1

argentyna jak zwykle przed turniejem, faworyt itp a przychodzi pierwszy mecz i jest to samo, jak widac sam leo tam nic nie wygra, nie czaje jak mozna trzymac dybale na lawce, rozumiem ze graja podobnie z leo i sie pokrywaja pozycjami ale nie mogli potestowac go na innej pozycji albo leo podwieszony a dybala skrzydlo?

0

dziwne przeczucie mam ze Urugwaj moze wygrac CA, maja solidny sklad w kazdej formacji, graj dosc dlugo razem nie ma wielu zmian, maja super napadziorow, argentyna mimo ze gra tam leo watpie aby cos ugrala, predzej chile cos pocisnie niz oni, ale tak jak wszyscy jestem za leo :)

1

jak sprzedamy coutinho nie dajac mu pograc przy innym trenerze to osobiscie bardzo bede tego zalowal, nie trzeba wnioskowac ze trener ich ogranicza bo graj nie na swoich nominalnych pozycjach, albo kaze im grac defensywnie, zreszta sam arthur o tym mowil w wywiadzie ze na reprezentacji tite daje mu swobode, coutinho na skrzydle jest sredni ale mysle ze w pomocy by gorzej nie bylo bo jakby zagral pare spotkan to bylby wiekszy pozytek niz na skrzydle

3

Ja bym go na obronie ustawił jak de ligt nie przyjdzie, albo bramka jak jasper odejdzie.

0

posiadacie moze jakies sklepy z oryginalnymi sportowymi butami typu adidas,nike bo jest ich pelno w necie ale w wiekszosci to buty niby ktore w normalnym sklepie nike kosztuja 700 zl tam kosztuja 350-400 takze watpie aby bylo w pelni oryginalne. szukam czegos sprawdzonego gdzie moze kupujecie buty i sa one w pelni oryginalne bo ja kiedys na worldbox zamawialem jednak nie ma tam wszystkich modeli takich butow jak ja bym chcial

42

Kocham ten klub ale przez takich trenerów jak Valdek i zawodników jak Rakitic odechciewa mi się oglądać ich mecze. Szkoda ze przyjdzie młody de jong który zjada rakiticia pod większością względów oprócz wieku ale kij tam, ławkę będzie grzal

0

Umtiti 25 lat, Lenglet 24, Pique 32 lata nie rozumiem w ogole dlaczego zarzad chce sprzedac Umtitiego jak kupi De Ligta, przeciez Pique pogra 2-3 sezony a z nim jest tak ze ma pol roku forme a kolejne pol jest w szoku. Umtitiego powinni poddac zabiegowi nawet jakby mial stracic sezon, Umtiti to dzik jakich malo, to samo tyczy sie linii pomocy, nie rozumiem dlaczego sprzedawac Coutinho a zostawic takich jak Vidal,Rakitic. O Busim nie wspomne bo on u nas zakonczy kariere ale o dwoch pierwszych to bym rozwazyl jezeli wplynie jakas oferta na miejscu zarzadu.

0

@Janiama pytam bo arthur i de jong będą rezerwowymi, Busi-Rakitic pewniacy i pozostaje 3 miejsce, Vidal pewnie albo życzenie Valdka czyli Parejo

0

Myślicie ze pomoc Parejo-Busi-Rakitic dałaby nam potrójna koronę ?
Czy może druga opcja rezerwowa Arthur-Busi-De Jong

18

potrzebowalismy takiego killera bo milik to gral ale potrzebowal 10 okazji zeby strzelic bramke, teraz z przodu nie tylko skupiaja sie na lewym ale i na piatku

1

@Andi18 mieszkam na wsi w domku rodzinnym ale to nie jest wytłumaczenie, bo okna otwarte itp a nadal wali gorac aż miło , jestem już po pracy ;)

1

34 stopnie, masakra jakaś, marzy mi się wskoczyć do basenu, mieć obok siebie kastre browarów zimnych leżeć w wodzie i je popijać;)

0

@Skila_nie_kupisz nastepca iniesty gra u nas na skrzydle...

