0

nie plakac , dobrze ze mamy chociaz te okazje napewno cos wpadnie spokojnie pany

0

maczynski to jest smiech na SPD Jodlowiec mogl grac :D

1

Pusta bramka ahhahaha

2

Nastepno euro grupa smierci crisa : Portugalia , San Marino , Azerbejdzan , Luksemburg

4

z Tomkiem Hajto bysmy wygrali to euro na 100 % chlop widzi co jest zle w kazdym aspekcie :D

0

krychowiak jeden z najlepszych spd na swiecie podobno a pilki na szerokosc boiska gornej nie potrafi dograc watpie aby wygral walke z matuidim w psg jak tam odejdzie nawet taki motta jest chyba lepszy ale co ja tam wiem , pamietam jak niektorzy go porownywali do busquetsa niestety ale do busiego to mu lata swietlne brakuje :)

0

ma ktos link po polsku gdzie obraz zgrywa sie z komentarzem bo na tvpsport opoznienie a w trasie jestem i nieg moge obejrzec w tv poratujecie rodacy !:)

0

rzuci ktos link do meczu polski ? najlepiej po pl z gory dzieki !:D

13

9

mysle ze 4 miejsce w grupie bedzie dla cristiano dobrym osiagnieciem :D

7

cristiano = nie lubie realu madryt i portugalii oraz uwielbiam jego miny i placz po przegranym meczu : D

18

Vermaelen drugi mecz z rzedu i brak kontuzji , moze cos z niego bedzie jeszcze :)

0

dobra wygrac z ukrainą i przybic ten awans

2

trzeba wprowadzic kapustke i zielinskiego i szarpnąc cos a nie ..

0

zdejmij tego grosika i maczynskiego bo rekawami oddychaja ..

0

To sie zemsci...

0

Kapustka za Grosickiego i Peszkin za Kube

0

dzis niemcy strzela nam 3 gole :D

1

powodzenia tez jestem z kielc zdalem w tamtym roku w grudniu :D

1

sandro 6 mln , bartra 8 mln , tello 10 mln , verma 5 mln , song 3 mln ,haliovic 10 mln 40 mln na umitiego jest i jeszcze na nolito zostaje a gdzie 60 mln ktore mial przeznaczych zarzad na transfery ?: D denis suarez 3 mln , lemos 10 mln i bellerin 40 mln i gitara :)

0

czesio michniewicz jest krolem "nie widzialem jeszcze drewnianego rumunskiego pilakrza " :D

18

stoper na lata , kupic jeszcze jakiegos nawet tego lemosa zrobic porzadki z verma a za rok z mathieu jezeli udaloby sie kupic bellerina to obrona na najblizsze 5 lat bez przebudowy :)

2

cala ta portugalia siebie warta , mam nadzieje ze skoncza na fazie grupowej turniej

0

hhahaha zabity kret , ale on jest irytujacy to mala bania to ma byc najlepszy pilkarz swiata ? to jest dysmozg a nie

0

go go go islandia !:D

0

Verma jak narazie dobre spotkanie bez wiekszych bledow moze jeszcze sie wyrobi i zostawimy go na nastepny sezon :D

0

ale ten morata to jest drewno ...

0

na niemcy chcialbym aby wyszedl zielinski za mączynskiego i salamon lub cionek za tego sabotazyste pazdana :D

1

co ty gadasz akurat maczynski na rowno z krychowiakiem : )

0

No to odliczam minuty az Zewlakow standardowo nawiaze do wygranej realu w lidze mistrzow :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?