3

Szkoda ze zarząd 120 mln które chce na Antka wydać nie zainwestuje w Eriksena, bo my w pomocy to tak naprawdę nie mamy kim grać, miał być Cou następca iniesty a gra na skrzydle, Arthur to nie ten karibel jeszcze żeby ciągnąć linie pomocy a Rakitic i Busi wołają o pomstę do nieba. Oczywiście przyjdzie De Jong ale on to następca Busiego powinien być, teraz jak jeszcze Busi gra to Frankie ofensywnej na pozycje Chorwata, ale pomoc De Jong,Busi,Eriksen czy tez Arthur,De Jong,Eriksen tez by fajnie wyglądała. Skoro nasi chcą sprzedać Cou to myśle ze i pieniądze na Antka+Eriksena by się znalazły, jest tylu fajnych graczy za rozsądne pieniądze:Sane 80-100mln, Eriksen 100-150 mln( rok kontraktu) , Rodrigo 50-80 mln spokojnie do wyjęcia ograny w la liga, Grimaldo myśle ze włączyć Jaspera i dopłacić i jest super następca Alby.

0

@kamil9040 jak narazie to Jovic i Felix mieli jeden dobry sezon, zobaczymy w następnym sezonie:)

0

Przez te koszulki to Rakitic będzie mi się śnił po nocach, liczę chociaż ze nie dostąpi zaszczytu grania w tych barwach

12

Był Puyol, krzyknął i jakoś to wygladalo, ale to był kapitan a nie popierdolka, teraz brakuje takiego motywatora bo nasi kapitanowie trochę bez jajeczni, jedyna opcja to MAtS

3

Wiedziałem ze Bartek jest w stanie rozwalić ten klub i jak narazie wszystko ku temu zmierza

0

@masq niech się troszkę dzieci pociesza plotkami bo neymar tu nie trafi i bardzo dobrze

1

@kkbarca gites niech go tam trzymają jak najdłużej

12

Dawać już ten sezon, nie mogę się doczekać aby zobaczyć Vidala-Busiego-Rakietę

11

niestety on albo arhur zostana troche zatrzymani pod wodza erniego, bo busi+rakitic beda miec wyjsciowy sklad a im zostaje jedna pozycji do spolki z vidalem, smutne bo mamy naprawde mlodych i bardzo zdolnych pomocnikow skrojonych pod barce + puig i alenia ktorzy tez powinni juz byc w pierwszym skladzie, kosztem takich tuzow jak rafinhia czy denis ktory na wypozyczeniu jest;/
nie ma tez co polemizowac, bo jak rakitic otwarcie do mediow mowi ze bedzie gral, do tego valverde na lawce to wiele sie nie zmienii jedyne zmiany beda dotyczyc suareza jak kupimy 9 i pewnie alby jak przyjdzie zmiennik ze beda wiecej oszczedzani, to jest valverde on za bystry nie jest i mysli ze wlasnie alba i brak snajpera walil robote :D

0

@parpe rakitic 31
vidal 31

0

Szkoda bo to my powinnismy dziś się cieszyć z LM, a tak cieszą się niektórzy na tej stronie z plotek transferowych o powrocie neymara :) No ale cóż, może za dwa lata jak trener będzie inny powalczymy, bo w najbliższym czasie się tego nie przewiduje z rakieta i Valverde

2

jazda totki z nimi, klopp super trener ale niech podtrzyma passe przegranych finalow

0

@Messibestplayerintheworld miał sam na sam w pierwszej połowie zamiast ładować to przekłada piłkę, chwalimy go jak zagra wybitnie, ale krytykujmy jak nie pomaga 

0

@zodiak_10 szkoda ze z liverpoolem w rewanżu takiej nie było ;)

1

Jak sprzedamy Coutinho to będzie głupota, on teraz odpocznie od klubu wróci i jestem pewien ze będzie grał dużo lepiej, nawet gomes dostał szanse u nas 2 sezony także taki piłkarz za taka cenę powinien jeszcze dostać jedna szanse..

