31

MASZYNA , widzieliscie ten trick ? zlota pilka sie nalezy jak w morde strzelil ;D

3

Cristiano powinien na poczatku meczu wychodzic z zoltą kartka tak aby nie symulowal; D

1

prosze ci krystyna nie zartuj hahahahahha

0

Trybuny za 321...

0

milik juz zaczyna :D

2

Brawo Kuba , trzymaj tam tego żelka !! !

4

minuta ciszy a Ci brawo bija ;/

1

Cris bokiem , chcial pokazac ze umył uszy ,

1

Standard , mecz sie nie zaczął a Ci juz o Realu Madryt gadaja , jakby nie mieli nic ciekawszego do komentowania ....

0

moja ciotka przez 15 lat byla na migracji teraz wrocila majac 38 lat moze prowadzic spokojne i dostatnie zycie az do smierci, dodam ze postawila swoj dom zalozyla rodzine i jest sczesliwa teraz sobie podrozuje za naszymi pilkarzami we Francji a tutaj pewnie nadal pracowalaby za 2000tys :D

2

155 mln od nike to sporo , faktycznie klubowy dlug maleje + dojdzie mam nadzieje sponsor glowny ktory tez rzuci 100 baniek na sezon i bedzie git : )
4-5 lat i splacimy dlug :D

1

mam nadzieje ze Kryśka nie przywali jakiejs symulki i dzieki temu wygraja bo narod Polski by tego nie przezyl a fanatycy z bialej strony chyba juz dawno by go sprzedali i przylepili łatke "symulanta".



p.s mam nadzieje ze pazdan go wyjasni : )
nie ma nic piekniejszego od placzącego cr7 :D

6

szczerze to srednio lubie ogladac tego pajcyka za przeproszeniem :D

5

Tak kazdy krecił beke z Vermaelna a teraz jedyny zawodnik Barcy na euro i do tego rozegral 4 mecze po 90 i jest głownym filarem defensywy w Belgii szkoda ze znajac jego szczescie to zagra w Barcy 2-3 mecze i znow cos złapie bo bez kontuzji to nie ukrywajmy ale Mathieu to on zjada :D

p.s zapomnialem o Ter Stegenie ale on grzeje ławke

4

no i dobrze ze sie znalazl bo mu sie nalezało napewno bardziej niz Lewemu , wygrał nam mecz z Irlandia z Ukraina dał dobrą piłe do Kuby po czym Błaszczykowski strzelil bramke , ze Szwajcaria rowniez przytomnie sie zachował i puscil pile do Kuby a mogl przyjmowac i strzelac juz nie wspominam o karnym w serii jedenastek ktora zamienil na bramke , chlopak ma 22 lata spokojnie , grunt ze umie znalesc sie w sytuacjach dogodnych do zdobycia bramek, pamietacie jak Pistolero na początku gry w Barcy mial to samo nawet jeszcze gorzej bo nic kompletnie nie mogl strzelic a sytuacji mial jeszcze wiecej ! Denerwują mnie na kazdym kroku te wjazdy na Milika i eksperci ktorzy uwazaja ze Milik powinien siedziec na ławce i grać za niego Stepinski ...

0

tello dobry zmiennik moglby zostac napewno lepszy on niz sandro czy taki munir dwoch zmiennikow dla MSN jakby chcial siedziec na ławce to byloby cos + sprzedaz Songa i Halilovicia z opcja pierwokupu za 10 mln tak jak zarzad mowil takze mysle ze sprzedajac Adriano , Vermaelena , Songa , Halilovicia , Douglasa zarobilibysmy z 20 mln na transfer Denisa Suareza i jakiegos zmiennika dla MSN typu Nolito lub Gameiro bo jezeli to prawda ze Sevilla za 40 mln nam go chce sprzedac to w ogole sie to nie oplaca lepiej kupic mlodego napastnika ktory bedzie sie rozwijal

2

kapustka zielinski linetty powinni po euro coraz wiecej grac i sie ogrywac bo to przyszlosc naszej lini pomocy :D

2

Tylko szkoda ze nie potrafi wziasc pilki i wejsc w drybling tylko wstrzymuje akcje nie oszukujmy sie ale w Bayernie robote robia koledzy oczywiscie Lewy tez jest dobry ale do Pistolero mu brakuje sporo :D

26

Mimo wygranej Polakow zostane przy swoim typie Pistolero najlepsza 9 na swiecie ;D

2

Juz nie przesadzajmy tak z tym Milikiem wazne ze czuje gre i ma mnostwo sytuacji nawet krol CR7 gra fatalnie i nie ukrywajmy nawet te 2 bramki tego nie zmienia , Milik 22 lata spokojnie liczy sie dobro zespolu wazne ze Lewy strzelil moze sie przelamie , chcialbym zagrac z portugalia w cwiercfinale :D

1

Babochlop wyszedl hahahhahaahha

2

To co KUBA na krola strzelcow Euro ?:D

2

Teraz kibicujemy sloweni i naszej Rakiecie go go ! :D

0

Milik i Krychowiak nie trafia 100%

0

Moze to i lepiej bo z Chorwacja bysmy dostali baty :D

0

Wart tych 50 mln ten Xhaka ?:D

0

Niestety ale ciezko bedzie dotrwac do karnych nawet , Szwajcaria jest lepsza od nas co widac

5

Czy ten Lewy mysli ze jest krolem ? Powiem krotko jestem zly jak nie wiem i nie stawiajcie mi Lewego na rowni z Suarezem bo nasz Pistolero go zjada w kazdym aspekcie ...

2

Moze strzelamy karne lepiej niz Barca ?:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?