17

@Kredon Wijnaldum pilkarz liverpoolu doradza mu transfer do barcy. tym bardziej ze klopp sie ineteresuje podobno holendrem xd

0

@Grzesior667 wyslalem ci moj na priv

0

mnie tam nie interesuje osobiscie ich przeszlosc, tylko jak ktos gada takie pierdoly jak najman a jest posmiewiskiem w swiecie mma i nie tylko to naprawde mi go nie szkoda, ludzie oczywiscie byli za najmanem bo podobno trybson konfident, a i wystepowal w warsaw shore prezentujac patologie, kij ze teraz ma rodzine, dzieci :D grzechy z przeszlosci jak widac niekiedy moga ciagnac sie za czlowiekiem cale zycie

0

burneika kozak, jedzie po najmanie rowno xdd

1

"zbity i odklepany jak zwykle" xdddddddd

1

najman ty cieniasie hahahahahaha

0

@Grzesior667 jak cos to moge pograc z wami mozna jakis login steam to dodam bo czasami pykam jednak gra z randomami to naprawde ciezka sprawa

0

@Grzesior667 co gracie ? mm,faceit ? jakie rangi itp ?

0

ma ktos link do tego FFF bo jestem w trasie i nie moge ogladac w tv

34

dziwne ze nawet pilkarze wypowiadaja sie ze Valverde ich ogranicza, oczywiscie nie mowia tego wprost ale te poddeksty ktore sugeruja ze wlasnie tak jest, arhur powiedzial ze w brazylii tite daje mu wieksza swobode, ja naprawde sie zastanawiam czy sprzedaz coutinho to nie bedzie glupota,bo z tym trenerem to nie tylko arthur jest ograniczony

7

gruby na tym filmiku jakby nie taki gruby, oby przepracowal okres przygotowawczy i wrocil stary dobry suarez

1

@Szakalaka12369 jakiś karcher nawet używany, inne firmy to shit, niby są tanie po 200-300 zł ale to syf , albo pęknie waż albo głowica się rozwali , ja kupiłem myjkę firmy karcher około 200 bar używana bo myje kostkę , posadzkę na balkonach i śmiga super warto dodać ze była używana.

2

oficjalnie hazard w realu ;D

1

Niestety ten trenerzyna zostaje, mam tylko nadzieje ze nie zmarnuje de jonga bo to ze jest lepszy od rakiticia to nie jest filozofia, kto chodź trochę zna się na futbolu i ogląda ich w akcji wie ze rakitic w żadnym aspekcie nie jest lepszy od de jonga może poza wiekiem...

Pewnie jednymi z warunków pozostania na stanowisku Valverde było sprowadzenie Parejo oraz pozostanie Rakiticia nie ma się co dziwić ze Rakitic w mediach opowiada takie głupoty ze będzie grał w podstawie skoro już wcześniej wiedział ze Valverde zostanie.

1

@fcbarcafan19 kimmich bylby super, ale wydaje mi sie ze kwota 200 mln to na wstepie bylaby wolana przez niemcow, pytanie tylko czy sam niemiec chcialby odejsc, bayern wraca z ciekawym projektem, kupili duzo mlodych zawodnikow a juz doswiadczonych do tego dojdzie pewnie sane, gra u siebie w kraju czego chciec wiecej

1

@Nano22 mysle ze problemu ze strzeleniem bramek by nie bylo z obrona fakt faktem troche wieksze, ale przy bocznych obroncach jak semedo czy alba kontry z naszej strony moglyby wygladac zabojczo.

0

ciekawi mnie jakby wyglada pomoc de jong-busi a przed nimi coutinho i atak dembele-suarez-messi albo messi podwieszony cou lewa a dembele prawa, de jong fenomenalny przecinak i do tego busi, a holender tez potrafi super zagrac do przodu,wejsc w drybling itp, oczywiscie nie ujmuje busiemu bo on ma swietne pily prostopadle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?