodego napastnika ktory bedzie sie rozwijal
0
http://www.fcbarca.com/mobile/70559-agentka-alvesa-spotka-sie-dzis-w-paryzu-z-psg.html Agentka Alvesa w tamtym roku
oraz
https://www.instagram.com/p/UedAB1LZVc/?taken-by=dinasantaana Agentka Alvesa 2016
2
kapustka zielinski linetty powinni po euro coraz wiecej grac i sie ogrywac bo to przyszlosc naszej lini pomocy :D
2
Tylko szkoda ze nie potrafi wziasc pilki i wejsc w drybling tylko wstrzymuje akcje nie oszukujmy sie ale w Bayernie robote robia koledzy oczywiscie Lewy tez jest dobry ale do Pistolero mu brakuje sporo :D
26
Mimo wygranej Polakow zostane przy swoim typie Pistolero najlepsza 9 na swiecie ;D
2
Juz nie przesadzajmy tak z tym Milikiem wazne ze czuje gre i ma mnostwo sytuacji nawet krol CR7 gra fatalnie i nie ukrywajmy nawet te 2 bramki tego nie zmienia , Milik 22 lata spokojnie liczy sie dobro zespolu wazne ze Lewy strzelil moze sie przelamie , chcialbym zagrac z portugalia w cwiercfinale :D
1
Babochlop wyszedl hahahhahaahha
2
To co KUBA na krola strzelcow Euro ?:D
2
Teraz kibicujemy sloweni i naszej Rakiecie go go ! :D
0
Milik i Krychowiak nie trafia 100%
0
Moze to i lepiej bo z Chorwacja bysmy dostali baty :D
0
Wart tych 50 mln ten Xhaka ?:D
0
Niestety ale ciezko bedzie dotrwac do karnych nawet , Szwajcaria jest lepsza od nas co widac
5
Czy ten Lewy mysli ze jest krolem ? Powiem krotko jestem zly jak nie wiem i nie stawiajcie mi Lewego na rowni z Suarezem bo nasz Pistolero go zjada w kazdym aspekcie ...
2
Moze strzelamy karne lepiej niz Barca ?:D