olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie plakac , dobrze ze mamy chociaz te okazje napewno cos wpadnie spokojnie pany
0
maczynski to jest smiech na SPD Jodlowiec mogl grac :D
1
Pusta bramka ahhahaha
2
Nastepno euro grupa smierci crisa : Portugalia , San Marino , Azerbejdzan , Luksemburg
4
z Tomkiem Hajto bysmy wygrali to euro na 100 % chlop widzi co jest zle w kazdym aspekcie :D
0
krychowiak jeden z najlepszych spd na swiecie podobno a pilki na szerokosc boiska gornej nie potrafi dograc watpie aby wygral walke z matuidim w psg jak tam odejdzie nawet taki motta jest chyba lepszy ale co ja tam wiem , pamietam jak niektorzy go porownywali do busquetsa niestety ale do busiego to mu lata swietlne brakuje :)
0
ma ktos link po polsku gdzie obraz zgrywa sie z komentarzem bo na tvpsport opoznienie a w trasie jestem i nieg moge obejrzec w tv poratujecie rodacy !:)
0
rzuci ktos link do meczu polski ? najlepiej po pl z gory dzieki !:D
13
9
mysle ze 4 miejsce w grupie bedzie dla cristiano dobrym osiagnieciem :D
7
cristiano = nie lubie realu madryt i portugalii oraz uwielbiam jego miny i placz po przegranym meczu : D
18
Vermaelen drugi mecz z rzedu i brak kontuzji , moze cos z niego bedzie jeszcze :)
0
dobra wygrac z ukrainą i przybic ten awans
2
trzeba wprowadzic kapustke i zielinskiego i szarpnąc cos a nie ..
0
zdejmij tego grosika i maczynskiego bo rekawami oddychaja ..
0
To sie zemsci...
0
Kapustka za Grosickiego i Peszkin za Kube
0
dzis niemcy strzela nam 3 gole :D
1
powodzenia tez jestem z kielc zdalem w tamtym roku w grudniu :D
1
sandro 6 mln , bartra 8 mln , tello 10 mln , verma 5 mln , song 3 mln ,haliovic 10 mln 40 mln na umitiego jest i jeszcze na nolito zostaje a gdzie 60 mln ktore mial przeznaczych zarzad na transfery ?: D denis suarez 3 mln , lemos 10 mln i bellerin 40 mln i gitara :)
0
czesio michniewicz jest krolem "nie widzialem jeszcze drewnianego rumunskiego pilakrza " :D
18
stoper na lata , kupic jeszcze jakiegos nawet tego lemosa zrobic porzadki z verma a za rok z mathieu jezeli udaloby sie kupic bellerina to obrona na najblizsze 5 lat bez przebudowy :)
2
cala ta portugalia siebie warta , mam nadzieje ze skoncza na fazie grupowej turniej
0
hhahaha zabity kret , ale on jest irytujacy to mala bania to ma byc najlepszy pilkarz swiata ? to jest dysmozg a nie
0
go go go islandia !:D
0
Verma jak narazie dobre spotkanie bez wiekszych bledow moze jeszcze sie wyrobi i zostawimy go na nastepny sezon :D
0
ale ten morata to jest drewno ...
0
na niemcy chcialbym aby wyszedl zielinski za mączynskiego i salamon lub cionek za tego sabotazyste pazdana :D
1
co ty gadasz akurat maczynski na rowno z krychowiakiem : )
0
No to odliczam minuty az Zewlakow standardowo nawiaze do wygranej realu w lidze mistrzow :D