0

Ramos jak odejdzie to nie zdziwię się jak biali rzuca się na de ligta, myśle ze połowa tego co ramos zarabiał jak mu florek zaproponuje to pewnie de ligt będzie wniebowzięty ;/

37

Marzy mi się linia pomocy Rakitic-Busi-Parejo + ławka Arthur-Vidal-De Jong w ataku tercet Willian-Suarez-Messi a 4-4-2 z Vidalem-Busim-Parejo-Rakiticiem z przodu Leo-Suarez to już w ogóle byśmy wszystkich jechali, gdyby z Liverpoolem taka linia pomocy wyszła to byśmy dzis czekali na finał.milego dnia koledzy

1

1.rakitic 2.rakitic3.busi4.rakitic 

0

@Striker oni ciagle streamuja i jakos nie widze takiego pojazdu na nich jak na gurala, oczywiscie zeby nie bylo ze go bronie bo tez nie ogladam go, byc moze oni troche przychamowali z tym jak zobaczyli co sie stalo z guralem i uwazaja sie za super yt.

0

@Michaelo20000 powiem tak, on jest patusem wiadome, kazal sie rozbierac jakiejs dziewczynie czy cos takiego, spolecznosc nazwala go pedofilem, a co z innymi patusami typu rafonix,magical,medusa i wielu innych ktorzy robili to samo, besztali ludzi na ome itp nie sa zaliczani do grona patusow ?:D

6

wiedzialem ze Bartek doprowadzi ten klub do takiego momentu nie sadzilem ze stanie sie to w dwa sezony :D

0

Zejdę na zawał w następnym sezonie z Valverde na ławce, a jeszcze jak zacznie wystawiać Busiego-Rakiticia-Arthura/Vidala to prościej będzie wziąć sznurek chyba i oszczędzić sobie nerwów.Tak jak ktoś pisał wczoraj Valverde/Rakitic zostaną u nas, a plotki o Neymarze trochę puszcza na drugi plan decyzje o zwolnieniu trenera w sumie aż do końca okienka transferowego bo wiadomo ze Neymar i tak tu nie wróci.Kupimy 33 letniego Luisa na zmiennika Alby i Suarezowi jakiegoś Boatenga znowu i znów będzie taktyka grana pod Leo :) Smutne ze Leo najlepsze lata swojej pięknej kariery ma niszczone przez Bartomeu no i tego nieudacznika na ławce rezerwowych 

0

jezeli leo chcial neymara to niech dolozy 50 mln do transferu i zejdzie troche z pensji jak chce miec kolege..

1

@PatrychoO  no to nie obejrzysz :D

4

klub schodzi na psy, zaraz sie zejda dzieci i powiedza ze ich nie interesuje przeszlosc i to co zrobil tylko jakosc sportowa a taka neymar posiada, po tym co zrobil nie ma prawa wkladac naszej koszulki, to samo powinno sie tyczyc griezmanna

7

Poczuje wielka ulgę jak nasz zespół opuści Rakitic i Valverde, kosztem Chorwata wolałbym już powrót Gomesa, kto wie jakby sobie radził po udanej przygodzie w Anglii pamietam u nas zagrał pare spotkań kosztem Busiego na pivocie i fajnie se radził, gorszy od Rakiticia chyba nie będzie zawsze po sezonie można go sprzedać bo to nadal młody gracz a Rakitic z roku na rok cenowo w dół i forma również;)

6

@bartekvisca  rakitic+busi najlepszy możliwy skład xdddd

8

@Gaucho on wstydu nie ma te trener on tego nie rozumie ze to nie bilbao i tu nikt nie będzie zadowolony z takiej gry ?

0

co mamy odmladzac kadre to przyjdzie filipe luis, jakis napastnik 33-35 lat...

4

rakitic powinien odejsc, busi powinien zaczynac coraz czesciej siadac na lawce kosztem de jonga, vidal zmiennik, na pozycje suareza powinnismy kupic mloda 9 ktora przez 2-3 lata bedzie zbierac doswiadczenie pod warunkiem ze bedzie dostawala szanse a nie siedziala na lawce w obronie pique mysle ze tez juz powinien dostac zastepce w postaci de ligta albo jak sie nie uda to todibo powinien byc naturalnym zastepca dla nie go za 2-3 lata .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?