1

Odnoszac sie do ostatnich plotek transferowych ze Verma za 10 mln w romie .

Verma 10 mln

Bartra 8 mln

Tello 8 mln

Song 5 mln

Adriano 3 mln

Halilovic 5 mln Ceny podalem troszke mniejsze od rzeczywistych bo nasz zarzad oczywiscie sprzedaje wszystko taniej ale daje to 40 mln



Umtiti 25 mln

Denis Suarez 3 mln

Lemos 15 mln

Mamy 3 wazne transfery zostaje 60 mln na zmiennika MSN czyli liczmy Gameiro 25 mln i reszta na Bellerina jezeli tak by sie to potoczylo to bylbym spelniony w tym okienku , spojrzcie tylko . Obrone mamy na lata Lemos 20 lat Umtiti 22 lat Bellerin 21 lat 4-5 lat spokoju z blokiem defensywnym za rok pewnie mathieu odejdzie takze jakiegos mlodego LO dla Alby przydaloby sie kupic np gaya lub grimaldo sprowadzic.

Blok defensywny mielibysmy z glowy przez najblizsze lata a mozna by sie zajac linia pomocy Rakitic Busi Iniesta ( Andres juz wiekowy ale 3-4 lata pogra jeszcze) Sergi Roberto na dobra sprawe 4 dobrych pomocnikow w tym 3 klasowych Denis Suarez szykowany na nastepce Iniesty i Rafinha (tutaj akurat nie upatrywalbym ze odpali bo chyba wiekszosc z nas wie ze do brata Thiago to sporo mu brakuje do tego non stop kontuzje. Arda Turan - pewnie jak nie odpali w tym sezonie to tez sie z nim pozegnamy za rok co akurat byloby chyba dobrym rozwiazaniem bo bedzie mial 30 lat a w jego miejsce mozna sprowadzic jakiegos mlodego pomocnika typu coutinho.

Atak - MSN gameiro lub Vietto wolalbym chyba vietto bo mlodszy ale gameiro doswiadczony lecz vietto w sumie tez gral w villareal takze tez juz troszke ma za soba a wiec podsumowujac sklad na kampanie 2016/2017.

Bramka:
Ter Stegen . Bravo . Masip

Obrona:
Bellerin , Vidal , Lemos , Umtiti .Pique , Mascherano . Mathieu , Alba

Pomoc:
Iniesta , Busi , Rakitic , Sergi Roberto , Denis Suarez , Arda , Rafinha

Atak :
MSN , Vietto , Munir
Pewnie zaraz pojawia sie komentarze zeby wylaczyc fife ale chyba nie podalem zbyt wymagajacego finansowo okienka transferowego tym bardziej ze jak sprzedany z glowa zbednych zawodnikow to na wiekszosc transferow zarobimy z nich : )

0

+umtiti +lemos + bellerin obrone mamy na 3-4 lata umtiti prawdopodobnie za 25 mln + zarzucilbym sieci na bellerina wydac 30 baniek na goscia ale prawa obrona na lata lemos 10-15 mln na ktorego zarobimy z transferow :D

3

Nie ogladam tego goscia ale tu akurat wyjasnil :D

0

50 mln niech daja i niech biora , dorzucimy 20-30 i kupimy coutinho lub verattiego :D

0

Chcialbym wam sie pochwalic jaki skladzik zrobilem w FUT sobie do popykania taki troszke przyszlosciowy :)
Ter Stegen
Bellerin-Umtiti-Gimenez-Gaya
Denis Suarez-Samper-Sergi Roberto
Neymar-Dybala-Rafinha

Rezerwa Vidal - Bravo - Lemos - Iniesta - Grimaldo - Thiago Alcantara- Tello - Munir :)

2

narazie dobrze umtiti ale nie mial jeszcze wiekszej okazji sie wykazac , podoba mi sie wyprowadzenie pilki nie szuka bocznych obroncow tylko odrazu stara sie zagrac do przodu do ktoregos z pomocnikow :D

1

Teraz Pogba juz jest wart 300 mln kazdy nastepny strzal w bramke +10 mln a bramka +100 mln jest liczona :D

1

dolaczam sie :D

0

Vamos Vamos Umtiti ! !

19

Lubie kryche bo jest polakiem ale bez przesady Busi go zjada w kazdym aspekcie moze poza fizyka :D

1

sory ale najlepsza pomoc w europie to BUSI - INIESTA - RAKITIC :d

2

28 lat pewnie 40 mln , lepiej dorzucic 20 mln i kupic jakiegos Coutinho nawet herrera bylby lepszy :)

2

Znacie koledzy jakies filmy podobne do braveheart ?

0

zlatan 35 lat i strzela po 30 bramek z drewnianym cavanim w ataku ktory pilki nie umie podac , Pistolero 29 lat i za plecami ma Messiego i Neymara :)

0

Mialem kibicowac Islandii ale skoro we Francji gra nasz zawodnik Umititi to jemu dzis kibicuje aby zagral dobry mecz na śo i niech nam zazdroszcza obroncy inne kluby ! :D

0

Szkoda ze Belgia bez Vermaelena chcialbym zobaczyc jak by wygladal na tle Bale :)

0

Skoro neymar sam chcialby zostac to po co chcecie wieksza klauzule ?

0

Macie sile jeszcze pisac? Ja caly dzien sie męczylem i pocilem aby w koncu obdjrzec radosc naszych a tu klapa;/

0

Dzis euro sie skonczylo dla mnie , teraz bede sie podniecal tylko naszymi transferami jezeli jakies beda mamy 2 miechy:)

0

Fabian jest swietnym bramkarzem ale karnych to on nie umie bronic .Wojtek musi bronic u nas w podstawowym skladzie jak jest zdrowy .

1

Teraz kibicuje Niemcą mam nadzieje w polfinale skopia tych smiesznych portugalczykow...

1

RONALDO Ty farciarzu i tak polfinal i koniec turnieju dla Ciebie :D

1

fabian slabo broni karne;/

0

od niedzieli zapuszczalem paznokcie i na karne mi juz braklo;/

1

cristiano nie trafi takie mam przeczucie :D

0

nie wiem czy moje serce to wytrzymie ;/

3

biegl szybciej niz ronaldo do kontry

32

alez plynal kraulem ....

31

MASZYNA , widzieliscie ten trick ? zlota pilka sie nalezy jak w morde strzelil ;D

3

Cristiano powinien na poczatku meczu wychodzic z zoltą kartka tak aby nie symulowal; D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?